Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybory do Rady Serwera - CZERWIEC

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 skTom

skTom

jestem bardzo zmęczony, nieopisanie wycieńczony

• Zasłużony
  • 2071 postów
  • Nick SA-MP:Tom Russell

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:06

W związku z odejściem lecik z Rady Serwera przeprowadzamy kolejne już wybory do Rady Serwera na stanowisko przedstawiciela graczy. 

Wybory są przeprowadzane na identycznych zasadach jak wcześniej, więc w razie jakichkolwiek wątpliwości można zajrzeć do subforum archiwum rady serwera.

Jeżeli ktoś jest ciekawy czym zajmuje się Rada Serwera, zapraszam do lektury.

Wybory będą wyglądać w następujący sposób:

Etap I
Zgłaszanie kandydatur

Etap II
Głosowanie

Etap III
Dogrywka - jeżeli żaden z kandydatów nie uzyska więcej niż 50% (dla jednego stanowiska), 25% (dla dwóch stanowisk) albo 12,5% (dla trzech stanowisk) albo 6,25% (dla czterech stanowisk). Lub w przypadku otrzymania przez kandydatów takiej samej liczby głosów.

Wybory do Rady Serwera

Etap I

Zgłaszanie kandydatur

Czas trwania: 5.VI godz. 14:00 7.VI godz. 18:00

Zasady:

• Kandydaturę może zgłosić TYLKO gracz
  • Swoją kandydaturę wraz zgłaszamy w tym temacie, musi ona zawierać:
    Rada dnia: dla poprawnego wyświetlania wzoru kliknij dwa razy przełącznik "włącz BBC code" po przekopiowaniu go do okna edytowalnego.

[center]
    [size=3][font='trebuchet ms', helvetica, sans-serif][b][size=5]Nick IC [member=nick na forum][/size][/b][/font][/size][/center]
    [center] [/center]
    [center][size=3][font='trebuchet ms', helvetica, sans-serif][size=5][size=4][opis działalności na rzecz serwera, własne przemyślenia itp. wszytko co waszym zdaniem zachęci innych do oddania na was głosu][/size][/size][/font][/size][/center]

• Użytkownicy mogą również w tym temacie dyskutować i zadawać pytania
  • Po zakończeniu Etapu I wszystkie dyskusje zostaną usunięte

PS
gracz = osoba która NIE JEST Opiekunem Gry, Zaufany Graczem, Administratorem, Główny administratorem

• hsh eo lubi to

#2 JJean

JJean

• Gracz
  • 700 postów
  • Nick SA-MP:kaz_balagane

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:08

kurrr chyba przestane byc zg zeby muc do rady administracyjnej : OOO

#3 Oficer

Oficer

:)

• Gracz
  • 778 postów
  • Nick SA-MP:Jake Peralta

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:13

Nick IC david evering Oficer

wraz z jumper stworzymy super duet w rada serwera bedziemy pro elo :)

precz z komuną!

ps; dzieki mnie ten serwer ozyje mowie serio!!

Użytkownik Oficer edytował ten post 05 czerwiec 2016 - 13:16

• Sniper, Trenko i Jumper lubią to

#4 Revix

Revix

• Gracz
  • 346 postów
  • Nick SA-MP:Alexander Thompson

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:14

Marco Palermo Revix

Z racji iż widzę, że większość osób, które się zgłaszają piszą jakieś głupoty typu "zbanować tego albo tamtego" bądź piszą ogólnikami, z których nic nie wynika, to ja mam zamiar zrobić coś innego. Będzie punkt i napisane w jaki sposób chcę się do niego zastosować. Z miejsca zaznaczam iż mam zamiar pisać prosto aby każdy zrozumiał i aby nie było żadnej pomyłki.

Co zrobię dla dobra serwera? A raczej za czym będę głosował ponieważ samemu to ja nic nie zrobię, potrzebna mi do tego większość rady. Krótko o tym za czym będę głosował.

