Skocz do zawartości

Zdjęcie

Głosowanie na kandydatów do RS

52 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory przedstawicieli graczy do Rady Serwera (145 użytkowników oddało głos)

Kto jest twoim kandydatem do Rady Serwera?

1. Zack Brown(k.chan)User_5821 (1 głosów [0.69%])

Procent z głosów: 0.69%

2. david evering Oficer (1 głosów [0.69%])

3. ZACK_RAMSEY SĄSIAD (3 głosów [2.07%])

Procent z głosów: 2.07%

4. Kellan Henderson kayne henderson (1 głosów [0.69%])

5. Aaron Black | _Speedy_ (2 głosów [1.38%])

Procent z głosów: 1.38%

6. Lucas_Dark Lucas Dark (4 głosów [2.76%])

Procent z głosów: 2.76%

7. Krystian Borysowicz SWAG (1 głosów [0.69%])

8. Robert Monaldo łukanio (12 głosów [8.28%])

Procent z głosów: 8.28%

9. john dumb jakis murzyn (1 głosów [0.69%])

10. Eddie Kovalsky Snopek (4 głosów [2.76%])

Procent z głosów: 2.76%

11. Teddy Hawkins _WeeD_ (1 głosów [0.69%])

12. Wayne Dempsey V3RSO (6 głosów [4.14%])

Procent z głosów: 4.14%

13. Rayan McCartney _Patrykoo_ (1 głosów [0.69%])

14. Louie_Hilton Hersh (1 głosów [0.69%])

15. Jaster Bryan Dreiwen (26 głosów [17.93%])

Procent z głosów: 17.93%

16. Anthony_Floyd denifednu (2 głosów [1.38%])

17. Diego Sheen Haysen Miuosh (1 głosów [0.69%])

18. Mike Tyrone Skrillex (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

19. Marco Palermo Revix (8 głosów [5.52%])

Procent z głosów: 5.52%

20. Craig Cetkovic JUMPER (30 głosów [20.69%])

Procent z głosów: 20.69%

21. Kellan McCalley, luccese (11 głosów [7.59%])

Procent z głosów: 7.59%

22. KRYSTYNA WHITE Krysia (2 głosów [1.38%])

23. wojtek broklyn brooklyn (5 głosów [3.45%])

Procent z głosów: 3.45%

24. Asbjorn Carlsson Morisson (2 głosów [1.38%])

25. Rayan Carter Restin (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

26. Heath Murphy Pain (1 głosów [0.69%])

27. Terrence Blanchard Akil (18 głosów [12.41%])

Procent z głosów: 12.41%

Cooo?

1. Tak (105 głosów [60.00%])

Procent z głosów: 60.00%

2. Nie (14 głosów [8.00%])

Procent z głosów: 8.00%

3. Nie wiem! (28 głosów [16.00%])

Procent z głosów: 16.00%

4. Tak jak wszyscy chłopcy. (28 głosów [16.00%])

Procent z głosów: 16.00%

Głosuj

#1 skTom

skTom

jestem bardzo zmęczony, nieopisanie wycieńczony

• Zasłużony
  • 2071 postów
  • Nick SA-MP:Tom Russell

Napisano 20 maj 2016 - 17:33

Ponieważ brakuje nam dwóch przedstawicieli graczy w Radzie Serwera, przeprowadzamy wybory uzupełniające.

Wybory są przeprowadzane na identycznych zasadach jak wcześniej, więc w razie jakichkolwiek wątpliwości można zajrzeć do subforum archiwum rady serwera.

Jeżeli ktoś jest ciekawy czym zajmuje się Rada Serwera, zapraszam do lektury.

Wybory będą wyglądać w następujący sposób:

Etap I
Zgłaszanie kandydatur

Etap II
Głosowanie

Etap III
Dogrywka

Następuje jeżeli żaden z kandydatów nie uzyska więcej niż 50% (dla jednego stanowiska), 25% (dla dwóch stanowisk) albo 12,5% (dla trzech stanowisk) albo 6,25% głosów (dla czterech stanowisk). Lub w przypadku otrzymania przez kandydatów takiej samej liczby głosów. W dogrywce udział bierze udział odpowiednio dwóch, czterech lub ośmiu kandydatów.

Wybory do Rady Serwera

Etap II

Głosowanie

Czas trwania: 20.V godz. 18:30 23.V godz. 20:00

Zasady:

• Każdy ma tylko jeden głos
  • Głosowanie jest tajne
  • Dyskusja na temat kandydatów jest możliwa w tym temacie
  • Głosowania nie może wygrać osoba która w chwili jego zamknięcia posiada aktywnego bana

KANDYDACI

Zapoznajcie się uważnie z sylwetką kandydata na którego chcecie oddać głos, poniżej ich krótkie prezentacje:

Zack Brown(k.chan)User_5821

[Zbanowanie klemusia, matt blakes ; przegląd administracji i wywalenie lewizny .! A i zmienić kierownika ko bo ten powinien miec Bana, ma zg panel najważniejszej frakcji i kierownik ko!(odbanowac drlooney tez można bo on nakręca grę przestępczych i wypisać oficera z bl ks]

david evering Oficer

skoro armin udostępnił konto i jest kierasem ko to dla zachowania równowagi wszechświata proszę mnie dodać do rady serwera

moim pierwszym krokiem będzie staranie się wypisać psz z listy bez ub co wpłynie pozytywnie na rozgrywke

zwiększenie emerytur i usunięcie podatków

ZACK_RAMSEY SĄSIAD

Ja to zrobił bym czystkę, poprawił gospodarkę, zwiększył kary, usunął tego beznadziejnego dilera broni i dałbym go organizacjom przestępczym, wprowadził bym też skrypt dla każdej org. (oczywiście określonych zasadach) aby gra nie była monotonna, zajął się w końcu biznesami i także dał im skrypt

Kellan Henderson kayne henderson

Wyprowadzić serwer na prostą.
Tego jest pełno, aby wymieniać, ale w skrócie chodzi o skrypt, administracje, nastawienie graczy do serwera, prace dorywcze, organizacje i wiele, wiele innych.

Aaron Black | _Speedy_ 

Pozbyć się lewizny z administracji, postawić serwer na nogi dodać co nie co, zrobić czystkę, zrobić porządek na serewerze jak na razie robote robi Road i Gardner inni coś próbują.

Lucas_Dark Lucas Dark

Jeśli mnie wybierzecie NA PEWNO się nie zawiedziecie, na sto procent  zaostrzę kary, bo to co się teraz dzieje to jest masakra. Gracze mają to gdzieś że mogą za DM trafić na jakieś tam 20 minut w AJ. Zwiększyć ten czas do 120 minut, myślę że wtedy wszyscy by się ogarnęli. Aż dziwie się że nikt powyżej o tym nie wspominał, trzeba usunąć łowców nagród bo to jest porażka nic dobrego nie wnosi na serwer. Nie ma także sensu trzymać HA na tym serwerze bo tam nie gra dla przyjemności tylko dla hajsu. 

Krystian Borysowicz SWAG

Stworzyłem scene na event halooween, liderowałem USSS, LSFD oraz KT. Pomagam graczom od około 3 lat. Obecnie tworze exterior LSFD. Mam zamiar zaostrzyć kary za wszystko, i doprowadzić inflację do normalnego poziomu. Chcę z tego serwera zrobić RP(nie jakiś hard rp, ale RP). Chcę też aby na rozpatrzenie apelacji administracja miała 7 dni na wydanie werdyktu i 3 dni na nadanie UB/UW itd.

Robert Monaldo łukanio

duza hawajska dla kazdego !!!!! 

john dumb jakis murzyn

[opis działalności na rzecz serwera, własne przemyślenia itp. wszytko co waszym zdaniem zachęci innych do oddania na was głosu]

-odbanowanie zasluzonych graczy serwisu role play!

-otwarcie dotacji i przekazanie % z nich dla sktom

-kremówki papieskie dla all

-polepszenie role play na serwie

Eddie Kovalsky Snopek

ub dla zasłużonych, zmiana gospodarki, Zaostrzenie kar od dm1 (300m) DM2 (warn), wprowadzić norm apki na mruku (2 gangi czarne, 2 latinio, Gang Białasów może być neo nazi, i jakaś jedna szajka)

Wywalę HA. Wywalić prace łowcy głów dlaczego? Nikt nie rozegra tego rp tylko DB i masz aj 1k sekund, wrzucimy skrypt na /p co polepszy gre w gangu! wrzucać śmieszne apki. wypierdiele gunshopa jak i prace dilera broni po czym zrobi sie czystke broni dla wszystkich i tylko admin będzie rozdawać bron z pokazanymi ssami dla niego. Dodam więcej blokowisk pod klimat "blokersów". Przywrócę lata 90'te na server i elo bawmy się.

Teddy Hawkins _WeeD_

Chciałbym cofnąć mrucznika do tyłu wtedy kiedy było 500/500 osób na serwerze czyli jak najbardziej skupić się na K.U i skryptem serwera.

Wayne Dempsey V3RSO

Hej. Dostając się do Rady Serwera na pewno postarałbym  się aby więcej graczy mogło spokojnie grać na serwerze. W jaki sposób? Moim zdaniem powinno zostać wybranych jeszcze przynajmniej 5 osób do nadawania UB/UW itp. z apelacji. Niektóre apelacje czekają na to lata, przez co ludzie się zniechęcają i odchodzą z serwera. Postarałbyś się także o ograniczenie broni. Wiele osób od wielu miesięcy (jak nie lat) ubolewa nad tym, że każdy ma taki łatwy dostęp do broni przez co z tego serwera robi się DM. Wiem, że wiele osób ma o mnie negatywne zdanie z powodu takiego, jakim zachowaniem "przedstawiłem się" wszystkim kilka lat temu. Wtedy niestety byłem małym gnojkiem i nie myślałem o tym co robiłem; lecz czasy się zmieniają. Będąc w Radzie Serwera na pewno nie będę zlewał graczy. Jeżeli ktoś przychodzi do nas z propozycją to według mnie powinien zostać potraktowany jako ktoś lepszy niż gracz, a nie jak idiota, któremu wszystko się nie podoba. Na bank chciałbym usunąć także prace typu Łowca Nagród czy diller narkotyków. Mimo wszystko według mnie dillerką powinny zajmować się organizacje przestępcze. Zaostrzenie kar to podstawa. Przychodzi sobie taki Oficer na serwer, deemi 5 osób i dostaje AJ'ta na 20 minut. Przeafczy to sobie i podeemi znowu. Myślę, że przy zaostrzeniu kar, większa część osób zrezygnuje z takich czynów. Enjoy.

Rayan McCartney  _Patrykoo_

No świnie musicie Mnie wybrać bo jestem fajny, oraz kulturalnykulturalny i trzeba zbanowac tatakich debcow  jak klemus oraz taktakich dreiwenow aka jaster bryan. Myślę że pasuje do rady, dziękuję.

Louie_Hilton Hersh

wyjebe stąd klemusie i rakowisko w komisjach i będzie spokuj

Jaster Bryan Dreiwen

Wniosę dużo i wyniosę dużo, gram od 2/3lat na Mruczniku i bym zrobił przegląd Adminów i wypierdzielił leniwych @ i zwalczył bym takie elementy jak: Patrykoo gdyż reklamował pseudola i wrabiał cegłę w cegłę no i nie ma co tu

więcej sie rozpisywać bo jak się dostanę to pokaże co potrafi prawilny polako-niemiec.

Anthony_Floyd denifednu

Bo tak, chcę przestać być noname i robić coś, między innymi unban dla pana psz, naprawa gospodarki, nie opierdalanie się, ograniczenie DM do minimum, i takie tam

Diego Sheen Haysen Miuosh

No to na pewno zwiększenie kar AJ za DM2 oraz CK2, zmniejszenie używania śmiesznego w uj MK, Tworzenie na serwerze różnych akcji, coś jak eventy tylko zgodne z postacią RP. Za głosy oddane na mnie dzięki   :D

Mike Tyrone  SKRILLEX

dać akilowi H@ do serwera bo on umi robić ronda i wgl wszystko no i wgrać skrypty chce i komendy itp zeby lepszy byl serwer a najlepiej wy*****ć w pizdu AC i wrócić do mrucznika 2k12 elo elo

Marco Palermo Revix

Z racji iż widzę, że większość osób, które się zgłaszają piszą jakieś głupoty typu "zbanować tego albo tamtego" bądź piszą ogólnikami, z których nic nie wynika, to ja mam zamiar zrobić coś innego. Będzie punkt i napisane w jaki sposób chcę się do niego zastosować. Z miejsca zaznaczam iż mam zamiar pisać prosto aby każdy zrozumiał i aby nie było żadnej pomyłki.

Co zrobię dla dobra serwera? A raczej za czym będę głosował ponieważ samemu to ja nic nie zrobię, potrzebna mi do tego większość rady. Krótko o tym za czym będę głosował.

1. Zwiększenie kar dla dmiarzy na serwerze a raczej powiększenie ich czasu o 5 razy.

Im dłużej będziesz siedział w AJ tym bardziej zastanowisz się przed kolejnym dmem

2. Utworzenie specjalnego spisu dla administracji z ludźmi, którzy szkodzą serwerowi (będą dostawać z miejsca większe kary jeżeli nie zostaną od razu zbanowani)

3. Podwyższenie WSZYSTKICH kar w regulaminie aby administracja mogła w końcu coś zdziałać.

4. Wylot wszystkich nieaktywnych oraz skorumpowanych członków administracji i zastąpienie ich ludźmi kompetentnymi (to będzie najtrudniejsze zadanie i szczerze nie jestem do końca pewien jak się za to zabrać.)

5. Najważniejsze, dialog z graczami. Administracja, moderacja, Opiekunowie no wszystkie grupy, które tworzą ten serwer powinny rozmawiać z jedną najważniejsza grupą, graczami. Oczywiście jak ktoś nie chce rozmawiać to nie ale potem proszę nie płakać, że jest coraz gorzej.

6. Kopnięcie w du**ę wszystkich osób, które powinny się czymś zajmować a się nie zajmują (z wyjątkiem Mrucznika i Verte bo najpewniej z nimi nawet nie porozmawiam)

7. Doglądanie pracy wszystkich komisji i ewentualne podpowiadanie oraz podawanie pomysłów dla Kierowników danych komisji.

8. Zmniejszenie inflacji i poprawa gospodarki.

Cóż, jest to sprawa długo terminowa, z racji iż czystka odpada to trzeba zrobić coś aby pieniądz zyskiwał na wartości zamiast tracić. Nie można tego zrobić za jednym zamachem bo nagle wszystko się zepsuje. Trzeba mieć na to plan długoterminowy aby powoli zabierać hajs ale, żeby też on zyskiwał na wartości równocześnie z zabieraniem. Oczywiście bez pomocy Mrucznika się nie uda.

9. Głosowanie zgodnie z sumieniem, nie mam zamiaru dawać głosu bo mnie się to opłaca, ma się to opłacać serwerowi a nie mnie. Jednak do tego jesteście potrzebni wy, także musicie się przygotować na zmiany i nie beczeć za każdym razem.

Craig Cetkovic JUMPER

zrobię co chcecie ale chcę fioletowy nick pls

Kellan McCalley, luccese

Każdy mnie zna, ludzie wiedzą że chcę dobrze dla tego serwera, jestem sprawiedliwy i zgłaszam swoją osobę na to stanowisko.

KRYSTYNA WHITE Krysia

Jedyna sprawiedliwa osoba na tym serwerze, bez stronnicza-zgłaszam się! xdd

wojtek broklyn brooklyn

to ja

Asbjorn Carlsson Morisson

mam nadzieje ze sie dostane, dzieki   :)

Rayan Carter Restin

Jedyny sprawiedliwy na tym serwerze. Zgłaszam się ponieważ aż oczy bolą na widok tego DM'u i różnych r.aków na serwerze. Wybierając mnie polepszysz RP.

Heath Murphy Pain

Jedyny (Ps no i Dreiwen) sprawiedliwy na tym serwerze. Zgłaszam się ponieważ aż oczy bolą na widok co tu sie dzieje ludzie uciekaja i jest coraz bardziej zle. wy****c tego Marnego Adminka Matt Blakes Shank. To jest śmieszne ze ten osobnik ma Admina. Warto na mnie zaglosowac 

Terrence Blanchard Akil

Jak większość wie, od niedawna piastuje stanowisko Kierownika KU, będąc na tym stanowisku jestem odpowiedzialny za działanie całego skryptu, oczywiście przy pomocy Mrucznika. Będąc w radzie serwera moje możliwości są jeszcze większe. Dzięki ustaleniom RS oraz KU można naprawić ten serwer!

Jak każdy wie, Mrucznik-RP jest serwerem luźnym, gdzie każdy jest przestępcą, wszyscy mają bronie - tego nie zmieni nikt! Więc trzeba się do tego stosować.

Dzięki KO, KU oraz RS ten serwer może się zmienić - nawet teraz, przy stracie tylu graczy.

Głównym moim celem będzie naprawa serwera na dobre, nie zmieniając zasad gry - czyli luźnego RP.

Tylko Akil w RS może was ocalić.

Dziękuje i pozdrawiam.

Użytkownik skTom edytował ten post 23 maj 2016 - 18:50

• David King lubi to

#2 jks ARNOLD BOCZEK

jks ARNOLD BOCZEK

stary wyga

• Sponsor
  • 521 postów
  • Nick SA-MP:karim hakim

Napisano 20 maj 2016 - 17:37

Glosuje Na Jumper Bo Umie Dobrze Grac I Poprawi Ten Serw . !

• forma i Jumper lubią to

#3 Sandra

Sandra

Legenda

• Zasłużony
  • 1826 postów
  • Nick SA-MP:Max Jensen

Napisano 20 maj 2016 - 17:39

Moj glos otrzymuje łukanio, hawajska prosze wyslac na adres emilowy.
  • łukanio lubi to

#4 bartek luccese

bartek luccese

Zbanowany

• Zbanowany
  • 1171 postów
  • Nick SA-MP:brett hancook

Napisano 20 maj 2016 - 17:39

Ha - HA -hA -hA  Ale Beka !

#5 forma

forma

to ja

• Sponsor
  • 103 postów
  • Nick SA-MP:mathieu xhonneux

Napisano 20 maj 2016 - 17:40

JUMPER - lepsze jutro!

• Sahari, Akiro i Jumper lubią to

#6 Xtreme

Xtreme

Legenda

• Gracz
  • 621 postów
  • Nick SA-MP:Kenji_Ichiro

Napisano 20 maj 2016 - 17:41

Głosuje na Dreiwen bo jest lepszy

#7 _WeeD_

_WeeD_

Go Hard or go Home.

• Gracz
  • 378 postów
  • Nick SA-MP:Shaggy Hawkins.

Napisano 20 maj 2016 - 17:47

XDDDDD

• Dreiwen lubi to

#8 WRWE

WRWE

Specjalista

• Gracz
  • 130 postów

Napisano 20 maj 2016 - 17:52

a dałem na oficera, bo wypadł podczas losowanki. 

#9 Revix

Revix

• Gracz
  • 346 postów
  • Nick SA-MP:Alexander Thompson

Napisano 20 maj 2016 - 17:54

No to ten... zagłosowałem na siebie.

#10 lucek

lucek

x]

• Sponsor
  • 59 postów
  • Nick SA-MP:cordoziarik beauregard

Napisano 20 maj 2016 - 18:03

jumper

• Jumper lubi to

#11 Evans

Evans

• Administrator Forum
  • 1416 postów
  • Nick SA-MP:Tommy_Evans

Napisano 20 maj 2016 - 18:16

Gdzie podanie prezentacja lucessce?

#12 Morisson

Morisson

• Sponsor
  • 1380 postów
  • Nick SA-MP:john morrison

Napisano 20 maj 2016 - 18:19

Moj glos otrzymuje morisson

#13 DejV

DejV

• Gracz
  • 805 postów
  • Nick SA-MP:felix gersten

Napisano 20 maj 2016 - 18:22

lukanio 

#14 skTom

skTom

jestem bardzo zmęczony, nieopisanie wycieńczony

• Zasłużony
  • 2071 postów
  • Nick SA-MP:Tom Russell

Napisano 20 maj 2016 - 18:22

BBcode jest gorsze niż demokracja xD

#15 bartek luccese

bartek luccese

Zbanowany

• Zbanowany
  • 1171 postów

Napisano 20 maj 2016 - 18:26

Kellan McCalley, luccese

Każdy mnie zna, ludzie wiedzą że chcę dobrze dla tego serwera, jestem sprawiedliwy i zgłaszam swoją osobę na to stanowisko.

#16 KomputerowyManiak

KomputerowyManiak

Zbanowany

• Zablokowany
  • 1 postów
  • Nick SA-MP:Matt_Hawkins

Napisano 20 maj 2016 - 18:28

Jaster Bryan Dreiwen GŁOSOWAĆ A JAK NiE TO ZABIJE!!

#17 Evans

Evans

• Administrator Forum
  • 1416 postów
  • Nick SA-MP:Tommy_Evans

Napisano 20 maj 2016 - 18:39

Kellan McCalley, luccese

Przecież on to dopisał zaraz po tym jak napisałem post zobacz sobie daty edycji.

#18 bartek luccese

bartek luccese

Zbanowany

• Zbanowany
  • 1171 postów

Napisano 20 maj 2016 - 18:42

ino to tam było cały czas ale spk xD

#19 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2165 postów
  • Nick SA-MP:Raymond_Coleman

Napisano 20 maj 2016 - 19:07

Oddaję głos na łukiano, ale chcę extra dodatki do tej hawajskiej.

#20 Dominik

Dominik

Zawsze nr 1

• Sponsor
  • 452 postów
  • Nick SA-MP:Diego "Ikser" Xandiago

Napisano 20 maj 2016 - 19:09

Jumper wybieram Cie.

G6jcQBB.jpg

• Jumper lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych