Skocz do zawartości

[A][A][Dyskusja] CK


Sahari

CK  

196 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś za automatyczną zgodą na CK przy otrzymaniu /invite do org. przestępczej?



Rekomendowane odpowiedzi

wiem, że to zabawne sruggler, ale bez przesady.

ty jesteś zabawny, skoro oceniasz coś bez zapoznania się z sytuacją, która ją otacza(w tym przypadku podejście do gry Alsata, on bez problemu wpierdoli CK xD)

Odnośnik do komentarza

no próba zabicia mnie ic to nie jest wystarczający powód? to ja nie wiem czego ty gościu oczekujesz ode mnie jakbym miał ci ck wbić - chyba tak jak fbi musiałbym zbierać te dowody z akcji, które mogłyby być istotne w rozpracowaniu organizacji przestępczej przez miesiąc. proszę cie - komu chce się tyle z tym pieprzyć? udzielasz się w takich tematach, bo sam boisz się o swoje konto gdzie masz w pizdę kk w banku i 0 /zn, wiec z czym do kogo - wiadome, że taki stats nie będzie chciał wyłapać ck.

 

Umiesz czytać? Tak, próba zabicia Cię jest wystarczającym powodem. Co nie zmienia faktu, że zamiast przekonywać gracza pół godziny powinieneś iść na forum, napisać wniosek o FCK jak biały człowiek. Jakbyś naprawdę miał dowody to sądzę, że zostałoby akceptowane, wiem z autopsji, bo sam pisałem jedno, jeszcze nie tak dawno temu. A dowody? No musisz mieć. Sprawę masz o tyle łatwą, że wystarczy je mieć OOC, musisz tylko pyknąć F8 w odpowiednich miejscach. Ciężko sobie to inaczej wyobrazić. Jakbym napisał o FCK, ponieważ "niejaki Donnel Crooms zastrzelił mi psa" i nie wstawił screenów na twoją winę, a mimo to dostanę pozwolenie to to będzie sprawiedliwe?

 

Pozwolę też sobie szczerze naprostować parę faktów na mój temat. Udzielam się w takich tematach, bo uważam, że są ciekawe i chcę wyrazić swoją opinię. Masz z tym problem? Dosłownie wczoraj dałem CK przed Smugglerem, co prawda na dodatkowej postaci, ale nawet sam doszedłem do wniosku, że to będzie ciekawy pomysł. Na głównej postaci, na której gram cywila CK nie dam, ale nie z powodu hajsu (którego i tak nie mam dużo w porównaniu do statsów), czy też zerowej ilości /zn (mam 4) a dlatego, iż lubię tą postać, wiem jak nią grać, mam co na niej grać, gdzie grać i włożyłem w jej rozwój wiele czasu i pomysłów. Zawiniłem Ci jakoś? To pisz FCK. Simple as fuck.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Umiesz czytać? Tak, próba zabicia Cię jest wystarczającym powodem. Co nie zmienia faktu, że zamiast przekonywać gracza pół godziny powinieneś iść na forum, napisać wniosek o FCK jak biały człowiek. Jakbyś naprawdę miał dowody to sądzę, że zostałoby akceptowane, wiem z autopsji, bo sam pisałem jedno, jeszcze nie tak dawno temu. A dowody? No musisz mieć. Sprawę masz o tyle łatwą, że wystarczy je mieć OOC, musisz tylko pyknąć F8 w odpowiednich miejscach. Ciężko sobie to inaczej wyobrazić. Jakbym napisał o FCK, ponieważ "niejaki Donnel Crooms zastrzelił mi psa" i nie wstawił screenów na twoją winę, a mimo to dostanę pozwolenie to to będzie sprawiedliwe?

 

powinienem iść na forum, gdzie też musiałbym siedzieć pół godziny - no nieźle, wolę jednak te tradycyjne sposoby, bo są najlepsze. poza tym sam gadasz o tym, że mam łatwą sprawę i wystarczyłyby screeny, a twój marny przypadek z psem nie jest wystarczającym powodem - zabicie psa(xD), a jakiegoś zwykłego typa to dwie inne rzeczy, za jedna możesz iść siedzieć gdzieś od 12 lat, a za druga od 8 - 4 lata różnicy. wracając równie mi jak i tobie pewnie by nie przyjęli tego wniosku bez żadnych dowodów, więc co do czego ty porównujesz? nie zamierzam dalej poświęcać Ci czasu, skoro tego nie chcesz zrozumieć i dalej będziesz brnąć w swoje, elo.

Edytowane przez savage kkq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

powinienem iść na forum, gdzie też musiałbym siedzieć pół godziny - no nieźle, wolę jednak te tradycyjne sposoby, bo są najlepsze. poza tym sam gadasz o tym, że mam łatwą sprawę i wystarczyłyby screeny, a twój marny przypadek z psem nie jest wystarczającym powodem - zabicie psa(xD), a jakiegoś zwykłego typa to dwie inne rzeczy, za jedna możesz iść siedzieć gdzieś od 12 lat, a za druga od 8 - 4 lata różnicy. wracając równie mi jak i tobie pewnie by nie przyjęli tego wniosku bez żadnych dowodów, więc co do czego ty porównujesz? nie zamierzam dalej poświęcać Ci czasu, skoro tego nie chcesz zrozumieć i dalej będziesz brnąć w swoje, elo.

 

1.Jak wolisz. Z tym, że tłumaczenie 30 minut czegoś na własną rękę może być o tyle nieskuteczne, że osoba da MK, zakończy akcję i wyjdzie z serwera. Albo zawoła admina, który i tak Ci powie, że jeśli ktoś się nie zgadza to jedyną twoją możliwością jest napisanie o FCK. No ale jak wolisz, twoja wola...

 

2.Zauważ, że "zabito mi psa" to przykład, który ma na celu wyolbrzymienie sytuacji, bo jak dostałbyś FCK za coś takiego to. do tego bez ukazania dowodów to byłoby to nadużycie i to właśnie chciałem Ci pokazać. Jak Ci nie pasuje to wstaw sobie w to miejsce cokolwiek innego - gwałt, zabójstwo członka rodziny, sporą kradzież majątku... Chodzi mi głównie o to, że bez dowodów. Do tego dążę - zrobienie czegokolwiek bez dowodów jest i powinno być niemożliwe, z oczywistych przyczyn. Chciałbyś iść do więzienia tylko na podstawie samego oskarżenia, niczym nie popartego?

 

3.Ja też widzę, że pewnych rzeczy Ci nie przetłumaczę, idź zatem. