Skocz do zawartości

[ZZ]Odwołanie od degradacji


Wizjoner

Rekomendowane odpowiedzi

Barker, Ty SOBIE degradacje zrób, bo sam chuja grasz. Wizjonera widzę codziennie, wita się na /depo cześć, cześć. Ale jeśli za AFK jest degradacja to ja skisłem. Jeden z paru adminów aktywny, to nie jest kurwa robot żeby 24h na serwie siedział. AFK = Degradacja, xdd. Ty sobie daj degrade, bo chuja muja grasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że chodziło bardziej o kilkukrotne takie sytuacje na serwerze:

 

ovNNfSo.pngNAfEcem.pngrqsusl3.png

 

To już trochę przesada moim zdaniem z takim afczeniem w publicznym miejscu, ale fakt - jest aktywny w grze jak nie afczy :D.

 

Nie sądziłem że i Ty będziesz przeciwko mnie  :ph34r: łącza zerwane kurwa  :wacko:

 

DOBRA DOCZEKAM SIĘ ROZPATRZENIA TEGO??

 

//Nie jestem przeciwko Tobie, myślę, że powinieneś wiedzieć za co zostałeś zdegradowany, bo nikt tego Ci nie pokazał - stąd zapewne odwołanie :).

Odnośnik do komentarza

Barker, Ty SOBIE degradacje zrób, bo sam chuja grasz. Wizjonera widzę codziennie, wita się na /depo cześć, cześć. Ale jeśli za AFK jest degradacja to ja skisłem. Jeden z paru adminów aktywny, to nie jest kurwa robot żeby 24h na serwie siedział. AFK = Degradacja, xdd. Ty sobie daj degrade, bo chuja muja grasz.

Chyba niespełna rozumu jesteś, nie z mojej inicjatywy zostało to nałożone, wiec na początku radziłbym się dowiedzieć co i jak, a dopiero później próbować być fajnym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

 

Odwołania od decyzji Zarządu można kierować do Rady Serwera po zdobyciu 50

głosów popracia

a) Zarząd może uznać zmienić swoją uchwałę uznając odwołąnie w całości. Odwołanie nie jest wtedy przedstawiane Radzie Serwera.

 

Lajkować odwołanie to wtedy zostanie rozpatrzone na zebraniu rady serwera.

Ogólnie zgadzam się na przyjęcie odwołania z uwagi na to, że Moser jest aktywny jako administrator oraz jako lider a system AFK jest zjebany w ciul. <_<

Odnośnik do komentarza

No chyba ich pojebało do końca... sam mam SS nawet jak Moser kara /kickiem dlatego złym adminem nie jest. Karacie admina który zapierdala 4razy więcej od zarządu a gościa który nie wbija od czerwca (konta nawet na nowym forum nie zrobił) trzymacie na @...

Odnośnik do komentarza

pat0lka jednym slowem, serwer powoli ale powoli cos zaczyna odzywac, a wy degradujecie najaaktywniejszego administratora podpis pod tym radze kupic espumisan na krawat :))))

Edytowane przez kubonrese
Odnośnik do komentarza

To trzeba mieć charakter perfidnego hipokryty, udopiciela niesamowitego, by tak aktywnego administratora jakim jest użytkownik Moser (21l., Zamość) ukarać za to, że musiał pomóc pewnej osobie na forum lub zająć się ważną; inna sprawą. Jak wspominałem - mieszkaniec Zamościa jest osobą godną pełnienia funkcji administratora, swoje zdanie motywuję tym, że wymieniany przeze mnie mężczyzna cechuje się instynktami macierzyńskimi - jest pomocny i dba o graczy, którzy przychodzą do niego z pomocą. Nie raz pomógł mi, gdy inni administratorzy byli zapewne bardzo zajęci. Moser z pewnością należy do grupy osób najbardziej pomocnych i najbardziej aktywnych. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że chodziło bardziej o kilkukrotne takie sytuacje na serwerze:

 

ovNNfSo.pngNAfEcem.pngrqsusl3.png

 

To już trochę przesada moim zdaniem z takim afczeniem w publicznym miejscu, ale fakt - jest aktywny w grze jak nie afczy :D.

Ss'y zapewnie były robione gdy licznik się zwalił. 

Odnośnik do komentarza

Każdy admin jest człowiekiem, owa degradacja jest bezsensowna...

 

 

Wiele razy widziałem Mosera w akcji, nie uważam że jego praca jest zbyteczna, gdy jest to osoba na właściwym stanowisku. Popieram w 100% słowa Pertini'ego, gdyż owa degradacja administratora jest wiązana z lekką "patologią". To że zdarzyło mu się wielokrotnie odejść od komputera na godzinę nie oznacza, że jest on leniwy... Bo jest wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza

/id moser

 

/w 69 siema moser mozesz tp sprawa ck

 

moser teleportowal sie do cb

 

/b co jest

 

/b ck id 80

 

ok

 

/b /block czy /zn?

 

/b block

 

 

konto gracza semphis williams zostalo zablokowane przez moser powod CK od GROVE STREET FAMILIES. DZIEKUJE.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...