Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Matthew_Blue Patrick_Whiter

dm mg

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 marsjanin

marsjanin

dożywocie za roleplay

• Gracz
  • 279 postów
  • Nick SA-MP:Tyrone_Lizard

Napisano 19 sierpień 2015 - 07:10

Nick oskarżonego: Dwie osoby Matthew_Blue i Patrick_Whiter
Nick oskarżającego: Abel_Salazar
Powód: Napaść bez org przestępczej na terenie gangu + MG, po wszystkim oczywiście DM jak to przystało na mechaników.
Kara (proponowana): Po warnie na głowe
Wyjaśnienie: zDMili mnie i klienta któremu sprzedawałem dragi na el coronie na cornerze Aztecas (do których należe) po czym napisalem im ze zrobili DM i przerwali mi akcje,zaraz ich koleżka do mnie pisze żebym przyjechal na el corone sprzedać mu dragi, przyjeżdżam a tam ONI ale mysle trudno , odegram akcje moze serio coś sprzedam.

nie musiałem długo czekać obezwładnienie bez żadnej akcji, napaść i próba kradzieży bez organizacji przestępczej , komendy typu (/me stoi obok w ubranej masce) mimimo że nie ma /maska.

na ssach jeden sypie na drugiego mysle ze dowody wystarczające
Screeny (obowiązkowe):

http://iv.pl/images/...39291620354.png

http://iv.pl/images/...61129984257.png

http://iv.pl/images/...87728645504.png

• INFRNP lubi to

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 19 sierpień 2015 - 14:31

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 toperq

toperq

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 12:48

Ehm, zostawię to bez komentarza. Po 1, ss'y nic nie przedstawiają. Po 2, jestem z /r 5 Po 3, sam podbiegłeś i zacząłeś DM'ić ( my ci tylko oddaliśmy kilka strzałów - ty nam wcześniej dałeś więcej) do tego dochodzi to obleśne MG. Podjeżdża koleś i krzyczy "Whiter ty kurwo" a skąd zna moje nazwisko skoro ja go nie kumam? Mrucznik już naprawdę upada i to mocno, coraz więcej dzieciaczków którzy siedzą 24/7 na serverze zaczyna kozaczyć do innych i tak sięto kończy, mogłeś po prostu nie stać na dachu stacji Idlevood i nie przebijać opon z mp5 każdemu graczowi. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie. 

#edit   Jak dla mnie skarga jest do ODRZUCENIA, ponieważ gracz sam to SPROWOKOWAŁ. 

#4 marsjanin

marsjanin

dożywocie za roleplay

• Gracz
  • 279 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 13:33

Człowieku ,masz jakiekolwiek ssy na to o czym mówisz? Tonący brzytwy sie chwyta ale nic z tego co napisałeś nie jest prawdą. Podtrzymuje skarge i nadal proponuje po warnie dla każdego z w.w Panów- argumenty które przedstawia druga strona są śmieszne i gwarantuje że nic takiego nie udowodnią na screenach. Jesli są jakieś wątpliwosci prosze reszte sprawdzić w logach. 

#5 toperq

toperq

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 14:21

Jak dla mnie, to ty powinieneś dostać WARNIKA - czekam na wypowiedź @ 

#6 marsjanin

marsjanin

dożywocie za roleplay

• Gracz
  • 279 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 14:55

Dodatkowo wnoszę o ukaranie gracza drugim warnem jeśli nie wstawi dowodów na wyżej wymienione przeze mnie złamania regulaminu

Jako że wiem że są to zwykle kłamstwa i screenów na to nie bedzie myśle że kara jaką zaproponowałem w skardze jest zbyt mała do popełnionych czynów.

Tacy gracze nie powinni grać na tym serwerze - psują i dezorganizują gre rodzin i frakcji.

#7 toperq

toperq

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 15:14

"Tacy gracze nie powinni grać na tym serwerze - psują i dezorganizują gre rodzin i frakcji." masz rację, dlatego odpuść sobie dzieciaczku i usuń konto. 

#8 marsjanin

marsjanin

dożywocie za roleplay

• Gracz
  • 279 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 16:35

Czekam na werdykt w sprawie ,uważam że dalsza dyskusja nie ma sensu.

#9 Ambasador

Ambasador

Zbanowany

• Zablokowany
  • 29 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 16:36

Patrick_Whiter to znany oszust i odwalacz. W moim przypadku bez powodu dał /pobij, jednak jest leszczem i przegrał a następnie wsiadł mi do auta i oszukał ZG, że ja go porwałem bez bycia w organizacji.

http://i.imgur.com/BcCgzYq.jpg

http://i.imgur.com/MwzpcbA.jpg

http://i.imgur.com/E3HmJJc.jpg

http://i.imgur.com/bPRFQ2R.jpg

http://i.imgur.com/SDqs7mN.jpg

Nie pisałem na niego skargi jednak się zastanawiam, chyba że dałoby radę dołączyć do tej sprawy i dać warna za całokształt.

Użytkownik Ambasador edytował ten post 20 sierpień 2015 - 16:38

• marsjanin lubi to

#10 toperq

toperq

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 16:49

Ambasador po 1, ta sprawa już została wyjaśniona, po 2 to ty zacząłeś i tera płaczesz, że admin cię wywalił z servera a nie ZBANOWAŁ za kulturę do niego ( źle sie  zachowywałeś) Czekam na @

#11 toperq

toperq

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 18:00

#Edit do DM się przyznaje ale było to sprowokowane

Proszę o nie nadawanie WARNA, lecz AJ 30-50min i odrzucenie skargi. 

#12 marsjanin

marsjanin

dożywocie za roleplay

• Gracz
  • 279 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 18:31

Ktoś zaczyna wymiękać. Robisz double posta tak poza tym. Proponowaną karą za takie przewinienia jest jedynie Warn a za oszustwa OOC które przedstawiłeś w postach wyżej należy się drugi.

Nie wyobrażam sobie karać ludzi za takie przewinienia Admin Jailem w którym możesz przeafczyć godzine i wychodzac robić dokladnie to samo- nie ponosisz tym samym żadnej kary.

Mając warna mam nadzeieje że najpierw pomyślisz zanim coś zrobisz. Licze na surową kare.

#13 toperq

toperq

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 19:04

Jeszcze raz apeluję o nadanie AJ - czekam a końcową wypowiedź administratora. 

#14 marsjanin

marsjanin

dożywocie za roleplay

• Gracz
  • 279 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 07:02

Minął tydzień od złożenia skargi a w temacie nie pojawiają się nowe posty. Proszę o rozpatrzenie i wydanie werdyktu.

#15 RES3T

RES3T

Zablokowany

• Zablokowany
  • 367 postów
  • Nick SA-MP:Rashad_ Creighton

Napisano 27 sierpień 2015 - 22:34

sorki bardzo ale patrick nie jest z rodziny 5ctzn byl ale zostal wyjebany wieki temu ukarajcie go jesscze za oszustwa..

//tell

#16 ZAPACH_STARCA

ZAPACH_STARCA

mam recepture na gotówe

• Gracz
  • 708 postów
  • Nick SA-MP:buhholz gmebe

Napisano 27 sierpień 2015 - 23:35

tsa, whiter dostal ck od nas (/r 5), zmienil nick na bodajze bogdan whiter i chwile po tym znowu na patrick whiter xd

#17 Lorens

Lorens

Zbanowany

• Zablokowany
  • 7 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 23:35

Patrick Whiter to takie typowe zero, mechanik, odwalacz a przede wszystkim żałosny KŁAMCA. Dostanie bana jak tylko rozpatrujący skargi za oszustwa się za nie zabierze (bo dawno nikt tego nie robił).

#18 toperq

toperq

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 06:32

Po 1, nigdy nie pracowałem jako mechanik tylko jako prawnik prawie 5 skill. Po 2, nie znam cię kolego więc się nie wypowiadaj bez dowodów :) Po 3, jeśli masz dowody na kłamstwa czy coś to je wrzuć, a nie tylko nabijasz sobie posty. 

#Edit  ss'y nic nie przedstawiają, więc spokojnie tą skargę można odrzucić :)

Użytkownik toperq edytował ten post 28 sierpień 2015 - 07:36

#19 marsjanin

marsjanin

dożywocie za roleplay

• Gracz
  • 279 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 07:49

Jak to nic nie przedstawiają? Jesteś kurwa śmieszny i powinni ci zablokować w ogóle mozliwosc dodawania postów. Ludzie już cie nie oskarżają tylko szmacą na tym forum a ty raz zaprzeczasz wszystkiemu a pozniej sie do polowy przyznajesz. Reszte nie dziwie się że negujesz bo nikt warna nie chce dostać ale takich graczy jak ty sie powinno upierdolić banem i zablokować mozliwosc wchodzenia na server. dziekuje

• Bonger lubi to

#20 toperq

toperq

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 09:22

Weź człowieku lepiej konto sobie usuń i nic nie pisz - czekam na @

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych