Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Jadwiga_Fedorowicz

Skarga

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dj Arov

Dj Arov

Newbie

• Gracz
  • 6 postów
  • Nick SA-MP:Luis_Di_Carlo

Napisano 19 sierpień 2015 - 17:41

Nick oskarżonego: Jadwiga_Fedrowicz

Nick oskarżającego: Jamal_Smith

Powód: Obraca (ic), Bez podstawny DM

Kara (proponowana): Warn

Wyjaśnienie:Stałem autem przed mechami, gdy nagle bezpodstawnie zostałem obluzgany i zDMG'owany (moje auto i ja sam) Wszystko na ss'ach jest prosze zobaczyć. Tam widać też jak stoi daleko lub kuca i jest to moment gdy zostaje ostrzelany (kto ma dobry program zobaczy [broń] w jej ręku), i też jak jest na mnie skierowana.

Screeny (obowiązkowe):  http://imgur.com/a/iM5hE

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 19 sierpień 2015 - 21:00

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 XeVander

XeVander

Newbie

• Gracz
  • 10 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 21:24

Potwierdzam

#4 Pawik

Pawik

Street Workout'er

• Gracz
  • 21 postów
  • Nick SA-MP:Antonio_Fanucci

Napisano 19 sierpień 2015 - 21:53

Jamal ciebie nikt chyba nie lubi na tym serwie xdd a za dm nie ma warna tylko AJ a wy wszyscy warnami karać chcecie za małe zbrodnie

#5 Psychoaktywny

Psychoaktywny

Zbanowany

• Zablokowany
  • 76 postów
  • Nick SA-MP:Zenon_Psychoaktywny

Napisano 19 sierpień 2015 - 21:59

obrazy IC są dozwolone nieogarze, pozatym co na tych skrinach widac? no fakt, emotka IC jest to moge dostac kare... DMu też tam nie widać, a nawet jesli to i tak moja postać miała powod, widac na screnach - parkujesz na mojej posesji (chodnik należy do budynku który kupiłem)

uRV5uns.jpg
to mam niby być ja? xDDDDDD
  • Myszek lubi to

#6 Rev0lt

Rev0lt

Newbie

• Gracz
  • 8 postów
  • Nick SA-MP:Jesse_Blueman

Napisano 19 sierpień 2015 - 22:10

Byłeś na prywatnej posesji prosiła cię Jadwiga byś odjechał nie słuchałeś. W dodatku nie znasz zasad i piszesz skargę o obrazę IC. David_Rolevsky here

#7 Andrzej

Andrzej

Zbanowany

• Zbanowany
  • 1414 postów
  • Nick SA-MP:A. Leppere

Napisano 19 sierpień 2015 - 22:19

Chodnik nie należy do ciebie. Nigdzie nie ma takiego prawa. Chodnik jest częścią drogi, ale nie twojego domu. 

m15GsxG.jpg

• Pyra i SelecT lubią to

#8 marsjanin

marsjanin

dożywocie za roleplay

• Gracz
  • 279 postów
  • Nick SA-MP:Tyrone_Lizard

Napisano 20 sierpień 2015 - 07:20

Podpisuje sie pod tą skargą na Jadwige. To zwykły troll i przeszkadza w rozgrywce

• Majkel17 lubi to

#9 Slavinio

Slavinio

Newbie

• Gracz
  • 15 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 10:11

Podpis Często robi DM

• Majkel17 lubi to

#10 Psychoaktywny

Psychoaktywny

Zbanowany

• Zablokowany
  • 76 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 10:22

wy jestescie tacy tępi i nie rozumiecie że podpisów pod skargą sie nie uznaje? co więcej, w skardze mogą sie wypowiadać tylko świadkowie sytuacji opisanej w skardze, oskarżony, oskarżyciel i administrator. Zresztą jak nie macie ss'ów to i tak gówno możecie, bo dobrze wiemy że jestescie kolegą oskarżonego bo waszych nickow nawet nie kojarze

#11 Gartus

Gartus

Arbeit macht frei

• Sponsor
  • 27 postów
  • Nick SA-MP:Zack_Cooper

Napisano 20 sierpień 2015 - 10:46

Chodnik nie należy do ciebie. Nigdzie nie ma takiego prawa. Chodnik jest częścią drogi, ale nie twojego domu. 

m15GsxG.jpg

To czemu jak ktoś złamie noge na nieodśnieżonym chodniku przed moim domem mam płacić odszkodowanie?

#12 Andrzej

Andrzej

Zbanowany

• Zbanowany
  • 1414 postów
  • Nick SA-MP:A. Leppere

Napisano 20 sierpień 2015 - 12:29

Bo to twój śnieg xD

#13 Gartus

Gartus

Arbeit macht frei

• Sponsor
  • 27 postów
  • Nick SA-MP:Zack_Cooper

Napisano 20 sierpień 2015 - 13:35

m15GsxG.jpg

#14 Ambasador

Ambasador

Zbanowany

• Zablokowany
  • 29 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 16:50

Przykładowo ukażcie tego odwalacza Jadwiga bo co za dużo to niezdrowo. Fajnie, że ktoś czasem sobie porobi jaja na serwerze, ale jak ten sam ktoś pisze na wszystkich skargi za wszystko do tego samemu ich prowokując to już przesada.

#15 Lenok

Lenok

Newbie

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 18:55

Jeżeli ma na kogo i za co pisać skargi to w czym jest problem?

#16 Vanilla

Vanilla

kocham anime

• Gracz
  • 315 postów
  • Nick SA-MP:Akane_Kurebayashi

Napisano 20 sierpień 2015 - 23:28

ban dla tego kogoś

tylko odwala i dmi

• Wolf lubi to

#17 Wolf

Wolf

• Sponsor
  • 643 postów
  • Nick SA-MP:Simon Wolf / Artur Gora.

Napisano 21 sierpień 2015 - 00:10

Jako,iż byłem przy tej akcji,pozwolę się wypowiedzieć. Tak,przyznaję Jadwiga Fedrowicz to niezły odwalacz. Pamiętam jak byłem w Urzędzie,weszła i zaczęła DM'IC. Nie wspomnę o akcji z samolotem. Wszystko było ok dopóki się nie pojawiła,musieliśmy szybko kończyć akcje bo się nerwowo wytrzymać nie dało. Nie dość,że do każdego strzelała i się wpieprzała to jeszcze podczas respawnu "Celowo wjebała mnie z karetki". Tak,celowo i niech sobie nie myśli,że jestem taki głupi by w to nie uwierzyć. Sam nick mówi wszystko za siebie. Na ss może i nie widać karetki,ale widać jak z dziwnego powodu lewituję parę metrów nad ziemią (Akurat po respawnie). Teraz czekam na tłumaczenie Jadwigi, "Ale przecież pisałam,że zły klawisz". Najlepsze było jak podjechała swoim Banshee i zaczęła trąbić, no kurwa. To też niechcący,czy zły klawisz?. Powiem tak. Weź się już nie ośmieszaj bo to nie ma sensu. Wszyscy wiemy,że jesteś odwalaczem ,a twoje nędzne tłumaczenia się tutaj nic nie dadzą,tylko Cię jeszcze bardziej ośmieszą. Tyle ode mnie. Łapcie ss. (Czekam na hejty).

Akcja z samolotem- http://imgur.com/a/nrO8I (Widać broń)

DM w Urzędzie-http://imgur.com/a/Fw4NM ( Widać jak napierdala z 9mm).

Użytkownik Wolf edytował ten post 21 sierpień 2015 - 00:40

#18 Psychoaktywny

Psychoaktywny

Zbanowany

• Zablokowany
  • 76 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 06:57

Jako,iż byłem przy tej akcji,pozwolę się wypowiedzieć. Tak,przyznaję Jadwiga Fedrowicz to niezły odwalacz. Pamiętam jak byłem w Urzędzie,weszła i zaczęła DM'IC. Nie wspomnę o akcji z samolotem. Wszystko było ok dopóki się nie pojawiła,musieliśmy szybko kończyć akcje bo się nerwowo wytrzymać nie dało. Nie dość,że do każdego strzelała i się wpieprzała to jeszcze podczas respawnu "Celowo wjebała mnie z karetki". Tak,celowo i niech sobie nie myśli,że jestem taki głupi by w to nie uwierzyć. Sam nick mówi wszystko za siebie. Na ss może i nie widać karetki,ale widać jak z dziwnego powodu lewituję parę metrów nad ziemią (Akurat po respawnie). Teraz czekam na tłumaczenie Jadwigi, "Ale przecież pisałam,że zły klawisz". Najlepsze było jak podjechała swoim Banshee i zaczęła trąbić, no kurwa. To też niechcący,czy zły klawisz?. Powiem tak. Weź się już nie ośmieszaj bo to nie ma sensu. Wszyscy wiemy,że jesteś odwalaczem ,a twoje nędzne tłumaczenia się tutaj nic nie dadzą,tylko Cię jeszcze bardziej ośmieszą. Tyle ode mnie. Łapcie ss. (Czekam na hejty).

Akcja z samolotem- http://imgur.com/a/nrO8I (Widać broń)
DM w Urzędzie-http://imgur.com/a/Fw4NM ( Widać jak napierdala z 9mm).

i co na tych screenach widać takiego niedozwolonego? Stoje sobie na mechach i obserwuje akcje, a w urzędzie strzelałem w ściane żeby sprowokować ochroniarzy, pff...

#19 Dj Arov

Dj Arov

Newbie

• Gracz
  • 6 postów
  • Nick SA-MP:Luis_Di_Carlo

Napisano 21 sierpień 2015 - 09:31

KURWA!! (przepraszam za wulgaryzm) typie nie ośmieszaj się !! ja prdl wszystko jest na ss'ach ! A twoje denne wytłumaczenie typu "Strzelałem/am w urzędzie po ścianach do prowokacji" ?! Pozwolę sobie wstawić ten sam screen Artur_Gora :).

Proszę spojżeć dokładnie na tego ss'a i dam sobie głowe uciąć że tam nie ma strzałów po ścianie!

oto SS http://imgur.com/3pCCE2F

#20 Psychoaktywny

Psychoaktywny

Zbanowany

• Zablokowany
  • 76 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 10:04

KURWA!! (przepraszam za wulgaryzm) typie nie ośmieszaj się !! ja prdl wszystko jest na ss'ach ! A twoje denne wytłumaczenie typu "Strzelałem/am w urzędzie po ścianach do prowokacji" ?! Pozwolę sobie wstawić ten sam screen Artur_Gora :).
Proszę spojżeć dokładnie na tego ss'a i dam sobie głowe uciąć że tam nie ma strzałów po ścianie!

oto SS http://imgur.com/3pCCE2F

pamiętam to, on krzyczał bo dostał /wywalzdmv :) a ja strzelałem w drzwi i on nagle dał /wejdz to przestałem

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Skarga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych