Skocz do zawartości

Zdjęcie

[KO] Wnioski do Komisji Organizacyjnej

123 odpowiedzi w tym temacie

#81 santexus

santexus

ruchacz dmv

• Gracz
  • 67 postów
  • Nick SA-MP:Thomas_Harris

Napisano 12 styczeń 2019 - 20:26

Numer wniosku: 355
Nick IC + Nick na forum: Rakeem_Lamar | santexus
Organizacja w jakiej grasz: 21'BANTON GANG
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Zdjęcie z BlackListy liderów.
Twoje uzasadnienie: Dostałem Black Listę Liderów, jakiś rok temu, wydaje mi się, że na przestrzeni roku ludzie się zmieniają, a owa black lista trochę przeszkadza mi w grze, oraz mnie ogranicza, a chciałbym przyłożyć się więcej do gry. Powodem wrzucenia mnie na BL było bicie odsetek, nie chciałbym więcej powtórzyć owego błędu, lecz chciałbym wrócić do gry z panelem. Liczę, na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. (jak to mówią, do 3 razy sztuka) 

#82 2advanced

2advanced

I am a king of a Jungle!

• Sponsor
  • 136 postów
  • Nick SA-MP:Luis_Verone

Napisano 23 styczeń 2019 - 05:21

Numer wniosku: 356
Nick IC + Nick na forum: Casper Shane || 2advanced
Organizacja w jakiej grasz: Ammu Nation Dillimore
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Dodanie trzeciego VLD || Faddei
Twoje uzasadnienie: W naszej rodzinie ((/r 22)) mamy sporo pracowników. Nie zawsze ze względu na ograniczenia frakcje/rodziny mamy możliwość edycji obecnych pracowników. Faddei sprawdził już się na forum jako dobry pomocnik i zwracam się z prośbą o dodanie go jako trzeciego VLD wraz z panelem, zwłaszcza dlatego, że pracą u nas jest zainteresowanych wiele osób. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Casper Shane.

• Konio lubi to

#83 Michau

Michau

Specjalista

• Sponsor
  • 133 postów
  • Nick SA-MP:Fred Flintstone

Napisano 24 styczeń 2019 - 16:36

Numer wniosku: 357
Nick IC + Nick na forum: Michau
Organizacja w jakiej grasz: nd
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Ustalenia w regulaminach za co PD moze odbierać licencje. W jakich sytuacjach.
Twoje uzasadnienie: Kodeks ruchu drogowego określa zabranie prawka tylko w przypadku jazdy pod wpływem, aktualnie PD zabiera prawko za wszystko co dotyczy jazdy autem. Uderzysz w radiowóz? Juz masz po prawku. Przejedziesz kogos - tracisz prawko...

#84 Diabolo

Diabolo

• Gracz
  • 189 postów
  • Nick SA-MP:Vincenzo_Reina

Napisano 26 styczeń 2019 - 22:19

Numer wniosku: 358
Nick IC + Nick na forum: Vincenzo Reina || Mansu
Organizacja w jakiej grasz:  Brak
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Wypisu mojej osoby z BL Liderów.
Twoje uzasadnienie: Wpisany zostałem za rozboje przez osobę z małym ilorazem inteligencji jaką był poprzedni włodarz KO. Oczywiście odpowiednie osoby znają powód wpisu mojej osoby na listę, a ja chciałbym tylko za to przeprosić i powiedzieć iż odpokutowałem. Mam nadzieję, że dostanę szansę, którą chcę wykorzystać.

#85 Kremuś

Kremuś

Legenda

• Sponsor
  • 1288 postów
  • Nick SA-MP:Mike_Watson

Napisano 29 styczeń 2019 - 09:34

Numer wniosku: 359
Nick IC + Nick na forum: Mike Watson | Kremuś
Organizacja w jakiej grasz:  FBI
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Zmiany regulaminu KO.
Twoje uzasadnienie: 
Regulamin KO:
3. Na tereny South Central (gangów) działać może tylko Gang Unit bądź inna służba porządkowa po poinformowaniu na radiu dowódcy Gang Unit, bądź w przypadku nieobecności najwyższego stopnia w LSPD

Ustawa służb porządkowych: 

FBI jest agencją rządową działającą na terenie stanu San Andreas w celu wykrywania przestępstw oraz infiltracji środowisk i grup przestępczych.

Wnoszę o zmianę punktu 3 regulaminu ogólnego. LSPD widząc FBI na SC będzie od razu krzyczeć, że nie wolno. A my grając tajnie nie chcemy się prosić o możliwość wjazdu i kłóci się to z ustawą o porządkowych.

Dodatkowo w punkcie 3 jest literówka w drugim wyrazie.

Użytkownik Kremuś edytował ten post 29 styczeń 2019 - 09:34

#86 Telehama

Telehama

102

• Administrator SA-MP
  • 973 postów
  • Nick SA-MP:Luis Ravens

Napisano 29 styczeń 2019 - 10:50

Numer wniosku: 359
Nick IC + Nick na forum: Mike Watson | Kremuś
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Zmiany regulaminu KO.
Twoje uzasadnienie: 
Regulamin KO:

Ustawa służb porządkowych: 

Wnoszę o zmianę punktu 3 regulaminu ogólnego. LSPD widząc FBI na SC będzie od razu krzyczeć, że nie wolno. A my grając tajnie nie chcemy się prosić o możliwość wjazdu i kłóci się to z ustawą o porządkowych.

Dodatkowo w punkcie 3 jest literówka w drugim wyrazie.

Poprawione

Użytkownik Telehama edytował ten post 29 styczeń 2019 - 10:51

#87 Keefing

Keefing

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 30 postów
  • Nick SA-MP:Alison_Farker

Napisano 04 luty 2019 - 15:16

Numer wniosku: 360
Nick IC + Nick na forum: Alison Farker ||Keefing
Organizacja w jakiej grasz: Brak
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Zmiana liderów GS Los Santos
Twoje uzasadnienie: Brak aktywności. Nie ma żadnych rekrutacji, pracownicy rzadko otwierają sklep nie można kupić broni, czasami w GS Dillmore można i to też rzadko.

Użytkownik Keefing edytował ten post 06 luty 2019 - 05:55

#88 Rutinoscorbin

Rutinoscorbin

\-_-/ NADZIEJA \-_-/

• Gracz
  • 290 postów
  • Nick SA-MP:Eddie Hudson

Napisano 18 luty 2019 - 22:17

Numer wniosku: 361
Nick IC + Nick na forum: Sergio Rusher || AndrzejR
Organizacja w jakiej grasz: Urząd Miasta Los Santos
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Wypis mnie z czarnej listy liderów
Twoje uzasadnienie: Minęło troche czasu, ja oczywiście odjebałem maniane ale chciałbym przeprosić i prosic o wypisanie mnie z czarnej listy liderów. Obiecuję poprawę.

#89 młody okrutnik

młody okrutnik

• Gracz
  • 488 postów
  • Nick SA-MP:Lewis Shane

Napisano 20 luty 2019 - 20:10

Numer wniosku: 361
Nick IC + Nick na forum: Charlie Williams | Okrutnik
Organizacja w jakiej grasz: Brak
Twoje uzasadnienie: Minęło trochę czasu, za niedługo będzie rok. Dostałem wpis za skandaliczne zachowanie na forum, chciałbym od tego apelowac ponieważ się zmieniłem i już jestem grzeczny oraz miły. Bardzo mi zależy aby zostać wpisanym.

#90 PHC

PHC

Zbanowany

• Zbanowany
  • 715 postów
  • Nick SA-MP:Harold_Livingstone

Napisano 27 luty 2019 - 00:05

Numer wniosku: 362
Nick IC + Nick na forum: Tahayoshi Shiriashi | PHC
Organizacja w jakiej grasz: FDU
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Wpis na czarną listę liderów użytkownika pacmaneq
Twoje uzasadnienie: Użytkownik usunął screenshoty z działu frakcji, ja za taki sam czym widnieje na czarnej liście liderów.. - Gdzie tu sprawiedliwość? https://mrucznik-rp....limited/page-42

#91 lionelek

lionelek

boruta

• Sponsor
  • 291 postów
  • Nick SA-MP:latif abassi

Napisano 28 luty 2019 - 11:35

//del

Użytkownik Lionelek edytował ten post 08 marzec 2019 - 12:16

• Konto Premium i BACALA lubią to

#92 młody sasku

młody sasku

(narkoman)

• Gracz
  • 975 postów
  • Nick SA-MP:shawn caldwell

Napisano 06 marzec 2019 - 15:17

Numer wniosku: 364

Nick IC/Nick na Forum: Rosario Lettiere/młody sasku

Organizacja w jakiej grasz: SA Bahamas

Czego dotyczy wniosek?: Przeparkowanie/Usunięcie pojazdów frakcyjnych.

Uzasadnienie: Jest kilka zbędnych pojazdów które chciałbym usunąć, ewentualnie moge oddać je organizacjom które by chciały :)

#93 Telehama

Telehama

102

• Administrator SA-MP
  • 973 postów
  • Nick SA-MP:Luis Ravens

Napisano 06 marzec 2019 - 15:30

@młody sasku, sprawy dotyczące organizacji/frakcji załatwiamy tutaj: https://mrucznik-rp....2068-sprawy-ko/

#94 Viperekk

Viperekk

Legenda

• Gracz
  • 150 postów
  • Nick SA-MP:⭐Jordan Lorens⭐

Napisano 06 marzec 2019 - 20:59

Numer wniosku: 365
Nick IC + Nick na forum: Lance Stunt || 
S3R7P
Organizacja w jakiej grasz:  Nie gram tymaczasowo.
Twoje uzasadnienie:zego dotyczy zgłaszana sprawa: Wypis mnie z BL listy liderów
Uzasadnienie :  Witam dostałem zablokowany ponieważ ukradłem z sejfu 20kk było to bardzo dawno temu więc apeluje o zdjęcie mi BL, zajcie mi drugą szanse nie zawiedzecie sie na mnie pozdrawiam !
S3R7P

#95 Rutinoscorbin

Rutinoscorbin

\-_-/ NADZIEJA \-_-/

• Gracz
  • 290 postów
  • Nick SA-MP:Eddie Hudson

Napisano 15 marzec 2019 - 15:24

Numer wniosku: 366
Nick IC + Nick na forum: Eddie Hudson || Rutinoscorbin (wcześniej Sergio Rusher)
Organizacja w jakiej grasz: Korporacja Transportowa
Twoje uzasadnienie: Aktualnie gram w KT i mam szansę pomóc KT w rozwoju, a poprzedni lider wie co potrafię. Chciałbym pomóc KT się rozwijać bo szkoda frakcji i szkoda lidera, który jak widzicie się stara aby frakcja nie upadła na dno. Pisałem już taki wniosek, lecz został niestety odrzucony a teraz mam nadzieję, że zostanie zaakceptowany i zostanę wypisany z BL liderów. Po raz ..nasty chciałbym przeprosić i liczyć na wyrozumiałość. Pozdrawiam.

Użytkownik Rutinoscorbin edytował ten post 15 marzec 2019 - 15:24

• Xtreme i Brucek lubią to

#96 Pan Hawkins

Pan Hawkins

• Sponsor
  • 515 postów
  • Nick SA-MP:Bart Hawkins

Napisano 18 marzec 2019 - 03:48

Numer wniosku: 367
Nick IC + Nick na forum: Bart Hawkins | Pan Hawkins
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Wypis z czarnej listy LD
Twoje uzasadnienie: Miałem apelować z tego co mi pisał Herratti, po 3miesiącach to apeluje, wybaczcie co zrobiłem i za all przepraszam :(

#97 rencznik

rencznik

• Gracz
  • 25 postów
  • Nick SA-MP:Martin_Gutervon

Napisano 20 marzec 2019 - 16:45

Napisano 2 minut temu

Numer wniosku:368

Nick IC + Nick na forum:rencznik Calvin Coffe
Organizacja w jakiej grasz: 6th preston plaza
Czego dotyczy zgłaszana sprawa:odrzucenia aplikacji
Twoje uzasadnienie:Wiec tak zacznijmy od tego ze razem z kilkoma osobami prowadze 6th plaza boyz wrzucamy pelno ss'ow fajne akcje atrakcje a nagle timonek sie pruje ze gramy z bronmi XD no kurwa deagl/kosa faktycznie XD normalny gnat hustlerka co mamy grac biede jak w 1980 roku. Ziomek pisze ze slaby poziom rp nie zagral z nami ani razu, więc pierw zapraszam do interakcji z nami. Dodatkowo nasze ssy są estetyczne i robione porządny sposób nie jak u niektórych, nie dostaliśmy żadnej skargi od nikogo i wylot xDD

Użytkownik rencznik edytował ten post 20 marzec 2019 - 16:50

#98 Timon

Timon

• Gracz
  • 828 postów
  • Nick SA-MP:Christopher Fersey

Napisano 20 marzec 2019 - 17:22

Napisano 2 minut temu

Numer wniosku:368
Nick IC + Nick na forum:rencznik Calvin Coffe
Organizacja w jakiej grasz: 6th preston plaza
Czego dotyczy zgłaszana sprawa:odrzucenia aplikacji
Twoje uzasadnienie:Wiec tak zacznijmy od tego ze razem z kilkoma osobami prowadze 6th plaza boyz wrzucamy pelno ss'ow fajne akcje atrakcje a nagle timonek sie pruje ze gramy z bronmi XD no kurwa deagl/kosa faktycznie XD normalny gnat hustlerka co mamy grac biede jak w 1980 roku. Ziomek pisze ze slaby poziom rp nie zagral z nami ani razu, więc pierw zapraszam do interakcji z nami. Dodatkowo nasze ssy są estetyczne i robione porządny sposób nie jak u niektórych, nie dostaliśmy żadnej skargi od nikogo i wylot xDD

Jak chcesz to pisz PW do ekipy ds. przestępczych w KO żeby wyjaśnić sprawe. Pisanie śmiesznych wniosków w których piszesz jak tzw. "patus" w niczym Ci nie pomogą, pozdrawiam.

#99 młody sasku

młody sasku

(narkoman)

• Gracz
  • 975 postów
  • Nick SA-MP:shawn caldwell

Napisano 22 marzec 2019 - 15:05

Numer wniosku:369

Nick IC + Nick na forum: shawn caldwell młody sasku
Organizacja w jakiej grasz: -
Czego dotyczy zgłaszana sprawa:poprawienia nowego regulaminu

2. Służby porządkowe mają prawo do otworzenia ognia w kierunku uciekiniera jeżeli:
b). podejrzany celuje do obywatela albo funkcjonariusza bądź nie wykonuje poleceń funkcjonariuszy,

Twoje uzasadnienie:

Rozumiem to tak że jeżeli policjant krzyknie do mnie 'Stop!' a ja będe szedł dalej, to ma prawo mnie zdmić bo nie wykonałem jego polecenia.. 

Prosze o usunięcie tego.

• _XaNDeR_ lubi to

#100 mlody g

mlody g

fest ciul

• Gracz
  • 232 postów
  • Nick SA-MP:Florian Essa

Napisano 17 kwiecień 2019 - 18:44

Numer wniosku:370
Nick IC + Nick na forum:Maciej Pendolino, Florian Essa, domczajs.
Organizacja w jakiej grasz: -
Czego dotyczy zgłaszana sprawa:Nadania słusznej i sprawiedliwej kary, dla członka Komisji Organizacyjnej zwanego Timon.
Twoje uzasadnienie:A więc chodzi o to iż osoba oskarżona, w moim mniemaniu nie jest kompetentna i prawdopodobnie niekoniecznie nadaje się do funkcji, które ma spełniać. Po tym co wysłałem Timonowi na pw, miałem nadzieję na to, że podejdzie do sprawy z pełnym profesjonalizmem i postara się razem ze mną dojść do porozumienia, niestety myliłem się. Sprawa dotyczyła apelacji jednego z gangów i przedstawienia ich braku profesjonalizmu, jak i kilku dziwnych akcji mających miejsce. Osobnik ten zaś zamiast spojrzeć na to nie zważając na to, czy pała do mnie i moich kolegów sympatią, zaczął ubliżać "nam" bo chodziło tu nie tylko o mnie a również o  Santine Delgado, który poprosił abym mu to napisał, ponieważ sam ma bana na forum. Timon wyraża się w sposób niekulturalny i nie zachowuje nawet garstki profesjonalizmu, po tym jak chciałem naprostować sytuację, ten napisał "Nara." i zakończył naszą konwersację. Sądzę, że osoba postawiona tak wysoko, powinna odnosić się do każdego w sposób kulturalny i być osobą bezstronną, ten osobnik natomiast, zwyzywał i olał sprawę, pisząc, że nie będzie czytał gniotów, które zostały mu dostarczone przeze mnie. Chciałbym też aby kto inny przyjrzał się tej sprawie, ktoś kto jest bezstronny i spojrzał na to z innej perspektywy, wyciągnął z tego wnioski, abyśmy wspólnie mogli dojść do porozumienia, zaś Timon mam nadzieję, że nie będzie nikogo napastował takim słownictwem i nie będzie dalej wykazywał się swoim brakiem kultury, chociażby w momencie, w którym jest to wymagane. Rozumiem również, że ktoś może kogoś nie lubić, aczkolwiek sądzę, że sprawy "prywatne", powinny być odkładane na bok, przynajmniej na czas rozwiązania owej sprawy. Na koniec dorzucam ss z tej rozmowy, w ramach uwiarygodnienia mojego wniosku.

• Donnely i Klejnot Mopsu lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych