Skocz do zawartości

[R][SkargaMG] Oficer


Morasznik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: @Oficer
Nick oskarżającego: @Morasznik
Powód: Moderuje posty w skardze napisanej na mnie, mimo iż sam jest oskarżającym, a więc nadużywa swoich uprawnień oraz usuwa niewygodne dla siebie posty.
Wyjaśnienie: Jeśli moderator globalny jest jedną ze stron w skardze nie powinien on moderować postów od innych osób, nawet jeśli łamią regulamin, a powinien pozostawić je dla innego bezstronnego moderatora.
Screeny (obowiązkowe): Wszystko znajduje się w tym temacie http://mrucznik-rp.pl/index.php?/topic/2539-skarga-morasznik/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam mój usunął, juz dawno nie powinien pełnic tej funkcji, hei.

//btw napoczątku liże dupe fejmom mrucznikowym dodajac ich do znajomych czy piszac lizodupskie statusy, hei.

Edytowane przez KAAMIL
Odnośnik do komentarza

Przecież skargi nieprzychylne Ci które mówią o tym że jesteś marnym adminem, zbanowałeś kogoś bez powodu i coś tam jeszcze też ukrył więc czemu twierdzisz że usuwa niewygodne dla siebie posty? Ponadto je tylko ukrył a nie usunął więc sa widoczne do wgladu przez osobę rozpatrujacą skargę (czyli mnie).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Przecież skargi nieprzychylne Ci które mówią o tym że jesteś marnym adminem, zbanowałeś kogoś bez powodu i coś tam jeszcze też ukrył więc czemu twierdzisz że usuwa niewygodne dla siebie posty? Ponadto je tylko ukrył a nie usunął więc sa widoczne do wgladu przez osobę rozpatrujacą skargę (czyli mnie).

 

Nie jesteś powiązany ze skargą to się nie wypowiadaj albo niech Oficer ukryje twój post.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wystraszył się Pan skarga na mnie i,teraz szuka jakiś głupich dowodów.
Teraz niech Pan będzie pewien, że nie wycofam skargi.

A co do skargi na Pana Panie Morashi osoba sprawdzająca zadecyduje czy posty są ukryte słusznie czy też nie i ewentualnie mnie ukara w co wątpię.

Pozdrawiam kolegę z administracji :)))))

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Nie jesteś powiązany ze skargą to się nie wypowiadaj albo niech Oficer ukryje twój post.

 

Żebyś potem dodał do skargi że dalej moderuje skargę na siebie ukrywając posty? Przecież zabroniłeś mu to robić. Zdecyduj się trochę co. Poza tym jestem powiązany bo skargę na ciebie będę ja rozpatrywał, i nie przeszkadza mi wcale to, że poukrywał w nich posty które i  tak przeczytam nawet ukryte.

Edytowane przez Sknerus
Odnośnik do komentarza

Żebyś potem dodał do skargi że dalej moderuje skargę na siebie ukrywając posty? Przecież zabroniłeś mu to robić. Zdecyduj się trochę co. Poza tym jestem powiązany bo skargę na ciebie będę ja rozpatrywał, i nie przeszkadza mi wcale to, że poukrywał w nich posty które i  tak przeczytam nawet ukryte.

:)

 

Chce Pan jeszcze dodać coś Panie Morasznik? Jeśli ma pan sprawny mózg to ruszyłby Pan mózgownicą odkrył te posty(dla siebie) przeczytał i zobaczył, że nic nie wnoszą, ale może to jest za trudne i nie obowiązuje Panśką koordynację umysłową(odkryć, przeczytać, zakryć)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Nick oskarżonego: @Oficer

Nick oskarżającego: @Morasznik

Powód: Moderuje posty w skardze napisanej na mnie, mimo iż sam jest oskarżającym, a więc nadużywa swoich uprawnień oraz usuwa niewygodne dla siebie posty.

Wyjaśnienie: Jeśli moderator globalny jest jedną ze stron w skardze nie powinien on moderować postów od innych osób, nawet jeśli łamią regulamin, a powinien pozostawić je dla innego bezstronnego moderatora.

Screeny (obowiązkowe): Wszystko znajduje się w tym temacie http://mrucznik-rp.pl/index.php?/topic/2539-skarga-morasznik/

"usuwa niewygodne dla siebie posty" - Mógł by to robić gdyby to na niego była skarga nie przeciwnie. Moim zdaniem posty które ukrył nie wnosiły zupełnie nic do tematu, dodatkowo przytoczę tu regulamin subforum Skarg na Administracje SAMP a dokładnie punkt "3. Prawo do wypowiedzi w skardze mają jedynie : Oskarżyciel, powołani przez niego świadkowie oraz oskarżony," - Świadków nie powołał jak sam zauważyłeś, więc ukrycie nic nie wnoszących postów jest uzasadnione.

 

Skargę odrzucam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...