Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Franklin_Ranieri

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Psychoaktywny

Psychoaktywny

Zbanowany

• Zablokowany
  • 76 postów
  • Nick SA-MP:Zenon_Psychoaktywny

Napisano 20 sierpień 2015 - 20:16

Nick oskarżonego: Franklin_Ranieri
Nick oskarżającego: Jadwiga_Fedorowicz
Powód: BE
Kara (proponowana): ban
Wyjaśnienie: Koleś dostał bana na koncie Shakur_Leviatoux i zrobił sobie nowe i na nim gra.
Screeny (obowiązkowe): nie dotyczy, dowód na bana: http://mrucznik-rp.pl/apelacje/155

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 20 sierpień 2015 - 22:47

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 Sowa

Sowa

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 23 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 19:32

Jasne - Z całą winą przyznaje się do popełnionego przezemnie czynu lecz zrobiłem to tylko i wyłącznie dlatego, że doskonale wiem iż blokada którą otrzymałem na postaci Shakur Leviatoux jest kompletnie niesłuszna i jest to jedna wielka pomyłka. Napisałem apelacje dot. blokady tamtej postaci lecz zostałem poproszony o napisanie ponownej apelacji 23 Września bądź podobnie. O założeniu postać Franklin Ranieri myślałem już nawet wcześniej gdyż planowałem dołączyć do LSPA no ale postacią która przeleciała dwa gangi raczej nie wypada, eh? W każdym bądź razie - Doskonale wiem na czym polega BE oraz, że jest zabroniony dlatego też jeśli dostałbym w pełni słuszną karę za czyn który faktycznie bym popełnił to okej, nie zakładałbym drugiej postaci. Lecz pytanie brzmi.. Dlaczego miałby przestawać grać na serwerze który po prostu lubię tylko dlatego, że dostałem niesłuszną blokadę która w ogóle nie zgadzała się z realiami? Rozumiem, złamałem regulamin, okej ale w ten sposób tracicie graczy. Jedna kara która została wymierzona na szybko bez dokładnego sprawdzania już wyklucza mnie z grania na serwerze? Coś tu nie gra.. Proszę o szczerą wyrozumiałość gdyż nie mam powodu kłamać tak bez końca gdyż najprościej nie ma to sensu. Jakbym nie chciał tutaj grać to po prostu bym nie grał, tak? Po co miałbym to przedłużać i przedłużać? Decyzję zostawiam dla wyższego zarządu lecz proszę dokładnie zapoznać się z moją wypowiedzią i postawić się na mojej sytuacji. Czekam na odpowiedź.

#4 Psychoaktywny

Psychoaktywny

Zbanowany

• Zablokowany
  • 76 postów
  • Nick SA-MP:Zenon_Psychoaktywny

Napisano 26 sierpień 2015 - 18:30

Dura lex, sed lex

#5 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Gracz
  • 2150 postów
  • Nick SA-MP:Frank_Morashi

Napisano 29 sierpień 2015 - 23:04

Franklin_Ranieri otrzymuje blokadę na konto.

#6 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Gracz
  • 2150 postów
  • Nick SA-MP:Frank_Morashi

Napisano 29 sierpień 2015 - 23:04

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych