Skocz do zawartości

[K]Starzy gracze MRP.


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Na poprzednim forum istniał taki temat, teraz go nie mogę znaleźć, więc zakładam, że nie został nawet utworzony.

 

Powróćmy na chwilę do czasów, kiedy na Mruczniku dało się grać i była tutaj naprawdę super ekipa. Mam na myśli okres świetności Mrucznika, czyli gdzieś 2009-2012. 

 

O co w tej zabawie chodzi? O to, że po prostu wspominamy starych graczy, których nie ma już tutaj z nami. Ja zacznę.

 

Pamiętacie Valora? Niegdyś jeden z lepszych moderatorów globalnych forum, naprawdę w porządku ziomek z którym zawsze dało się normalnie pogadać. O ile dobrze pamiętam, to wyleciał z banem i więcej nie było go widać na Mruczniku.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Carter Szamboa witam.

 

Pamiętacie Rockyego Szamboe?  Już troche o nim ucichło, organizator super eventów i społeczności graczy "gardowników". Ale także spoko Cumpel. Ja tam zawsze o nim będe pamiętał, milo mi sie z nim grało, pamiętam ostatnie chwile po jego unbanie i przed jego CK. Mam nadzieje że kiedyś powróci.

 

 

ZAMIESZCZAM ZDJĘCIE PAMIĄTKOWE Rt2qDEt.png

Edytowane przez Taki Sobie Ja
  • Like 20
Odnośnik do komentarza

Grzesiek Solecki / Samuel Andre, pozdro, wciąż szukam jednego gracza - Dwayne Andre chyba, nie pamietam jaki nick na forum mial kolo, ani zadnego kontaktu do niego, poprostu zniknal po tym jak ck sobie wklepal skaczac z mostu, tak samo nie mam kontaktu do gracza Carmelo Huslem i Noemii Franchetti

Edytowane przez Bonger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Grubego tez wspominam, i sonny morreti czy jak mu tam XD

Gruby to mnie wpuścił do WSPC i to były naprawde zajebiście spędzone godziny w tej frakcji :) Najlepszy czas jaki grałem na mruku no i nie zapomnę o tym,że to właśnie on mnie uczył wszystkiego z gangsterki :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...