Skocz do zawartości

[KS] Wnioski do Komisji Sprawiedliwości


Morasznik

Rekomendowane odpowiedzi

Wniosek nr 572
Nick IC: Krzysztof Corleone
Nick na forum: DZIAŁANIE NAPRAWCZE
Dotyczy: Wpisania na listę ostatniej szansy użytkownika Wojtuś
Opis sprawy: No jest to kolejny raz, w którym wojtus dostał bana za cheaty. Dostawał już szanse i ich nie wykorzystał więc wnoszę o listę ostatniej szansy za szkodzenie serwerowi. Już miał listę ostatniej szansy, ale przez amnestię została zdjęta. Po amnestii znowu dostał bana za wallhacka na ktorym widac perfidnego cheata (wh + trigger)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 573
Nick IC: Nellie Mitchell
Nick na forum: Fuzzy
Dotyczy: Wpisania użytkownika [memberid=22225] na listę bez możliwości UB
Opis sprawy: No dzieciak jakiś niespełna rozumu co sam w apelacji przyznaje się że latał na BE, i że na serwerze jest tylko dla DMU, w dodatku obraża nowych P@.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 574
Nick IC:boromir stachursky
Nick na forum:mlody g
Dotyczy:wpisania fuzzy na liste ostatniej szansy za lekceważące podejście do otrzymania tak wielkiej kary.
Opis sprawy:Osobnik przechwala się, wrecz szczyci się otrzymaną karą w postaci bana za szkodzenie graczom wnioskuję to po tym, ze ma to na sygnaturze.

o3cUtTV.png

Edytowane przez mlody g
  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 575

Nick IC: Nadia Shire

Nick na forum: ClintonT

Dotyczy: Wpisania uzytkownika Alduin 60siątka na liste bez możliwości UB.

Opis sprawy: Użytkownik bezczelnie odpalił oprogramowanie, które ułatwia gre i śmie pisać skargi na inne osoby. https://imgur.com/a/ndrouoR

 

https://mrucznik-rp.pl/topic/97443-skarga-michael-powell/?do=findComment&comment=1044274

Edytowane przez ClintonT
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
[b][i]Wniosek nr [/i][/b]
[b]Nick IC:[/b] Nadia Shire
[b]Nick na forum:[/b] ClintonT
[b]Dotyczy:[/b] Wpisania użytkownika młody mariusz na listę bez UB.
[b]Opis sprawy:[/b] Użytkownik dostał bana na swoim głownym koncie, a sekunde temu dostał bana za BE na koncie Tito.
Edytowane przez ClintonT
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 577
Nick IC: Charlie_Halliwell
Nick na forum: @Charlie
Dotyczy: Wpis na listę bez unBana Tytus_Balagane @Tytus Diho GMLL LSO
Opis sprawy: Użytkownik po raz kolejny otrzymał karę w postaci bana. Mimo bogatej kartoteki wciąż się nie nauczył że nie warto łamać LKiZ mało tego, dopuścił się BE na którym został nakryty i ukarany.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wniosek nr 578
Nick IC: Norman Klama
Nick na forum: @ShaKeR
Dotyczy: Wpis na listę bez unBana Henry_Maguire @Wojcik
Opis sprawyWyżej wymieniony gracz notorycznie dopuszcza się łamania LKiZ na serwerze, pomimo nadawanych kar gracz powtarza swoje czynności. Otrzymał dziś bodajże 3 lub 4 bana na serwerze, mimo bogatej kartoteki nadal nie nauczył się tego, że nie powinien łamać LKiZ. DM2 jest jego lepszą stroną i zachęca do łamania LKiZ kolejne osoby. Gracz nie powinien przebywać na naszym serwerze, gdyż niszczy swoją rozgrywką, rozgrywkę innych graczy swoim notorycznym DM2, wraz z ekipą, z którą jeździ po serwerze strzelając do wszystkiego co się porusza. Mimo nadawanych mu kar w postaci AJ bądź WARN nadal robi to samo, nie uczy się na swoich błędach, wręcz przeciwnie - szydzi z tego, śmiejąc się prosto w twarz @.  Notorycznie pisze skargi innych graczy za 'łamanie LKiZ', samemu łamiąc notorycznie LKiZ.

  • Like 16
  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Wniosek nr 579
Nick IC: Matheus Gucci
Nick na forum: @NLE stepel
Dotyczy: przyjęcia mnie do ks
Opis sprawy: weźcie mnie bo ja sprawiedliwie podchodze do graczy nie to co moraszi pozdrawiam

Edytowane przez NLE stepel
tak o
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

witam Twój wniosek zostanie rozpatrzony na najbliższym zebraniu Zarządu Komisji Sprawiedliwości pozdrawiam

 

6 godzin temu, NLE stepel napisał:

Wniosek nr 579
Nick IC: Matheus Gucci
Nick na forum: @NLE stepel
Dotyczy: przyjęcia mnie do ks
Opis sprawy: weźcie mnie bo ja sprawiedliwie podchodze do graczy nie to co moraszi pozdrawiam

 

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr. 580.

Nick IC: Thomas_Howard

Nick na forum: @Kru3ix

Dotyczy: Przyjęcia do KS

Opis sprawy: Nie wiem jak po reaktywacji będzie wyglądał nabór ale jeśli przez wnioski to macie chętnego - siedziałem w tym długo, głównie w apelacjach, sprawnie poruszałem się w tym temacie, nie przypominam sobie żadnej zmoki z mojej strony a jedynie same pochwały. Nie mam za bardzo czasu na grę IG ale jak jakaś robota na forum ma polepszyć i usprawnić rozgrywkę to chętnie pomogę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wniosek nr 581
Nick IC: Jack_Winslet
Nick na forum: _neq
Dotyczy: Wypisania z czarnej listy.
Opis sprawy: Witam, nie pamietam za co dostalem black liste, chcialem wrocic pograć po kilku latach i prosiłbym o jej zdjęcie i jak jest możliwość odzyskania konta na forum i w grze

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.01.2024 o 20:19, Kru3ix napisał(a):

Wniosek nr. 580.

Nick IC: Thomas_Howard

Nick na forum: @Kru3ix

Dotyczy: Przyjęcia do KS

Opis sprawy: Nie wiem jak po reaktywacji będzie wyglądał nabór ale jeśli przez wnioski to macie chętnego - siedziałem w tym długo, głównie w apelacjach, sprawnie poruszałem się w tym temacie, nie przypominam sobie żadnej zmoki z mojej strony a jedynie same pochwały. Nie mam za bardzo czasu na grę IG ale jak jakaś robota na forum ma polepszyć i usprawnić rozgrywkę to chętnie pomogę. 

 

9 godzin temu, NEQ923 napisał(a):

Wniosek nr 581
Nick IC: Jack_Winslet
Nick na forum: _neq
Dotyczy: Wypisania z czarnej listy.
Opis sprawy: Witam, nie pamietam za co dostalem black liste, chcialem wrocic pograć po kilku latach i prosiłbym o jej zdjęcie i jak jest możliwość odzyskania konta na forum i w grze

wnioski zostana rozpatrzone na najblizszym zebraniu zarzadu komisji sprawiedliwosci, czyt. niepredko, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...