Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga]Lukas_Gander

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damian_Warlay

Damian_Warlay

Newbie

• Gracz
  • 17 postów

Napisano 14 sierpień 2015 - 20:56

Nick oskarżonego: Lukas_Gander
Nick oskarżającego: Damian_Warlay
Powód: Nie ogarniacz rp, brak odpowiedzi na rp, MG, dzwoni na policje w trakcie RP (leżący na ziemi), [...]/do, zręsztą ss'y są.
Kara (proponowana): Niech admin wybierze.
Wyjaśnienie: Gracz okradł mnie w IC, a potem uciekał przed RP.

Screeny (obowiązkowe): ((Przy jednym z ss'a złapał się Pan, który obraża serwer i robi DM))

Spoiler

#2 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Administrator SA-MP
  • 1021 postów
  • Nick SA-MP:Danny Bartolocci

Napisano 14 sierpień 2015 - 21:06

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 TwojaStara

TwojaStara

Zbanowany

• Zablokowany
  • 61 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 00:29

Witam wszystkich. Opisze jak bylo:
Jestem mechanikiem i chcialem sobie oszukac IC jakiegos innego mechanika by zrobil mi pierwsze felgi. Nic nie pisalem OOC bo wiedzialem ze nie wolno. Znalazlem w/w gracza ktory mi zrobil a ja ucieklem, przypominm ze wszystko dzialo sie IC. No to sie wtedy zaczelo plakanie OOC na /w ze skarga leci za oszustwo a to bylo IC. Wytlumaczylem mu ze nie ma czegos takiego. Nic nie poradzilo i gdy zajechalem do mechanikow by nadal pracowac to ten na /k Zlodziej!!! ((opisuje ID moje)) napisalem wczesniej na /do ze sie przebralem i zalozylem na glowe inna czapke, tu zrobil MG. Oczywiscie nie podzialalo i zaczal nadal plakac. Potem zaczal mnie z jakim typem DMic, rozwalili mi trzykrotnie auto i zabrali prawie cale HP. Odpisalem ze z odwalaczami nie odgrywam a Ci bez slowa nadal pakuja RP. Wysmialem ich i przybiegl jakis typ i zaczal DMic, wbil nam BW i znow placz sie zaczal. Nie ma tu wszystkich SS'ow, gdy bede u kolegi wrzuce swoje gdzie wszystko ukazane jest, przynajmniej poczatek.widac po oskarzajacym ze nie wie nic na temat RP bo jak widac na screenie, odwalacz napisal IC jebac mrucznik a ten zaczyna oskarzac go o gre IC, beka z takich graczy. Oskarzam go o DM, klamstwo OOC, MG, PG i NRP.

#4 TwojaStara

TwojaStara

Zbanowany

• Zablokowany
  • 61 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 00:31

Jak widac - Wyjasnienie: Gracz okradl mnie IC a pozniej uciekal od RP, pozniej bylem juz przebrany i nie mogl mnie poznac, pisze mu o tym na /w a ten wyskakuje z tekstem: poznaje po glosie - siedzialem wtedy w aucie. XD

#5 Damian_Warlay

Damian_Warlay

Newbie

• Gracz
  • 17 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 08:04

Po 1. Żadnego opisu nie zauwazyłem.

Po 2. Twarz ci się zmieniła?

Po 3. Głoś ci się zmienił?

Po 4. To nie wyjaśnia tego, że nie odpowiadałeś na rp i odwalałeś na /do.

Po 5. Zrobiłeś MG, że znasz moje imię, a mi się jakoś nie przypomina, żebym ci je podawał...

Po 6. Czekamy na werdykt administracji.

Użytkownik Damian_Warlay edytował ten post 15 sierpień 2015 - 08:05

#6 TwojaStara

TwojaStara

Zbanowany

• Zablokowany
  • 61 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 08:45

Jak pisalem zmienilem ciuchy wraz z czapka na glowie i jak wbilem na mechy to w sekundzie napisales ze ja to zlodziej (MG), po drugie jak zaczales juz plakac dalej to napisalem to na /do ze zmienilem cicuchy a po trzecie to nie odzywalem sie wiec do cholery jak mogles poznac mnie po glosie? Co? Nie ciekawie sie robi? Czekaj az wrzuce swoje SSy tylko wbije do kumpla bo u niego gralem. Robisz w chuj MG bo ja gralem IC a Ty sie dopierdalales OOC i msciles na tym czacie, IC w OOC. Polecam tutoriale lub napisanie do /zaufanych. Reszty screenow nie dodales jak Ci wszystko tlumaczylem nie? Tylko widac ze sa dodawane w wielkich odstepach czasowych. Mam jakies wiec wrzuce.

#7 TwojaStara

TwojaStara

Zbanowany

• Zablokowany
  • 61 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 08:46

Twoje imie znalem bo sie przestawialismy jak sprzedawales Huntleya, wiec pomysl a potem napisz.

#8 Damian_Warlay

Damian_Warlay

Newbie

• Gracz
  • 17 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 09:06

Robisz MG, ponieważ nie podawałem ci mojego imienia, rozumiesz?

#9 Daniel_William

Daniel_William

Newbie

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 09:07

@up twoja wina i tyle dzisiaj zapoznalem sie z tobą jakim jesteś totalnym nie ogarem, odpowiadasz na każde jego rp (widać na ss) NIE z jakiego powodu? Nie wiadomo i koniec...

Z wypowiedzi damiana widać tak samo że co? Ze sie nie znacie a ty klamiesz zeby uniknąc kary jak dla mnie proponowana kara to mute na Ic i najlepiej Ooc na serwerze za nie ogarstwo...

Daje podpis pod skargą!

#10 TwojaStara

TwojaStara

Zbanowany

• Zablokowany
  • 61 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 09:28

Za ten podpis pod skarga otrzymasz warna za to iz nie jestes powiazany ze skarga.

#11 TwojaStara

TwojaStara

Zbanowany

• Zablokowany
  • 61 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 09:31

Nie sciemniaj teraz bo sie przedstawiales mi jak ja i Tobie. nie rozumie takich graczy co nie znaja LKiZ i graja na tym serwerze. Okradlem Cie IC a Ty sapiesz jak glupi OOC i pozniej widzac moj nick cisniesz gre IC jak juz zmienilem ciuchy tak bys mnie nie poznal, realne a z Twojej strony MG OOC w IC i IC w OOC

#12 TwojaStara

TwojaStara

Zbanowany

• Zablokowany
  • 61 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 09:33

Rowniez czekam na rozpatrzenie skargi bo na pewno zrobiles swoje bledy, omijalem gre RP bo z jakims typem mnie zDMiliscie AK, M4 z dupska wiec beka. A ten typ jak wam wbil BW to zaczal sie kolejny placz bo chcial was okrasc wiec beka z was #mrucznik

#13 TwojaStara

TwojaStara

Zbanowany

• Zablokowany
  • 61 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 09:38

Oczywiscie wsatwie swoje SSy tylko potem bo dzis Swieto a nie chce isc do kumpla w poludnie.

#14 TwojaStara

TwojaStara

Zbanowany

• Zablokowany
  • 61 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 09:48

@up twoja wina i tyle dzisiaj zapoznalem sie z tobą jakim jesteś totalnym nie ogarem, odpowiadasz na każde jego rp (widać na ss) NIE z jakiego powodu? Nie wiadomo i koniec...
Z wypowiedzi damiana widać tak samo że co? Ze sie nie znacie a ty klamiesz zeby uniknąc kary jak dla mnie proponowana kara to mute na Ic i najlepiej Ooc na serwerze za nie ogarstwo...Daje podpis pod skargą!

Hahahahah mute IC OOC moze jeszcze na /cb, ee? OMG

Dla tego pana prosze warna na 4um poniewaz nie jest powiazany z ta skarga.

Użytkownik Dumervile edytował ten post 15 sierpień 2015 - 09:50

#15 TwojaStara

TwojaStara

Zbanowany

• Zablokowany
  • 61 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 10:08

http://imgur.com/ZcpIfaD

http://imgur.com/0Q7vRK6

Pełno SSów które nie dodałeś.

#16 Daniel_William

Daniel_William

Newbie

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 10:43

Poprzez twoje odpowiedzi można wynioskować jaki jesteś ogarnięty, 10 postów musisz dać żey odpowiedziec.. Zresztą boby potwierdzi... Tu nie chodzi o oszustwo IC Tylko o twoje nie ogarnięcie RP !!!!!

#17 Damian_Warlay

Damian_Warlay

Newbie

• Gracz
  • 17 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 10:50

http://imgur.com/ZcpIfaD

http://imgur.com/0Q7vRK6

Pełno SSów które nie dodałeś.

Co to za ss'y? Jest w tych ss'ach może jakiś spam na /do, albo brak odpowiedzi na RP?

A i prawy dolny róg postu, jest taka opcja jak "edytuj" i tam możesz dopisywać.

#18 TwojaStara

TwojaStara

Zbanowany

• Zablokowany
  • 61 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 12:00

Poprosze warna dla kolegi poniewaz nie jest powiazany ze skarga.

#19 Damian_Warlay

Damian_Warlay

Newbie

• Gracz
  • 17 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 19:53

Proszę o admina, o wypowiedzenie się w sprawie.

#20 TwojaStara

TwojaStara

Zbanowany

• Zablokowany
  • 61 postów

Napisano 16 sierpień 2015 - 08:42

Zobaczcie co znalazłem, jednak taki święty to nie jesteś, heh:

http://mrucznik-rp.p...-damian-warlay/

"Jakby co nic nie widzicie" - bardzo opisuje Ciebie i Twój poziom wiedzy jak i RP. Pozdrawiam. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych