Skocz do zawartości

Zdjęcie

[KO] Wnioski do Komisji Organizacyjnej

123 odpowiedzi w tym temacie

#121 Wojciaszko

Wojciaszko

• Pół Administrator SA-MP
  • 149 postów
  • Nick SA-MP:Wojciech_Konondolski

Napisano 10 wrzesień 2019 - 22:00

Numer wniosku: 390

Nick IC + Nick na forum: Wojciech Konondolski Wojciaszko
Organizacja w jakiej grasz: AmmuNation
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Dodanie punktu w regulaminie dot. Limitu kradzieży mats
Twoje uzasadnienie: Jako lider AmmuNation nosze przy sobie setki tysięcy materiałów i to jest śmieszne że mogę je stracić w chwilę. Sejf nie pomieści takiej ilości materiałów więc wnosze o dodanie limitu
  • Rutinoscorbin i Ventrix lubią to

#122 SmokeACoke

SmokeACoke

Specjalista

• Sponsor
  • 155 postów
  • Nick SA-MP:Jacqueline Quiaze

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:50

Numer wniosku: 391
Nick IC + Nick na forum:  Bennett/ Nellie_Bennett
Organizacja w jakiej grasz:  San News
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Wypis z BL DSCS, za odwalanie na randze V-LD
Twoje uzasadnienie: Przepraszam za te odwalanie, trułem dupe Liderowi o bezsensowne rzeczy, on mi tego nie pozwolił zrobić a ja dalej swoje i to zrobiłem. Bardzo przepraszam za moje czyny i prosiłbym o wypisanie, dziękuję z góry.

#123 Telehama

Telehama

102

• Administrator SA-MP
  • 986 postów
  • Nick SA-MP:Luis Ravens

Napisano 12 wrzesień 2019 - 19:55

Numer wniosku: 391
Nick IC + Nick na forum:  Bennett/ Nellie_Bennett
Organizacja w jakiej grasz:  San News
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Wypis z BL DSCS, za odwalanie na randze V-LD
Twoje uzasadnienie: Przepraszam za te odwalanie, trułem dupe Liderowi o bezsensowne rzeczy, on mi tego nie pozwolił zrobić a ja dalej swoje i to zrobiłem. Bardzo przepraszam za moje czyny i prosiłbym o wypisanie, dziękuję z góry.

KO nie ingeruje w Black listę organizacji. Jeśli chcesz wypis z BL DSCS to napisz do liderów tejże organizacji.

Użytkownik Telehama edytował ten post 12 wrzesień 2019 - 19:55

#124 Harcik

Harcik

Daje korki z LKiZ adminom

• Sponsor
  • 408 postów
  • Nick SA-MP:Rajan Serce

Napisano 24 wrzesień 2019 - 20:38

Numer wniosku: 392
Nick IC + Nick na forum: Rayan Hart / Harcik
Organizacja w jakiej grasz: null
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Usunięcie HA na dobre
Twoje uzasadnienie: Po wszystkich inbach z tą organizacją w roli głównej w historii, usuwaniu jej i ponownym przywracaniu gdzie wierzono że nowa osoba wprowadzi jakiś powiew świeżości w tym relikcie przeszłości, zawsze kończyło się tak samo, uważam że twór pt. hitman agency nie powinien istnieć. morderstwami na zlecenie powinny zajmować się mafie czy też pojedyńcze osoby ze światka przestępczego. Sam proces wynajmowania zabójcy, powinien być w pełni IC, wiązać się z jakąś interakcją, a nie bezmyślnym wpisaniu /kontrakt. Wypełnienie kontraktu również powinno być bardziej rozbudowane, aniżeli podjechanie na motorku, strzelenie ze snajpy w środku centrum i odjechanie bez żadnych konsekwencji.

a dodam tylko że chyba was telepie ale miała być czystka a wyjdzie że będzie ta sama ekipa z liderami na czele, wystarczy tylko sprawdzić listę. ponownie zostaną dodane osoby, które wcześniej bardzo chętnie rozmawiali o czitach na radiu i byli o owe czity podejrzani, później dziwcie się że w weekend o 17 jest 30 jak takie maniany odpierdalacie

edit2: szkoda że usunęliście stąd dużo postów użytkowników na temat ha, gdzie wstawili trafne argumenty.

dodaje tylko to  https://mrucznik-rp....-hitman-agency/   https://mrucznik-rp....co-chodzi-z-ha/  

Użytkownik Harcik edytował ten post 29 wrzesień 2019 - 12:37

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych