Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Daniel_William

skarga daniel william

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Slavinio

Slavinio

Newbie

• Gracz
  • 15 postów

Napisano 15 sierpień 2015 - 12:45

Nick oskarżonego: Daniel_William
Nick oskarżającego: Rayan_Miner
Powód: Dm
Kara (proponowana):Warn
Wyjaśnienie: Jestem Łowcą Głów. Miałem zlecenie na Jamal_Smith, osobę, z którą oskarżony jechał w samochodzie. Ignorował akcje rp to go zastrzeliłem, po czym oskarżony wskoczył na maske i zaczął robić Dm jednocześnie grożąc mi, że jak do niego strzele to zrobi ssy i złoży skarge
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/8bSEv7g

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 15 sierpień 2015 - 22:14

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 Daniel_William

Daniel_William

Newbie

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 16 sierpień 2015 - 11:21

Hahah smiech mnie bierze szkoda tylko ze ja nie robiłem ssesów bo byś bana zaliczył.. Za co? Ooc w Ic, przeszkadzanie w RP, kłamanie OOC ze nie zabijesz go chcesz tylko naprawe (oszustwo po prostu) i co ten ss wlasciwie przedstawia? To jak sobie kopie w auto w którym nikogo nie ma? Ja tego samochodu nie zniszczyłem dlaczego? Nie da sie zniszczyć tak samochodu na piechote.. sam wczesniej uderzyles.. Na miejscu admina odrzucilbym tą skarge bo nie ma sensu, chyba że mam się postarać o bana dla Rayan_Miner'a ? Za total nie ogar i przeszkadzanie w RP? Kupowałem broń i musiałem potem kurde wyjść bo nie miałem czasu żeby jeździć za nim! A miał już chyba towar na wyrobienie broni...

#4 Slavinio

Slavinio

Newbie

• Gracz
  • 15 postów

Napisano 16 sierpień 2015 - 12:07

Po 1. Siedze w tym aucie.
Po 2. Nie pisalem nic na ooc do niego, nie mowiłem nawet, że jestem łowcą. O naprawe napisałem na Ic.
Po 3. Złóż skarge na mnie, pokaż ssy pokazujące moją wine

Użytkownik Slavinio edytował ten post 16 sierpień 2015 - 12:09

#5 Daniel_William

Daniel_William

Newbie

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 16 sierpień 2015 - 13:03

widać na twoim ss:

Moje: OOC strzel to zrobie ssa
Twoje IC: rob..

Więc? To lepiej ty daj ssy na swoją obronę,  bo z tego ssa nic nie mozna wywnioskować.. I powtarzam jeszcze raz nie da się tak zniszczyc samochodu z niby DM, dm robiles ty widać po twoim ammo w broni...
Dobrze by bylo jesli Jamal_Smith potwierdziłby twoje przeszkodznie w RP i Dm...

#6 Slavinio

Slavinio

Newbie

• Gracz
  • 15 postów

Napisano 16 sierpień 2015 - 13:05

Ty masz sie wypowiedzieć pod tematem w celu obrony, a nie grożeniu mi. Masz coś na mnie to złóż skarge i wstaw ssy. Tyle w temacie

#7 Daniel_William

Daniel_William

Newbie

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 16 sierpień 2015 - 16:45

Widzę za duzo filmow sie oglądało wpisz w googlach albo idz zapytaj policji, co to groźby

Ja tak samo jak i pewnie admin nie widze nic na tym ss... Nawet jeśli bym ci uderzył ten samochód z kilka razy to by nie miał takich szkód i ci przypominam, że ty brałeś broń... Co wynika z mojej wypowiedzi na ss...

(Ja)OOC: Dm
(Ja)OOC: Strzel to zrobie ss'a
(Ty) IC: rob
(Ja)OOC: I ban
(Ja)OOC: OOC w IC ?

Nie bron się badziewnie 2 posty u gory wczesniej bo wiesz ze nie masz racji

#8 Slavinio

Slavinio

Newbie

• Gracz
  • 15 postów

Napisano 16 sierpień 2015 - 17:36

Ehh. Pokaż ssy, na których widać, że do Ciebie strzelam... a no tak, nie masz takich bo nie strzelałem.
"chyba że mam się postarać o bana dla Rayan_Miner'a ?" <------ groźba. Uczepiłeś się trzech liter "rob", a wiesz dlaczego? Bo wiesz, że zawiniłeś i boisz się ponieść konsekwencji. Coś jeszcze chcesz ciekawego dodać przed rozpatrzeniem skargi przez admina?

#9 Daniel_William

Daniel_William

Newbie

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 16 sierpień 2015 - 18:08

@up wiesz co ja juz chyba nie będe się udzielal w tym temacie niech najlepiej mrucznik mnie zbanuje, dlaczego mowia ze mrucznik to g? Widać ogarnięcie graczy takich jak ty, albo innych co jezdzą samochodami jak pogięci.. kto by tak w prawdziwym RP jezdzil? A ty myslisz ze 1ss ktory nic nie pokazuje to duzo? Narka z tobą juz nie pisze czekam na odp admina

#10 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 16 sierpień 2015 - 21:32

Skarga rozpatrzona pozytywnie!

Gracz Daniel_William otrzymuje karę 30 min. AJ.

#11 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 16 sierpień 2015 - 21:32

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skarga, daniel, william

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych