Skocz do zawartości

[KS] Wnioski do Komisji Sprawiedliwości


Morasznik

Rekomendowane odpowiedzi

Wniosek nr 454
Nick IC: Paul Brain
Nick na forum: xM3T1N 
Dotyczy: Oddalenia Shanka od rozpatrywania skarg lub wyrzucenie go z działania w Komisji Sprawiedliwości z powodu nieumiejętnych rozpatrywań skarg z wyznacznikiem próby udupienia kogoś od dłuższego czasu dającego negatywne rezultaty i braku znajomości LKiZ przypasowując go pod swoje potrzeby.
Opis sprawy: https://mrucznik-rp.pl/topic/81550-skarga-clark-wallens/page-2?do=findComment&comment=893799 Nie ma co tutaj więcej tłumaczyć, to nie pierwszy wniosek na niego. Skargi na Walenia powinny być rozpatrywane przez kogoś innego niż Shanka z wiadomych przyczyn. W skardze nie było złamania zasady ciągłości akcji, bo policyjne auto zostało zrespawnowane tylko dlatego, iż zainteresowanie się nim nastąpiło 2 sekundy przez respawnem. Policjant stojący przy aucie nie chciał nawet do niego wsiadać co potem przełożyło się na jego zniknięcie i braku możliwości poruszania się za poszukiwanym z ich własnej przyczyny - nie Clarka.

Więc tłumaczenie Shanka, że ktoś musiał wejść do auta gdy na gifie widoczne jest zniknięcie jego poprzez brak osoby znajdującej się w nim.

Dodam, że jestem świadkiem całego wydarzenia widocznym na filmie i auto marki Infernus którym chciałem uciekać wybuchło więc próba złapania Clarka była bardziej ułatwiona, no ale niestety lepiej płakać na forum niż wysilać się w grze. 

Edytowane przez xM3T1N
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 455
Nick IC: Matt Blakes

Nick na forum: Shank
Dotyczy: Zmiany okresu wpisu na listę ostatniej szansy Paul_Brain z 6 miesięcy na dożywotni i braku zdejmowania słusznie nadanych kar w jakichkolwiek przyszłych apelacjach.
Opis sprawy: Paul_Brain mimo wpisu na listę ostatniej szansy na okres 6 miesięcy w dalszym ciągu łamie LKiZ: https://mrucznik-rp.pl/apelacje/15546

Wnoszę o zmianę terminu wpisu na dożywotni.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 456
Nick IC: Matt_Blakes
Nick na forum: Shank
Dotyczy: Ukarania członka komisji Waleń
Opis sprawy: Członek komisji osądza w sprawie, w której sam jest stroną konfliktu. Zrobił to w dniu, w którym przypada jego kolej sprawdzania skarg więc tym bardziej jest mi trudno traktować ten wybryk jako słaby żart. Na dodatek uzasadnienie jego "decyzji" jest napisane w sposób skrajnie lekceważący osobę składającą skargę, zwyczajnie chamski. Zachowanie skandaliczne, wnoszę o jak najwyższy wymiar kary (wyrzucenie z komisji).

W tak poważnej komisji nie ma miejsca na żarty.

Link do tematu: https://mrucznik-rp....a-clark-wallens

Dowód w postaci SS: https://imgur.com/B8qZ0nM

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 457
Nick IC: Aiden Saunders
Nick na forum: mckk
Dotyczy: wpisu na liste bez ub użytkownika Mabellyn Shepherd.
Opis sprawy: bogata kartoteka, brak poprawy, szkodzenie serwerowi.

Edytowane przez mckk
  • Like 11
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 458
Nick IC: Paul Brain

Nick na forum: xM3T1N
Dotyczy: Odrzucenia wniosku 455 oraz ukarania Shanka z powodu braku poczuwania się do winy
Opis sprawy: Admin nadający karę nie wypowiedział się nawet w apelacji, nie wiadomo nawet dlaczego została apelacja ale pomijając to Shank wcale nie jest lepszy. Nadaje on niepoprawnie kary, rozpatruje on skargi z jednostronnością, jednomyślnością i uważa, że nic takiego nie zrobił poważnego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 459

Nick IC: Clark_Wallens

Nick na forum: Waleń

Dotyczy: Odrzucenia wniosku nr 456, zaakceptowanie wniosku nr 454

Opis sprawy: Przecież mój post był pisany w celach humorystycznych, wystarczy być nieco bardziej bystrym, aby zauważyć w nim ukrytą treść napisaną białą czcionką, w której wyraźnie napisałem, że żartuję, oraz że nie rozpatruję skarg na siebie. Aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że na niektórych studiach spostrzegawczość nie jest wymagana, więc następnym razem dostosuję się do Shanka.

Zresztą gdybym nawet chciał na poważnie rozpatrzeć tę skargę, to chyba przeniósłbym ją do odrzuconych, a nie zostawiał w dziale otwartych skarg. No i jakby tego jeszcze było mało, to wystarczy prześledzić skargi na mnie, których rozpatrzenie przypadało na mój dzień - w każdej z nich zamieszczałem informację, iż nie rozpatruję skarg na siebie.

Proszę również o zaakceptowanie wniosku nr 454. Shank w żaden sposób nie odnosi się do LKiZ przy rozpatrywaniu skarg, działa jedynie na swój "chłopski rozum" (co jak wiadomo w tym przypadku jest niepożądane). Definicja "ucieczki od akcji" jest bardzo precyzyjnie w LKiZ określona, i dotyczy jedynie sytuacji, gdy nie reagujemy (tj. wcale, lub celowo opóźniamy) na skierowaną do nas akcję. Jak więc może być w ogóle mowa o złamaniu tego punktu, skoro nie było wówczas żadnej akcji, która oczekiwałaby mojej reakcji? I czemu osoba rozpatrująca skargi, będąca nawet administratorem, nie zna tak podstawowych zasad?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 460
Nick IC: Aiden Saunders.
Nick na forum: mckk.
Dotyczy: wpisu na liste bez ub użytkownika Koji Kothario.
Opis sprawy: bogata kartoteka, brak poprawy, szkodzenie serwerowi. Jeśli ktoś sądzi, że ekipa Kate Rivera odwala, to chyba nie widział tego co odwala on i Mabellyn Shepherd. Jedyne co ten gość robi na serwerze, to DM2 poprzez wykorzystywanie BU na NRG X D!

Edytowane przez mckk
  • Like 10
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 461
Nick IC: Carter_Blake
Nick na forum: CarterBlake
Dotyczy: Podjęcia środków dyscyplinarnych wobec członka komisji Clark_Wallens/Waleń
Opis sprawy: Użytkownik Waleń, będąc stroną sporu, notorycznie dopuszcza się lekceważącego oraz zwyczajnie chamskiego traktowania pozostałych dyskutantów. Stosuje argumenty nierzeczowe, formułuje oceny osób których nie zna, a także odnosi się do interlokutorów w sposób obraźliwy i wulgarny. Co więcej, publicznie zarzuca dyskutantom łamanie LKiZ, nie podejmując jednocześnie czynności mającyh na celu wyjaśnienie/ukaranie tychże, co sugeruje iż jest to wyłącznie zabieg mający na celu dyskredytowanie oponentów. Pan Waleń jest chętny do używania autorytetu Komisji do rozsądzania własnych spraw, co zostało juz przedstawione Komisji. Tak niskie zachowania nie przystoją powadze członka Komisji Sprawiedliwości, która to funkcja wymaga zaufania społeczności i nieposzlakowanej opinii, którą ten Pan na pewno się nie cieszy. Wnoszę o zastosowanie wobec Pana Waleń środków dyscyplinarnych które ukrócą te ordynarne zachowania.

Jako, że większość zarzutów odnosi się do dyskusji prowadzonej przez PW, udostepnię ją w całości osobie rozpatrującej na jej prośbę. Załączam fragment ukazujący stosunek Pana Walenia do jakichkolwiek stawianych mu zarzutów względem jego stosunku do graczy. Ukazuje to jego postawę względem wszelkich apeli o autorefleksję: https://imgur.com/P5n6XPN
Pozostałe miejsca, gdzie objawia sie jego zachowanie: https://mrucznik-rp.pl/topic/81389-prokuratura-stanowa-vs-clark-wallens/ https://mrucznik-rp.pl/topic/81550-skarga-clark-wallens/  oraz we wniosku 459 w tym wątku dywaguje na temat jakości wykształcenia innych użytkowników, wyłącznie w celu ataku osobistego. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wniosek nr 462
Nick IC: Bert Rosenberg/Merle Vineyard/Lorenzo Patterson
Nick na forum: francis
Dotyczy: wypisania z listy ostatniej szansy
Opis sprawy: jestem na tej liscie już około 4 miesiące, odsiedziałem swoje, otrzymałem tylko jednego warna na serwerze (niesłusznego wobec mnie), nie czynie zlych czynow, jestem dobrym graczem, prosze o zdjecie z listy.

Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 463
Nick IC: Jack fanto
Nick na forum: Rayanx
Dotyczy: wypisania z listy ostatniej szansy
Opis sprawy: Wpis na czarną liste użytownika dras (Krzysztof Essa, Lillie Tisdal).Tu jest wpisany https://mrucznik-rp.pl/topic/4174-biuletyn-komisji-sprawiedliwo%C5%9Bci/page-2 a nie dawno Essa dostał bana. // edit: morasznik dlaczego odbanowujesz szkodnikow ten typ gra teraz na nicku krzysztof corleone widac ze przez takich jak ty morasznik ten serwer upada

Edytowane przez Rayanx
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 464
Nick IC: Miguell Salvatore
Nick na forum: PonCzo
Dotyczy: Zniesienie punktu 9 w regulaminie skarg
Opis sprawy: Witam, moja skarga została odrzucona, gdyż łamała punkt 9 regulaminu, który mówi o wymienieniu wszystkich oskarżonych w temacie, jak dobrze wiemy limit znaków w temacie to ok. 50, więc jest to niemożliwe. Dodam jeszcze, ze MAX_PLAYER_NAME wynosi 24, wiec jak mamy dwoch graczy co maja nick na 24 litery mamy 48 i co mam zrobic dalej? Jak olafek powiedział, punkt 9 nie ma żadnego sensu. Dodatkowo proszę o ponowne rozpatrzenie skargi: https://mrucznik-rp.pl/topic/82369-skarga-jeffrey-mckean-marek-kryminalista/?do=findComment&comment=900633

Edytowane przez PonCzo
  • Like 9
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 464

Nick IC: Miguell Salvatore

Nick na forum: PonCzo

Dotyczy: Zniesienie punktu 9 w regulaminie skarg

Opis sprawy: Witam, moja skarga została odrzucona, gdyż łamała punkt 9 regulaminu, który mówi o wymienieniu wszystkich oskarżonych w temacie, jak dobrze wiemy limit znaków w temacie to ok. 50, więc jest to niemożliwe. Dodam jeszcze, ze MAX_PLAYER_NAME wynosi 24, wiec jak mamy dwoch graczy co maja nick na 24 litery mamy 48 i co mam zrobic dalej? Jak olafek powiedział, punkt 9 nie ma żadnego sensu. Dodatkowo proszę o ponowne rozpatrzenie skargi: https://mrucznik-rp.pl/topic/82369-skarga-jeffrey-mckean-marek-kryminalista/?do=findComment&comment=900633

Ten punkt umożliwia każdemu z oskarżonych zapoznanie się ze skargą. Mogłeś podzielić skargę na dwie, tak aby nicki się zmieściły. A najlepiej składać skargi pojedynczo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 466
Nick IC: Valerie Lavrentiev
Nick na forum: HSKI
Dotyczy: Ponowny wpis na black listę / listę bez UB gracza Rappa - Jeffrey McKean
Opis sprawy: https://mrucznik-rp.pl/topic/82369-skarga-jeffrey-mckean-marek-kryminalista/page-2?do=findComment&comment=902254  - Jeffrey McKean (rappa) od razu po dostaniu UB skończył na banie, również jego kartoteka serwerowa jest bogata i ilość BE, które zrobił na serwerze jest niezliczona i ciągle rośnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 467
Nick IC: Aiden Saunders
Nick na forum: mckk
Dotyczy: wpisu na listę bez ub użytkownika @Perfidny
Opis sprawy: Bogata kartoteka, liczne prowokacje, bycie jednym z największych szkodników serwerowych. No gość ogólnie pruje się do każdego i wprowadza złą atmosferę na serwerze. PRZEZ TAKICH LUDZI TEN SERWER SIĘ STACZA I TAKICH LUDZI TRZEBA USUWAĆ!!!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 472
Nick IC: Amy Reif
Nick na forum: chrz4n
Dotyczy: Wpisu na czarną listę gracza @miszor 
Mikolai_Maciaszek
Opis sprawy: Gracz otrzymał dzisiaj ode mnie banicję z powodem 'czit-god' zgodnie z tym linkiem ban zostanie zmieniony na karę z powodem DM na evencie jak i BU, a jak widać po tej apelacji gracz posiada dwa warny na trzy miesiące więc otrzyma banicję za trzy warny. Jak wiemy kiedy otrzymamy bana na liście ostatniej szansy dostajemy awans na czarną listę dlatego też piszę ten wniosek, aby gracz został wpisany na tą listę. Użytkownik oprócz tego dostawał masy banów za czity i inne przewinienia więc moim zdaniem powinien znaleźć się na czarnej liście.

Edytowane przez chrz4n
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 477
Nick IC: Tyler Shaeed
Nick na forum: NLE KING VANS
Dotyczy: odrzucenie wniosku4 476
Opis sprawy: Wcale nie mam bogatej karotetki bo tylko 2 apelacje sa za bana,  a reszta to błędy serwera albo pisalem za kogos, jak bylo to jeszcze mozliwe.

Edytowane przez NLE KING VANS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 478
Nick IC: Rosalie Robinson
Nick na forum: widać
Dotyczy: Wypisania mnie z listy ostatniej szansy.
Opis sprawy: Na listę ostatniej szansy zostałam wpisana 8 listopada roku 2018. Minęło już pół roku od wpisania mnie na listę ostatniej szansy, tak więc myślę że zasługuję już na wypis, gdzie przez ten cały okres otrzymałam tylko jednego warna na serwerze. 
Link do apelacji: https://mrucznik-rp.pl/apelacje/14041

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Edytowane przez JJJean
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...