Skocz do zawartości

[K][Pomoc] Zakup komputera.


Songo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zacznę od tego, że niestety mogę kupić tylko gotowy komputer i w dodatku nie przez internet. Spośród wielu sklepów i produktów zaciekawił mnie jeden. Mianowicie komputer MSI Nightblade MI2C-221XP. W niedzielę jadę do sklepu, więc muszę coś wybrać. Chciałbym poznać opinię osób, które się na tym w miarę znają.

Na komputerze chciałbym grać w:

  • Hurtworld.
  • Rust.
  • GTA V.
  • Wiedźmin 3.
  • CS:GO
  • FIFA 17,

I to chyba tyle. Oceńcie, czy wszystko na tym będzie śmigało.

 

Link do komputera: https://www.mediaexpert.pl/komputery-stacjonarne/komputer-msi-nightblade-mi2c-221xpl,id-735969

Edytowane przez KUBUŚ
Odnośnik do komentarza

większość z tych gier pójdzie e z, ale nie spodziewaj się mega fpsów na hurtworld czy rust, bo te gry są bardzo słabo zoptymalizowane. W każdym razie te 30-50 fps powinieneś mieć. Co do GTA V też nie powinno być problemów z płynnością, 60 fps powinieneś osiągnąć spokojnie. O CS i FIFA nawet nie muszę mówić, bo to wiadomo. 

Odnośnik do komentarza

Masz monitor?

 

Lepiej do tej niedzieli wybierz sobie podzespoły i to zamów.

Muszę trochę pomyśleć nad tym wszystkim, monitor mam, bo mam ogólnie komputer, tylko że jest do dupy, wiesz - stary komputer, grało się kiedyś w giereczki. Na ogół mam w 1.6 150 fps, więc lipa xD.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

większość z tych gier pójdzie e z, ale nie spodziewaj się mega fpsów na hurtworld czy rust, bo te gry są bardzo słabo zoptymalizowane. W każdym razie te 30-50 fps powinieneś mieć. Co do GTA V też nie powinno być problemów z płynnością, 60 fps powinieneś osiągnąć spokojnie. O CS i FIFA nawet nie muszę mówić, bo to wiadomo.

 

Ja na GTX 1060 mam 60 fps jak stoje w srodku miasta w GTA V...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...