1. Zwiększenie kar dla dmiarzy na serwerze a raczej powiększenie ich czasu o 5 razy.

Im dłużej będziesz siedział w AJ tym bardziej zastanowisz się przed kolejnym dmem

2. Utworzenie specjalnego spisu dla administracji z ludźmi, którzy szkodzą serwerowi (będą dostawać z miejsca większe kary jeżeli nie zostaną od razu zbanowani)

3. Podwyższenie WSZYSTKICH kar w regulaminie aby administracja mogła w końcu coś zdziałać.

4. Wylot wszystkich nieaktywnych oraz skorumpowanych członków administracji i zastąpienie ich ludźmi kompetentnymi (to będzie najtrudniejsze zadanie i szczerze nie jestem do końca pewien jak się za to zabrać.)

5. Najważniejsze, dialog z graczami. Administracja, moderacja, Opiekunowie no wszystkie grupy, które tworzą ten serwer powinny rozmawiać z jedną najważniejsza grupą, graczami. Oczywiście jak ktoś nie chce rozmawiać to nie ale potem proszę nie płakać, że jest coraz gorzej.

6. Kopnięcie w du**ę wszystkich osób, które powinny się czymś zajmować a się nie zajmują (z wyjątkiem Mrucznika i Verte bo najpewniej z nimi nawet nie porozmawiam)

7. Doglądanie pracy wszystkich komisji i ewentualne podpowiadanie oraz podawanie pomysłów dla Kierowników danych komisji.

8. Zmniejszenie inflacji i poprawa gospodarki.

Cóż, jest to sprawa długo terminowa, z racji iż czystka odpada to trzeba zrobić coś aby pieniądz zyskiwał na wartości zamiast tracić. Nie można tego zrobić za jednym zamachem bo nagle wszystko się zepsuje. Trzeba mieć na to plan długoterminowy aby powoli zabierać hajs ale, żeby też on zyskiwał na wartości równocześnie z zabieraniem. Oczywiście bez pomocy Mrucznika się nie uda.

9. Głosowanie zgodnie z sumieniem, nie mam zamiaru dawać głosu bo mnie się to opłaca, ma się to opłacać serwerowi a nie mnie. Jednak do tego jesteście potrzebni wy, także musicie się przygotować na zmiany i nie beczeć za każdym razem.

• Hrabia Don Adamo, low flow, Brad Wielki Patrzy i 1 inna osoba lubią to

#5 forma

forma

to ja

• Sponsor
  • 103 postów
  • Nick SA-MP:mathieu xhonneux

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:15

Nick IC kareem chamberlain forma

jestem kuba i jestem super chłopak! głosować na mnie bo nie mogę być gorszy niż jumper!

jestem utalentowany!

B3OTC44.gif

Użytkownik forma edytował ten post 05 czerwiec 2016 - 13:28

#6 plewa

plewa

Zbanowany

• Zbanowany
  • 582 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:16

[center]
[size=3][font='trebuchet ms', helvetica, sans-serif][b][size=5]szymon plewa [member=plewa][/size][/b][/font][/size][/center]
[center] [/center]
[center][size=3][font='trebuchet ms', helvetica, sans-serif][size=5][size=4][jp][/size][/size][/font][/size][/center]

#7 różal1

różal1

Książe Inby

• Sponsor
  • 1050 postów
  • Nick SA-MP:Tremaine Merrington

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:16

Marco Palermo Revix

Z racji iż widzę, że większość osób, które się zgłaszają piszą jakieś głupoty typu "zbanować tego albo tamtego" bądź piszą ogólnikami, z których nic nie wynika, to ja mam zamiar zrobić coś innego. Będzie punkt i napisane w jaki sposób chcę się do niego zastosować. Z miejsca zaznaczam iż mam zamiar pisać prosto aby każdy zrozumiał i aby nie było żadnej pomyłki.

Co zrobię dla dobra serwera? A raczej za czym będę głosował ponieważ samemu to ja nic nie zrobię, potrzebna mi do tego większość rady. Krótko o tym za czym będę głosował.

1. Zwiększenie kar dla dmiarzy na serwerze a raczej powiększenie ich czasu o 5 razy.

Im dłużej będziesz siedział w AJ tym bardziej zastanowisz się przed kolejnym dmem

2. Utworzenie specjalnego spisu dla administracji z ludźmi, którzy szkodzą serwerowi (będą dostawać z miejsca większe kary jeżeli nie zostaną od razu zbanowani)

3. Podwyższenie WSZYSTKICH kar w regulaminie aby administracja mogła w końcu coś zdziałać.

4. Wylot wszystkich nieaktywnych oraz skorumpowanych członków administracji i zastąpienie ich ludźmi kompetentnymi (to będzie najtrudniejsze zadanie i szczerze nie jestem do końca pewien jak się za to zabrać.)

5. Najważniejsze, dialog z graczami. Administracja, moderacja, Opiekunowie no wszystkie grupy, które tworzą ten serwer powinny rozmawiać z jedną najważniejsza grupą, graczami. Oczywiście jak ktoś nie chce rozmawiać to nie ale potem proszę nie płakać, że jest coraz gorzej.

6. Kopnięcie w du**ę wszystkich osób, które powinny się czymś zajmować a się nie zajmują (z wyjątkiem Mrucznika i Verte bo najpewniej z nimi nawet nie porozmawiam)

7. Doglądanie pracy wszystkich komisji i ewentualne podpowiadanie oraz podawanie pomysłów dla Kierowników danych komisji.

8. Zmniejszenie inflacji i poprawa gospodarki.

Cóż, jest to sprawa długo terminowa, z racji iż czystka odpada to trzeba zrobić coś aby pieniądz zyskiwał na wartości zamiast tracić. Nie można tego zrobić za jednym zamachem bo nagle wszystko się zepsuje. Trzeba mieć na to plan długoterminowy aby powoli zabierać hajs ale, żeby też on zyskiwał na wartości równocześnie z zabieraniem. Oczywiście bez pomocy Mrucznika się nie uda.

9. Głosowanie zgodnie z sumieniem, nie mam zamiaru dawać głosu bo mnie się to opłaca, ma się to opłacać serwerowi a nie mnie. Jednak do tego jesteście potrzebni wy, także musicie się przygotować na zmiany i nie beczeć za każdym razem.

Bawią mnie te puste obietnice strasznie. Colo, po prostu masz mówić tak/nie w głosowaniach za odwołaniami od decyzji H@. XD

• Wera i Stróż Prowa lubią to

#8 Crisu

Crisu

stary wyga

• Gracz
  • 51 postów
  • Nick SA-MP:Alberto_Lucciano

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:17

Alberto Lucciano Crisu

no co tu dużo mówić, głos na mnie to głos na lepszą przyszłość, pozdrawiam

Użytkownik Crisu edytował ten post 05 czerwiec 2016 - 13:18

• Ford i Jumper lubią to

#9 AsMaNs00

AsMaNs00

Kro

• Sponsor
  • 137 postów
  • Nick SA-MP:Maxime_Shapiro

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:17

John Endant AsMaNs00

Zmienimy wszystko co będzie możliwe. Głosować na mnie.

Użytkownik asmans00 edytował ten post 05 czerwiec 2016 - 13:18

• Jagiellończyk i Brad Wielki Patrzy lubią to

#10 KGB

KGB

• Sponsor
  • 2008 postów
  • Nick SA-MP:Denis_Brandy

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:24

Nick IC Prince Dollars

Lepsiejszego kandydata nie znajdziecie Pozdrawiam. 

#11 Mrówson

Mrówson

Patrz do Przodu !

• Sponsor
  • 223 postów
  • Nick SA-MP:Nureshan Acevedo

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:27

Nick IC Patrick DiNorscio Mrówson

Spełnie każde ządanie Gracza Mrucznik-RolePlay za Fioletowy nick ! . .. Rewolucje Mrucznikowe są przed nami ! 

Trzymaj się Narodzie Mrucznika... Ahoj Kapitanie !

• Hrabia Don Adamo, Brad Wielki Patrzy i Victor lubią to

#12 Margrabia Miuosh

Margrabia Miuosh

Elita

• Gracz
  • 452 postów
  • Nick SA-MP:Anthony_Montana

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:33

Toni Forelli Miuosh 

Jestem Socios jak jumper, więc będziemy się dogadywać i jestem wogóle super świetny. PS wybierzcie mnie bo się potne mydłem.

#13 deduir

deduir

Zamierzam żyć wiecznie. Jak na razie idzie mi całkiem nieźle

• Administrator SA-MP
  • 687 postów
  • Nick SA-MP:David Riddle

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:40

David Riddle deduir

Chce zostać przedstawicielem graczy, ponieważ nadam się na tym stanowisku.

• Jagiellończyk, Dreiwen, Brad Wielki Patrzy i 1 inna osoba lubią to

#14 PHC

PHC

Zbanowany

• Zbanowany
  • 715 postów
  • Nick SA-MP:Harold_Livingstone

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:43

Harold Livingstone PHC

Pomożemy użytkownikom chorym na raka i inne choroby.

#3.0

• Ford i Alphey lubią to

#15 hsh eo

hsh eo

Zbanowany

• Zbanowany
  • 483 postów
  • Nick SA-MP:Zbyszek hulajnoga

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:45

David Lucciano thelooney

odbanowanie porządnych graczy oraz wypis z list bez ub

zbanowanie wodorostów serwerowych, czyli elskie i inne ameby

kreatywna pomoc z mojej strony

pozbawienie funkcji moderatora genzo coś tam i podobnych bo trzeba czekać ok. 3miesiace na UW/UB o ile się go dostaje bo prawie nie

i wszystko co będzie pożyteczne jeśli zagłosujecie na mnie

Użytkownik thelooney edytował ten post 05 czerwiec 2016 - 16:14

#16 Siwy

Siwy

Doświadczony

• Gracz
  • 103 postów
  • Nick SA-MP:Esopo Perales

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:49

Esopo Perales  Siwy

Jestem odpowiednia osoba, pozdro.

#17 krzysztofhersh

krzysztofhersh

malik krzysztofana

• Gracz
  • 1322 postów
  • Nick SA-MP:vance hamilton

Napisano 05 czerwiec 2016 - 16:10

Louie_Hilton Hersh

wyeliminuję rakowisko z forum, zajmę się serwerem i mobilizacją komisji, żeby sie normalnie gralo

Użytkownik Hersh edytował ten post 05 czerwiec 2016 - 16:11

• bagieta i SmigoL lubią to

#18 herbaciak

herbaciak

Zbanowany

• Zablokowany
  • 68 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 16:13

ja chce 

#19 ReQuien

ReQuien

Legenda

• Sponsor
  • 2759 postów
  • Nick SA-MP:Proserpio Castiglion

Napisano 05 czerwiec 2016 - 16:17

Patrick Squillante _Klemuś_

pisze to dla beki bo i tak się nie dostane, chce mieć fioletowy nick

nic nie będę i tak robił poza tym ze będę leciał w chuja ile się da

Użytkownik _Klemuś_ edytował ten post 05 czerwiec 2016 - 16:20

• Hrabia Don Adamo i panicz mateusz lubią to

#20 STUNTRIDER

STUNTRIDER

MTB Stunt my life

• Sponsor
  • 734 postów
  • Nick SA-MP:Dan West

Napisano 05 czerwiec 2016 - 16:29

Max Vega Dizi

Więc tak... Wywalić leniwych, mało aktywnych adminów, zaufanych itd...

Głosować na mnie!

• Elem lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych