Skocz do zawartości

[Skarga]Sue_Smith


Sniper

Rekomendowane odpowiedzi

ona gra rp w chuj ja ciagle z nio gram rp ok

 

//edit oficer pierdolony deemie mozesz chuja zrobić dzis mnie i ja deemiles pisalem ,,OGAR DM'' a ty dalej nakurwiales w nas 

Edytowane przez MILORD
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Akcja dynamiczna dziękuje bardzo. Jaka praca taka płaca, mechanikowi też napiszesz skarge jak ci naprawy nie odegra? To tez jego robota.

Po za tym hasztag luźne rp elo a i Sue ma dobre rp, widocznie nie miała potrzeby rozpisać tej akcji. A to, że nie napisała jednej akcji to nie znaczy, że ma dostać warna, warny są dla mechów i skorumpowanych krawatów co robią DM!!!

Dziękuje bardzo polecam się Safi Abdul Jalil, prosze zostawic moją klijentke w spokoju.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Czyli jak hitman mnie zastrzeli to jest to "dynamika",

a jak mech to jest to DM?

 

różnicie się od mechów tylko tym że jesteście w organizacji taka prawda. Wg mnie powinniście odgrywać chociaż minimalne RP

Edytowane przez Matthew
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
 owszem moze zlamala te LKiZ

 

 

Miło że nawet ty stwierdzasz jej wine ;p Skarga jak najbardziej słuszna

Poziom RP, znajomość LKiZ - to wszystko reprezentuje organizacje, jeżeli tego nie ma, to nie ma prawa bytu. Sue powinna być ukarana z poziomu organizacji a nie AJ.

Kiedy powiedzmy policjant zDMi kogoś poza służbą - leci AJ na 20 min

Jeżeli zrobi to samo na służbie - Leci skarga za którą dostaje minusa/upomnienie/degrada/wylot

Dlaczego tutaj ma być inaczej? 

 

 

 

jak sie komuś nie podoba to pousuwać hitmanów, łowców, wyjebać bronie i dziękuje bardzo kłopot rozwiązany - elo

mi się nie podoba ale to nie jest powód żeby usuwać hitmanów, łowców, LSPD i wgl, bo jedna osoba naruszyła regulamin.

Wiesz co? Najlepiej niech przez tą skarge to wgl usuną mrucznika bo mi się nie podoba to co ona zrobiła

Edytowane przez Matthew
Odnośnik do komentarza

Czyli jak hitman mnie zastrzeli to jest to "dynamika",

a jak mech to jest to DM?

 

różnicie się od mechów tylko tym że jesteście w organizacji taka prawda. Wg mnie powinniście odgrywać chociaż minimalne RP

Świetnie tylko jak któryś z zabójców czy tam wolicie hitmanów, odgrywa że wyciąga laptopa, składa broń i tak dalej to albo ścigany spierdzieli, wykorzystując to że ma czas bo sobie hitman pisze albo da /q. Tak więc i tak źle i tak niedobrze. Na Mruczniku co drugi gracz robi sobie DM'ka bez powodu większego, ot tak wyskoczy z auta i sobie strzela, tylko nie każdy jest taki że od razu leci ze skargą. Według mnie Sue powinna dostać jakieś ostrzeżenie i tyle, jakieś tam warny czy wyloty to zbyt surowa kara, tym bardziej że większych wybryków jakiś, to Ona nie ma.

Odnośnik do komentarza

Skarga słuszna, a za zabójstwo w kasynie przy kamerach i świadkach powinna dostać CK i Wylot za zabójstwo w miejscu publicznym. Dziękuje.

 

Więc teraz szanowne FBI powinno ruszyć dupsko, znaleźć ją, złapać doprowadzić przed sąd, a sąd powinien ją skazać....Chyba że wcześniej złapią ją ludzie z organizacji w której siedzi, i dowiedzą się o wszystkim (a tego można się dowiedzieć chociażby z tv skoro nagrali ją na kamerę w kasynie) i na tej podstawie CK. I już zamiast się rzucać macie nakręconą rozgrywkę. W świecie przestępczym dziewczynka jest spalona. Sama na siebie podpisała wyrok, i tylko od organizacji (PD/FBI/Hitmani) zależy jak się to dla niej skończy....Pudłem? Czy miejscem na cmentarzu.

Odnośnik do komentarza

A to widać że to centrum pani nie ma maski monitoring miejski na miejscu PD nawet by mi sie z tobą nie chciało grać no ale.

Dowody są duże ciekawe że płatni zabójcy czyt freelancerzy napierdalają m4 w środku miasta pełnego kamer.

gratulujemy poziomu takowej frakcji,,

Odnośnik do komentarza

Ściągasz swoich przyjaciół do wypowiedzenia się - jeszcze mają zajebiste argumenty.

 

przecież sue by nie zabiła byle kogo omg

Nie rozumiem tego.

 

//EDIT:Proszę nie robić zbędnego spamu. Czekamy na werdykt :)

Edytowane przez Sniper
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...