Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Brandon Parker

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 krystic2

krystic2

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 25 postów
  • Nick SA-MP:Donny_Lancaster

Napisano 21 sierpień 2015 - 13:10

Nick oskarżonego:Brandon Parker
Nick oskarżającego: John Downtown
Powód:  DM

Kara (proponowana): AJ
Wyjaśnienie: Jestem sobie na służbie, nagle podjeżdża do mnie dwóch typków na motorze i strzelają, nie udało mi się niestety zrobić ss, ale po chwili przyjechali z powrotem i tym razem tylko jeden strzelał, więc proponuje kare dla niego.
Screeny (obowiązkowe):

http://imgur.com/tcAL7SU

#2 Ikaj

Ikaj

Elita

• Gracz
  • 402 postów
  • Nick SA-MP:Ingolf_Braun

Napisano 21 sierpień 2015 - 13:30

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 Parker

Parker

ROBAL MRUCZNIKOWY

• Gracz
  • 1275 postów
  • Nick SA-MP:Brandon Parker

Napisano 21 sierpień 2015 - 13:46

Był to po prostu czysty przypadek, gdy jechałem z naprzeciwka jechał na mnie samochód, więc kliknąłem ALT + TAB, gdyż często odwalacze robią dd/cz na motocyklistów, ponieważ łatwo ich zrzucić. W tym momencie ten kadeciak zmyśla, dmu nie było, to co tu sie stało to było jednorazowe, poza tym nie celowe. Prosze o uniewinnienie, to była zwykła pomyłka.

#4 Aionek

Aionek

Newbie

• Gracz
  • 12 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 08:35

Przepraszam lecz byłem by ten sytuacji i Brandon przeprosił pana Doug i nic więcej się nie wydarzyło. Skarga powinna być na ciebie i twoje odwalanie w PD, bierzesz holownik i chcesz zabrać motor zaparkowany przy urzędzie gdy był dobrze zaparkowany. Musisz jeszcze się podszkolić w akademii, bo na razie to gówno umiesz i gówno rozumiesz chłoptasiu. Ja tu DM nie widzę w twoją stronę więc skarga do odrzucenia.  Tak samo jak została odrzucona tutaj: http://mrucznik-rp.p...-manuel-nunez/ 

Dziękuje za wypowiedź.

#5 Charlie112

Charlie112

Ja to ja

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 1020 postów
  • Nick SA-MP:Charlie_Halliwell

Napisano 26 sierpień 2015 - 10:26

Dołączam się do skargi. I wnoszę o zwiększenie kary do warna. Osobnik niejednokrotnie jeździł za patrolami LSPD i ostrzeliwał je z DB dezorganizując naszą grę.

Spoiler

#6 Aionek

Aionek

Newbie

• Gracz
  • 12 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 11:26

Przepraszam bardzo ja nie widzę na 3ss, że ktoś do ciebie strzelał widać jak pali się twój samochód! To jest zagrożenie dla cywilizacji Los Santos. Będę chyba zmuszony złożyć na ciebie skargę u komendanta. Na 2 ss widać jak wciska alt ale nie widać, żeby pociski leciały w ciebie. Tak samo powinna być odrzucona jak moja skarga na gracza http://mrucznik-rp.p...-manuel-nunez/  A co do 1ss zatrzymałeś się na środku jezdni i brandon nie wychamował każdemu to się może zdarzyć za takie rzeczy powinieneś robić to IC a nie OOC widzę marne prowokację z twojej strony w stronę Brandona. Proszę o ukarania gracza UP za oszustwa jakie nam tu wciska. 

Użytkownik Aionek edytował ten post 26 sierpień 2015 - 11:28

#7 Parker

Parker

ROBAL MRUCZNIKOWY

• Gracz
  • 1275 postów
  • Nick SA-MP:Brandon Parker

Napisano 26 sierpień 2015 - 11:32

Dołączam się do skargi. I wnoszę o zwiększenie kary do warna. Osobnik niejednokrotnie jeździł za patrolami LSPD i ostrzeliwał je z DB dezorganizując naszą grę.

Spoiler

Przepraszam bardzo, ale ja tu nigdzie nie widze strzelania do Ciebie, natomiast widze jak ktoś strzela do mnie (iskry przy moim motorze). Poza tym nie jesteś pępkiem świata, ty byłeś na patrolu, ja jeździłem po LS. To nie znaczy, że jeździłem za tobą. Gdy tylko mnie widziałeś od razu hamowałeś by wyglądało to tak, że w ciebie wjeżdżam, a że od tego zapalił Ci sie samochód to nie moja wina. Popracuj nad robieniem ss'ów, bo prowokacje Ci nie wychodzą.

#8 Charlie112

Charlie112

Ja to ja

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 1020 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 17:59

Przepraszam bardzo ja nie widzę na 3ss, że ktoś do ciebie strzelał widać jak pali się twój samochód! To jest zagrożenie dla cywilizacji Los Santos. Będę chyba zmuszony złożyć na ciebie skargę u komendanta. Na 2 ss widać jak wciska alt ale nie widać, żeby pociski leciały w ciebie. Tak samo powinna być odrzucona jak moja skarga na gracza http://mrucznik-rp.p...-manuel-nunez/  A co do 1ss zatrzymałeś się na środku jezdni i brandon nie wychamował każdemu to się może zdarzyć za takie rzeczy powinieneś robić to IC a nie OOC widzę marne prowokację z twojej strony w stronę Brandona. Proszę o ukarania gracza UP za oszustwa jakie nam tu wciska. 

Przepraszam bardzo, ale ja tu nigdzie nie widze strzelania do Ciebie, natomiast widze jak ktoś strzela do mnie (iskry przy moim motorze). Poza tym nie jesteś pępkiem świata, ty byłeś na patrolu, ja jeździłem po LS. To nie znaczy, że jeździłem za tobą. Gdy tylko mnie widziałeś od razu hamowałeś by wyglądało to tak, że w ciebie wjeżdżam, a że od tego zapalił Ci sie samochód to nie moja wina. Popracuj nad robieniem ss'ów, bo prowokacje Ci nie wychodzą.

Poproszę dowody w postaci SS. Jak nie macie to nawet nie zamierzam z wami dyskutować. Napisałem jak było i się tego trzymam, dziękuje i pozdrawiam.

#9 Aionek

Aionek

Newbie

• Gracz
  • 12 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 21:20

Ziomek własnie nam je dałeś w tym temacie czego ty więcej chcesz ? Widać jak zatrzymałeś się specjalnie i Brandon wjechał w ciebie. Mi to podchodzi pod dd/cz pod twoje dd/cz celowe uszkadzanie pojazdu. 

#10 Charlie112

Charlie112

Ja to ja

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 1020 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 22:56

Ziomek własnie nam je dałeś w tym temacie czego ty więcej chcesz ? Widać jak zatrzymałeś się specjalnie i Brandon wjechał w ciebie. Mi to podchodzi pod dd/cz pod twoje dd/cz celowe uszkadzanie pojazdu. 

Nie jestem twoim "ziomkiem". Na moich SS'ach widać wyraźnie że jeździ za mną prowokując, uderzając ciągle motocyklem w tył z impetem oraz robiąc DB, ale oczywiście powiesz wszystko żeby bronić swojego kolegę :)

#11 Aionek

Aionek

Newbie

• Gracz
  • 12 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 08:02

Bo byłem tam i widziałem, że to ty odpierniczałeś jak nw kto....  Jesteś w PD a zachowujesz się jak typowy mech. Ogarnij się i daj grać dla innych co przynajmniej grają jakieś RP.

#12 Charlie112

Charlie112

Ja to ja

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 1020 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 12:39

Bo byłem tam i widziałem, że to ty odpierniczałeś jak nw kto....  Jesteś w PD a zachowujesz się jak typowy mech. Ogarnij się i daj grać dla innych co przynajmniej grają jakieś RP.

Niech osoba sprawdzająca się wypowie, nie mam zamiaru słuchać jak jest w twoim świecie.

#13 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 30 sierpień 2015 - 18:48

Skarga rozpatrzona pozytywnie!

Gracz Brandon_Parker otrzymuje karę WARNA!

#14 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 30 sierpień 2015 - 18:48

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych