Skocz do zawartości

[KS] Wnioski do Komisji Sprawiedliwości


Morasznik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wniosek nr 501
Nick IC: Dariusz_Wyczesany/Albrecht_Zimmermann
Nick na forum: nedziak
Dotyczy: wypisania z listy ostatniej szansy
Opis sprawy: No więc tak, bana otrzymałem w lipcu 2017, apelowałem w lutym 2018 i dostałem UB, wpisano mnie natomiast w sierpniu 2018. Myślę że minęło na tyle czasu żebym się ogarnął i dano mi szansę. Wpis dotyczący mnie na liście ostatniej szansy według mnie nie utrzymuje dobra mojego imienia na serwerze i chciałbym, żeby mnie wypisano. Za swój czyn bardzo żałuję i postanawiam się poprawić.

Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 502

Nick IC: Jack Winslet

Nick na forum: neq

Dotyczy:wypisania mnie czarnej listy

Opis sprawy: przemyślałem swój sens życia i postanowiłem że mrucznik to najlepszy serwer

Edytowane przez _neq
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 503

Nick IC: Weston Brooks

Nick na forum: Anarchia

Dotyczy: odbanowania @Julia

Opis sprawy: to jest beka, że zbanowaliście jednego z najlepszych administratorów, który nie dość, że odwalał za właścicieli brudną robotę to jeszcze robił to bezinteresownie. ale to oczywiście nie było wszystko; wzorowe administrowanie na serwerze mrucznik rp, pomocna, mogło się normalnie pogadać a nie że wielka pani bo ma range co jest chore XD ma złote gorące serduszko - taka kobieta to skarb, a jeszcze administrator to jest wyjątek. proszę o odbanowanie jej mimo tego co zrobiła to jest nic w porównaniu do inny i reszty administratorów - jeśli nie chcecie jej odbanować to niech każdy kto coś odwalił jako administrator i nie ważne czy został wywalony czy jest to teraz przedawnione ma być również zbanowany, elo

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wniosek nr 504
Nick IC: Paul_Brain
Nick na forum: skMetinek
Dotyczy: Odsunięcia Richi od rozpatrywania skarg lub ukaranie go

Opis sprawy: No rozpatrzył bezmyślnie skargę w której ukarał warnem za 1 ostrzelanie. Oskarżający wykonał marną prowokację na OOC która mu się w sumie udała co nie oznacza, że powodów nie było. 6 ss'ów nic nie przedstawiają a on mnie chce ukarać za extremalny DM XDD https://mrucznik-rp.pl/topic/86316-skarga-paul-brain/ https://mrucznik-rp.pl/topic/86458-ks-zle-rozpatrzenie-skargi/

Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 505

Nick IC: Rayan Hart

Nick na forum: Harcik

Dotyczy: Wpisu na czarną liste https://mrucznik-rp.pl/user/15163-depression/

Opis sprawy: Jak wynika z ostatniej apelacji, gracz został wpisany na liste ostatniej szansy. Dostał znowu bana, https://mrucznik-rp.pl/topic/86517-ksban-daniel-bourne/co skutkuje jak rozumiem, wpisem na czarną listę :).

Edytowane przez Harcik
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 506
Nick IC:Zbyszek Paprotka
Nick na forum:se kliknij
Dotyczy:Unban dla Dyrektor Adam oraz wypisanie z czarnej listy
Opis sprawy:sprawa wygląda jasno dyrektor Adam znany i lubiany były administrator serwisu mrucznik został zbanowany hamsko przez najwyższą administracje tego serwera wnosze o wniosek o odbanowanie tej o to fajnej osoby :) pozdro 700 na rejonie #freeadam

Edytowane przez Paprotka ToJa
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 507
Nick IC: Paul_Brain
Nick na forum: rapppa

Dotyczy: Wypisanie z listy ostatniej szansy
Opis sprawy: skMetinek ładnie gra RP, jest porządnym graczem i bardzo przeprasza za swoje zachowanie i prosi o wypis.

Edytowane przez McKenzie
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wniosek nr 509
Nick IC: Amy Reif
Nick na forum: 
Dotyczy: Wpisu na czarną listę graczy użytkownika Yefrem_Morris [memberid=21556].
Opis sprawy: Gracz otrzymuje już trzeciego bana za czity na naszym serwerze, oczywiście jego czyny są udowodnione i poparte dowodami, lecz gracz nadal się wypiera tego że czituje, mimo otrzymanej szansy nadal nie uczy się na błędach i uprzykrza graczom rozgrywkę na serwerze czitując. Mimo tego że nie posiada listy ostatniej szansy to skierowałem się ze sprawą do Vicekierownika Komisji Sprawiedliwości, który zalecił mi napisanie wniosku o wpis gracza na czarną listę. Co do dowodów - wystarczy zerknąć w jego apelacje, następnie w odwołania (ostatnio jedno zostało odrzucone) na początku to ja dałem mu szansę ufając, że miał buga, jednak czitował - Rozalka go na tym przyłapała. Wyparł się winy, lecz po tym jak zobaczył że nie ma innego wyjścia przyznał się do przewinienia i wyraził skruchę. - na jak długo? Jakiś czas po unbanie ponownie został złapany na czitowaniu (tankmod/handling) - celowo wjeżdżał w graczy taranując ich (tłumaczył to słabym łączem, o tym nie ma mowy, bo na filmiku wszystko widać gołym okiem - czitował) otrzymał oczywiście bana. Moim zdaniem gracz, który notorycznie czituje, uprzykrza graczom rozgrywkę na serwerze, nie powinien mieć prawa gry tutaj i czarna lista jest jedynym słusznym posunięciem. Nawet gdy otrzyma bana to wypiera się tego na siłę co potem kończy się odrzuceniem apelacji, pewnie niedługo znowu przyzna się do czitowania i okaże skruchę, bo wie że nie ma innej szansy na otrzymanie unbana - odbierzmy mu ją.

Edytowane przez chrz4n
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 510
Nick IC:Paulo Lawson
Nick na forum: Sq0liX
Dotyczy:Wypisanie z listy ostatniej szansy.
Opis sprawy:witam, na listę ostatniej szansy zostałem wpisany z powodu BE i cheatowania, no generalnie zmieniłem się na lepsze i już gram legalnie bez vpnów i innych modyfikacji nielegalnych, pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 512
Nick IC:jake diesel
Nick na forum: diesell
Dotyczy:Wypis z czarnej listy gracza skmetinek
Opis sprawy: skmetinek to jeden z niewielu graczy którzy grali rp, ma bardzo duże pojęcie na temat role play, w dodatku metinek przeprasza za wszystkie swoję błędy, wtedy nie był sobą, najprawdopodobniej jest to związane z rodziną oraz szkołą (cały czas robią mu głowe w kiblu i chciał sobie ulżyć)

Edytowane przez Diesell
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 513
Nick IC: 
Saul Castella
Nick na forum: Marian3k
Dotyczy: Wypisanie z czarnej listy serwera.
Opis sprawy: Od, czasu kiedy dostałem UB, powróciłem do gry rp, można szczególnie to zauważyć, nie ma na mnie żadnych skarg, od ostatniego czasu, poprawiłem swoje błędy, więc bardzo proszę o rozpatrzenie tego.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Wniosek nr 514
Nick IC: Florian Essa
Nick na forum: mlody g
Dotyczy: Wpis użytkownika francis na czarną liste, za grę na aktywnym banie i bana na liście ostatniej szansy za czitowanie i za przyznawanie się do sprzedaży kont. 

Opis sprawy: https://mrucznik-rp.pl/topic/89330-skarga-chrzan-amy-reif/?do=findComment&comment=966331 Wszystko tutaj ładnie wyjaśnione.

gY5MSXH.png

 

Edytowane przez mlody g
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 515
Nick IC: xander vine
Nick na forum: _XaNDeR_

Dotyczy: wpisania mnie na liste ostatniej na jakis okres czasu np 6 miesiecy zamiast permametnie

Opis sprawy: no co siema dostalem liste ostatniej na zawsze ja rp gram teraz nie wmowicie mi nic poprawilem sie jak cos wiec prosze o liste ostatniej na 6 miesiecy tym bardziej ze moja kartoteka ostatnio jest super 0 warnow i w ogole pozdrawiam : )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 516
Nick IC: Clayton Dale
Nick na forum: złomiarz Marek
Dotyczy: posada KS
Opis sprawy: witam, pisze w sprawie posady w KS długo gram tu na serwerze i widze co sie dzieje to głowa mała więc wnioskuje o dodanie mnie do KS

Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 517
Nick IC: xander shepherd
Nick na forum: mckk
Dotyczy: oddajcie krystiana james luther dobrego chłopaka
Opis sprawy: no nie wiem dlaczego zbanowaliście luthera a taka rozalke ktora przyznawala sie do uzywania tych bugow na hajs  zostala jeszcze do zarzadu przyjeta hehe beka #oddajciekrystiana 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 517
Nick IC:Siergiej_Molotov
Nick na forum: testoviron477 
Dotyczy: Wpis na czarną listę, gracz dostał bana, gdy był wpisany na listę ostatniej szansy https://mrucznik-rp.pl/topic/26281-ks-lista-ostatniej-szansy/page-2?do=findComment&comment=968859   https://mrucznik-rp.pl/apelacje/17279 
Opis sprawy: Gracz to szkodnik, robi BE i deorganizuje rozgrywkę. 

Edytowane przez dras
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 518

Nick IC:Brickland Whiteford

Nick na forum:

Dotyczy:Wpisu na czarna liste gracza testoviron477

Opis sprawy: Gracz dostał bana za BE, lecz posiada on liste ostatniej szansy. Złamał jej warunki otrzymując kolejnego bana.

 

https://mrucznik-rp.pl/topic/89695-odwolanie-ks-apelacja-siergiej-molotov/?do=findComment&comment=969842

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 519
Nick IC: Weston Brooks
Nick na forum: Anarchia
Dotyczy: odbanowania użytkownika Jenczy
Opis sprawy: to jest karygodne, że taki przykładny gracz, który nawet nikomu nie szkodził, nie miał bogatej kartoteki dostał bana czy to forum czy na serwie, proszę o jego odbanowanie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr 520
Nick IC: Edie Smith
Nick na forum: Eriket
Dotyczy: Wpisu na listę ostatniej szansy na okres 3 miesięcy
Opis sprawy: Prosze o wpisanie na listę ostatniej szansy gracza  Michael_Hoover [memberid=22287] na okres 3 miesięcy za czitowanie 

Warunek Unbana

https://mrucznik-rp.pl/index.php?/apelacje/17282

Edytowane przez Eriket
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Do usunięcia

Wniosek nr 521
Nick IC: Sammy Hatosy
Nick na forum: Człowiek Wniosek
Dotyczy: Zakaz pisania odwołań za kogoś w dziale skarg na graczy oraz zakaz pisania za kogoś komentarzy.
Opis sprawy: Przykładowo ktoś nie zakłada konta na forum lub ma już bana i robią to za niego inni koledzy. Bezsensu, jeżeli się otrzymało bana lub nie ma się konta to trzeba ponieść konsekwencje lub założyć konto i się samemu wypowiadać, a nie przykładowo:

FLjcNOE.jpg

 

bVAuf3N.jpg


oZJQSaX.jpg


3F9mnc1.jpg


J7r7iQ4.jpg

 

Edytowane przez Człowiek Wniosek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...