Skocz do zawartości


Zdjęcie

#2 - Straty


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 0Verte

0Verte

  lewa ręka

 • Zarząd
 • 1147 postów
 • Nick SA-MP:Sven_Helvetica

Napisano 11 sierpień 2015 - 15:13

Tutaj znajduje się szczegółowa instrukcja zgłaszania straty:

 

[Errata] BEZPOŚREDNI LINK DO PANELU STRAT TO: http://mrucznik-rp.pl/straty                                                                                                       

 

kr7inEH.png


 

 

Maksymalna kwota którą administracja zwraca w wyniku /q podczas akcji to 10 000 000$ (10kk), chyba że zostanie wykazane że utrata połączenia z serwerem nastąpiła na skutek błędnego działania skryptu.

 

Jeżli ktoś nie chce tracić dużych pieniędzy na skutek ucieczek z akcji niech trzyma swoje pieniądze w banku a nie w kieszeni.

 

Oczywiście nadal należy udowodnić, że nie było /q w złej wierze.

 

Witajcie, jak wiemy na naszym serwerze posiadamy bota Marcepan Marks, który jest cudotwórcą, banuje ludzi za Fake-kill, za teleporty, nadaje AJ za /q podczas akcji. Dzisiaj zajmiemy się tym ostatnim. /q podczas akcji - Jak to się ma do serwera\/ Mamy wiele przypadków, od przypadku, po zabawę paru osób, poprzez starcia między graczami i wymuszone kicki, crashe, aż do ucieczek od akcji. Zapewne wielu z was nurtuje pytanie - za co dostalłm AJ i straciłem bronie, materiały, pieniądze?! - Za Freeze postaci, przykładem takiego Freeze'a ( zamrożnia ) postaci jest na przykład /pobij,czy też  /kajdanki, /zwiaz i inne.  Jak to się ma do gracza? Gracz, który umyślnie ucieka sobie z serwera dając /q podczas zamrożnia postaci i wchodźąc na niego ponownie zostaje przyłapany przez Marcepana Marksa, w tym przypadku jest to słusznie nałożona kara. Czasami też podczas akcji dostajemy CRASHa ( system wykrywa to jako po prostu disconnect  z serwera - opuszczenie, wyjście ) tak więc ponownie i tutaj nadaję nam karę w postaci Admin Jaila i pobrania naszych dóbr materialnych In Game. Temat głównie odnosi się do zabaw innych graczy, tych crashy, czy też po prostu win Administratorów, bo i nam się to zdarza. Poniżj pokażę wam zamazany ( w celu uniknięcia  nieprzyjemności ) AdminCMD, który uzyskujemy po wejściu na serwer. 

 

 

GcJN3z0.jpg

 

Jak widać - 15 minut Admin Jail, odebranie broni, połowy pieniędzy i materiałów. Co dalej jeśli było to niesłuszne, a kwotę, materiały - które nam pobrano nie były groszami? Należy wtedy napisać strate - najpierw jednak winniśmy zapoznać się z tematami, które są tam umieszczone. One nam nic nie zrobią ,a jedynie mogą pomóc w tym, że nie popełnimy żadnego błędu podczas składania wniosku o stratę i uzyskania szybszej pomocy, niżli powielania tego wniosku.  Temat powstał z myślą o nowych, jak i stałych graczach, którzy się gubią. 

by Jefe

 

 


 

Maksymalna kwota którą administracja zwraca przy niwelacji kasy to 30 000 000$ (30kk). Jeżeli zniwelowana kwota przekroczyła 100kk zwracamy 30% zniwelowanego majątku.

 

Jeżli ktoś nie chce otrzymywać niwelacji kasy niech nie przyjmuje kasy od ludzi którzy kończą grę i rozdają majątki lub grają nie do końca uczciwie (gdyż to powód 90% niwelacji) - przyjmowanie kasy od ludzi którzy rozdają kasę bo "kończą grę" jest traktowane jako przelewanie majątków i jest zabronione. Na początku gry nie da się zarobić tylu pieniędzy i osoba z 5lvl nie jest w stanie posiadać 200kk jeżeli przedtem nie dostała dużego zastrzyku gotówki od innej osoby (co jest zabronione).

 


 

Strata może zostać odrzucona z powodu:

 • Przedawnienia - każda strata przedawnia się po 30dniach liczonych od dnia jej wystąpienia.

  • Bieg przedawnienia zostaje zatrzymany z chwilą zgloszenia straty w przeznaczonym do tego miejscu

 • Winy gracza – strata powstała w wyniku nie dochowania przez gracza należytych reguł ostrożności lub niewłaściwym zachowaniu

 • Niewystraczajacych dowodów – administracja lub gracz nie byli w stanie wykazać zaistnienia straty

 • Niewskazania daty straty – gracz musi podać właściwą popartą dowodami datę straty (może być orientacyjna), jeżeli tego nie zrobi strata musi zostać odrzucona.

 • Próby oszustwa – screeny są spreparowane lub podejrzewa się, ze gracz próbuje wyłudzić stratę. Oprocz odrzucenia straty można nadać bana.


Użytkownik 0Verte edytował ten post 29 styczeń 2020 - 19:09 odświeżenie obrazka

 • KuKis i PatrokS lubią to
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych