Skocz do zawartości

[A][A] Katastrofa Smoleńska | 10 kwietnia 2010


Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu twórca tematu nie dostał warna a temat jeszcze nie w archiuwm

Ludzie zgineli a wy sobie robicie jaja, uszanujcie rodziny i zastanówcie sie.nad sobą. Bo ciekawe czy gdyby zginął ktoś wam bliski było by wam śmiesznie.

Są pewne granice.

Edytowane przez Lucas Dark
Odnośnik do komentarza

Pamiętam te cieżkie czasy, gdy to się stało byłem w szoku, roztrzęsiony.Polska straciła rząd i prezydenta.To było jak grom z jasnego nieba, długo nie mogłem pogodzić się z tą stratą.Rosjanie od 2 dnia przejęli śledztwo i nie oddali samolotu.Potraktowali nas jak gównokraj.Ostatnio Holandia dostała wrak a my dalej nie...

To jawne dowody na temat czegoś więcej niż tylko nieszczęśliwego wypadku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

To był zamach pewnie bo przecież w wiadomościach mówili że samolot już miał lądować i był 20m na drzewami to by ktoś na bank przeżył a i mówili coś tam że przed tym nie było mgły i przed rozbiciem mgła się pojawiła więc na bank ktoś by przeżył

Odnośnik do komentarza

Gdyby to nie był zamach to Rosjanie od razu udostępniliby Polakom dostęp do wszystkich czarnych skrzynek itp.

100% Zamach o charakterze politycznym.

btw. Film który został zrobiony o tej katastrofie to jakaś porażka, Polska do tej pory nie posiada pełnego wglądu w tę sprawę a oni robią film na podstawie domysłów i spekulacji.

Odnośnik do komentarza

Pustka, to jest w Warszawie przy ulicy Wiejskiej.
Lepsze za to i tak były późniejsze embarga, sankcje na linii Polska-Rosja :) Upadki wschodnich firm eksportujących i takie tam :)
A wypuszczenie tego gniota https://www.youtube.com/watch?v=LgSl0VAn76M
Zaowocuje (hehe zaowocuje, if u know what i mean) w kolejne przykręcanie śruby. Ale z drugiej strony to kolejny materiał dla Masochisty Mietczyńskiego.

 

Odnośnik do komentarza

To był zamach pewnie bo przecież w wiadomościach mówili że samolot już miał lądować i był 20m na drzewami to by ktoś na bank przeżył a i mówili coś tam że przed tym nie było mgły i przed rozbiciem mgła się pojawiła więc na bank ktoś by przeżył

 

"samolot rozbił się o pancerną brzoze, obrócił się wokół własnej osi na wysokości mniejszej niż długość własnego skrzydła" :) Pozdrawiam

Widzę, że mamy tu ekspertów awioniki. Też pozdrawiam.

 

 

Gdyby to nie był zamach to Rosjanie od razu udostępniliby Polakom dostęp do wszystkich czarnych skrzynek itp.

[...]

 

Zamach nie jest jedyną potencjalną przyczyną opieszałości Rosjan.

 

 

// Obejrzałem trailer. Źle zrozumiałem wypowiedź Taki Sobie Ja. Biję się w pierś.

Edytowane przez foederati5
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...