Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Jadwiga_Fedorowicz

Skarga

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Psychoaktywny

Psychoaktywny

Zbanowany

• Zablokowany
  • 76 postów
  • Nick SA-MP:Zenon_Psychoaktywny

Napisano 20 sierpień 2015 - 10:25

Potwierdzam noob do tego oszolom nic nie robi nawet dla serwera tylko wyzywa i dmi nawet nic korzystnego na serwerze nie robi biedny noob który Zabrze i robi konta jak popadnie

wyzywać moge, nie DMie. Co to znaczy "biedny noob którzy Zabrze i robi konta jak popadnie"? Pewnie chodziło co i to że "żebrze" tylko poprostu jesteś analfabeta, no ale ok - nigdy o kase nie żebrałem i mam tylko jedno konto na mruku więc wypieredalaj kłamać gdzieś indziej

Podpisuje sie pod skargą, jeździ z kolegą na crossie i DM'i , przeszkadza w akcjach RP. do odjebania

kolejny kłamca. Na crossie jeżdziłem wczoraj przez 15 minut z mechów na giełde i to wszystko, a wczesniej za kierownicą był mój kolega i on robił kilka razy DB i go upominałem żeby tego nie robił. No ale ktoś taki jak ty nie ogarnia co się wokół ciebie dzieje i pewnie myślałeś że to ja strzelam. Nie masz screenów? To nie szczekaj ;)

PS do adminów. Osoba która zrobiła te skarge rozsyła do mechów /w żeby dali podpis tutaj (nawet jesli nigdy nie mieli ze mną stycznosc). Smiech na sali

Użytkownik Jadwiga_Fedorowicz edytował ten post 20 sierpień 2015 - 10:26

#22 Andrzej

Andrzej

Zbanowany

• Zbanowany
  • 1414 postów
  • Nick SA-MP:A. Leppere

Napisano 20 sierpień 2015 - 12:31

Mówisz, że nie dmisz? Weź mnie nie rozśmieszaj. Tu żeś dojebała jak Hanka w kartony.

#23 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Administrator SA-MP
  • 1021 postów
  • Nick SA-MP:Danny Bartolocci

Napisano 21 sierpień 2015 - 00:59

Jadwiga Fedorowicz Warn za DM2 (oraz Obraze OOC)

#24 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Administrator SA-MP
  • 1021 postów
  • Nick SA-MP:Danny Bartolocci

Napisano 21 sierpień 2015 - 00:59

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Skarga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych