Skocz do zawartości

Zdjęcie

[R][Skarga] San News

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 lil relax

lil relax

• Sponsor
  • 406 postów
  • Nick SA-MP:Victor McCartney

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:01

Nazwa organizacji: którą oskarżasz: San News
Nick lidera oskarżonej organizacji: Nicola Kennedy
Przewinięcie organizacji: Zabawa panelem, odwalanie na radiu IC, zwolnienie bez powodu.
Twój nick InGame: Martin Lehmann
Organizacja w której obecnie grasz:  Lawyer Departament

Uzasadnienie skargi wraz z dowodami na organizacje:  

Spoiler

Pierwszy SS przedstawia zabawę panelem, drugi jak Nicola straszy DeJv'a, że mu da [3], to ja sobie zażartowałem, że mi da [5] i dostałem ją, następnie degrada, aż wywalenie z San News, potem mnie znów dodali. Olka pisała do mnie IC po nicku na forum tzn. Relaks do mnie. Nie mam z tego SS. Z San News zostałem wyrzucony bezpodstawnie, ponieważ dostałem /unvite oraz wiadomość: Zostałeś wyrzucony za nierobienie audycji oraz nie wrzucanie SS do raportu, niewpisanie nieobecności/ograniczenia. W regulaminie jest jasno napisane, że nie mam obowiązku robienia raportu, nie chce wypłaty, nie musze mieć, to nie jest powód do wyrzucenia; nie wpisanie nieobecności/ograniczenia w ogóle się z tym nie zgodzę, grałem codziennie rano, można sprawdzić w logach, że grałem, tylko Olki nigdy nie było jak ja byłem. Zacząłem następnie to wyjaśniać z Olką, że grałem rano jak jej nie było, a ona, że już za późno, bo dała /uninvite i nie chce jej się znów dawać /invite, żebym przyszedł na następnej rekrutacji. No to mnie trochę poniosło no i napisałem na czacie /o trochę niepotrzebnych rzeczy, które tlumaczyły prawdę Olki jak i San News, zostałem wynagrodzony za to warnem. Można sprawdzić w logach co do mnie pisała. Chciałbym, aby Olka została wyrzucona z tej posady oraz wpisanie jej na Czarną Listę Liderów.

Użytkownik Relax edytował ten post 12 sierpień 2015 - 08:03

#2 PongPing

PongPing

Zbanowany

• Zablokowany
  • 5 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:11

Przewinięcie organizacji: Zabawa panelem, odwalanie na radiu IC, zwolnienie bez powodu.

nie widać odwalania na radiu Oo a zwolnić cie może nawet za to że się krzywo na nią patrzyłeś - jej frakcja, jej wybór co gdzie i jak robi.

#3 bagieta

bagieta

Legenda

• Gracz
  • 1284 postów
  • Nick SA-MP:Daystar Lemaitre

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:11

*
Popularny

wyjebcie ta kurwa olke bo chujem wieje w tym san news

#4 lil relax

lil relax

• Sponsor
  • 406 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:18

nie widać odwalania na radiu Oo a zwolnić cie może nawet za to że się krzywo na nią patrzyłeś - jej frakcja, jej wybór co gdzie i jak robi.

Chyba nigdy nie byłeś w San News panie Szlachto, przeczytaj Regulamin przez nią pisany, a się dowiesz, że podstawnie zostałem zwolniony, a SS przedstawiają tylko jej zabawę panelem, za które grozi wywalenie.

#5 PongPing

PongPing

Zbanowany

• Zablokowany
  • 5 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:21

Byłem w San News za czasów Ciarkowskyego i dobrze wiem jak tam jest. /f smsy na 150 bd hajsik do sejfu /f gites . i tyle w temat kol0 a wywalic cie moze zawsze za co chce 

#6 lil relax

lil relax

• Sponsor
  • 406 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:24

Byłem w San News za czasów Ciarkowskyego i dobrze wiem jak tam jest. /f smsy na 150 bd hajsik do sejfu /f gites . i tyle w temat kol0 a wywalic cie moze zawsze za co chce 

Wez sie schowaj, w dupie byłeś gówno widziałeś, nawet regulaminu nie znasz, nie wypowiadaj się już tu, lepiej niech KO się wypowie, bo twoja wypowiedź nic nie zmieni.

#7 Jefe

Jefe

on vacation

• Sponsor
  • 865 postów
  • Nick SA-MP:Grzegorz_Chyży

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:41

Ile Ty masz lat. XD No tak, realia Mrucznikowe na to pozwalają ale nie żadne inne. 

Do tematu: Nigdzie na dowodach nie ma tego, co piszesz. Tylko zabawa rangami, nothing more. 

#8 lil relax

lil relax

• Sponsor
  • 406 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:44

Ile Ty masz lat. XD No tak, realia Mrucznikowe na to pozwalają ale nie żadne inne. 

Do tematu: Nigdzie na dowodach nie ma tego, co piszesz. Tylko zabawa rangami, nothing more. 

Akurat nie zrobiłem SS, ale w logach będzie jasno pokazane.

#9 Jefe

Jefe

on vacation

• Sponsor
  • 865 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:49

Akurat nie zrobiłem SS, ale w logach będzie jasno pokazane.

Nikt oprócz nielicznych 2/3 osób nie ma dostępu do takich logów, nikt Ci tego nie sprawdzi ot tak. 

#10 lil relax

lil relax

• Sponsor
  • 406 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:56

Nikt oprócz nielicznych 2/3 osób nie ma dostępu do takich logów, nikt Ci tego nie sprawdzi ot tak. 

No niestety, nie mam SS, ale i tak zabawa panelem, to powód do wyrzucenia. Były LD USSS za to został wyrzucony.

#11 Jefe

Jefe

on vacation

• Sponsor
  • 865 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:18

No niestety, nie mam SS, ale i tak zabawa panelem, to powód do wyrzucenia. Były LD USSS za to został wyrzucony.

Nie mi oceniać, Twoim obowiązkiem jest dostarczyć dowody w postaci SS, nie proszenie o logi w przypadku pisania skargi na frakcję. 

• FuRRy lubi to

#12 Morisson

Morisson

• Sponsor
  • 1373 postów
  • Nick SA-MP:john morrison

Napisano 12 sierpień 2015 - 10:47

Zabawiają sie po nocach, jest mnostwo liderow ktorzy bawia sie panelem na przyklad kiedys w WPS typ dodawal mnie do frakcji i wywalal 5 minut, jak mu wpierdolilem to dodal spowrotem. Tobie tez polecam takie rozwiazanie :)))))))))

#13 Jupik

Jupik

• Zasłużony
  • 2069 postów
  • Nick SA-MP:K.Carrington

Napisano 12 sierpień 2015 - 10:49

Głupie tłumaczenie "Możecie sprawdzić logi" to w twoim interesie leży by mieć dowody na to co napisałeś w pierwszym poście bo administracja na sto procent Ci tego nie sprawdzi :)

Co do SS:

Pierwszy ss wskazujący degradację aż do wyrzucenia - może nie potrafią używać /uninvite i wolą używać komendy /degraduj aż do wyrzucenia z frakcji.

Drugi ss pokazuje tylko otrzymanie [5] rangi czyli zabawę panelem.

#14 DejV

DejV

• Gracz
  • 804 postów
  • Nick SA-MP:felix gersten

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:07

No nie powiem jak ja jeszcze byłem to było okej, Tomek wie jak jest bo mu pisałem ale powiem wam prawdę jak jest w San News kumple. Olka szuka murzyna, który za niego wszystko zrobi, później jak murzyn zrobi coś fajnego to ona przypisuje to dla siebie, a sama pije soczek z kokosa. Szkoda, że ANIME ban bo powiedziałby jaka była prawda :))

#15 panicz ciarkoski

panicz ciarkoski

XD NOTO ŻEŚMY SIĘ POŚMIALI.

• Zasłużony
  • 324 postów
  • Nick SA-MP:dawid gibon

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:18

Dla mnie to San News jest w 100% nie ogarnięte, nie dość, że przyjmowani są ludzie gdzie nie potrafią pisać, to jeszcze nie potrafią czytać ze zrozumieniem, przykład:

S8pXD9V.png

#16 lil relax

lil relax

• Sponsor
  • 406 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:28

Olka groziła Dejv'ovi, że napisze do Tomka i go zwolni, jak nie zrobi podsumowania, DejV potwierdzi.

Dobra morda z San News, mała litera na wywiadzie, pan do Beverly.

IbYFXgo.png

AaRtS9O.png

Użytkownik Relax edytował ten post 12 sierpień 2015 - 11:34

• Sandra lubi to

#17 DejV

DejV

• Gracz
  • 804 postów
  • Nick SA-MP:felix gersten

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:30

Normalnie miałem nóż na gardle ;x

#18 lil relax

lil relax

• Sponsor
  • 406 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:35

Wypierdolcie całe San News, czystka wszystkich.

#19 Bonger

Bonger

Zbanowany

• Zbanowany
  • 1071 postów
  • Nick SA-MP:Bob ,,Bobo" Gattusioni

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:56

wypierdolić to wszystko, a wy admini nie brońcie tak znowu, bo dupy raczej nie dostaniecie, a dupe dajecie takimi zachowaniami i mrucznik na tym waszym dupodajstwie cierpi, pozdro

• lil relax i musk lubią to

#20 Ania

Ania

veni vidi vici

• Gracz
  • 20 postów
  • Nick SA-MP:Elaine_Abeley

Napisano 12 sierpień 2015 - 12:01

Byłam w San Nius i stwierdziłam, że nie ma sensu tam siedzieć. Olka przyjmuje ludzi na lewo i prawo, a do tego ludzi, którzy nie umieją pisać. Wiadomo, że każdy może mieć problem z ortografią i tak dalej - nie znam, nie idę tam. Próbowałam rozkręcić rozgrywkę robiąc eventy (czasami ciekawe, czasami mniej) a członkowie frakcji kazali mi je kończyć, bo giełdę chcą robić XDDDD. Połowa "REPORTERÓW" leci tylko na hajs za smsy, a najczęstsze audycje to te za które można dobrze zarobić.  Śmieszy mnie jeszcze jeden fakt, dyrektorka San News ma dwadzieścia lat? Trochę śmieszne XDDD. No i najlepiej jak Pan skTom nie będzie maczał tutaj paluszków, bo to wielki e-cumpel Olki.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych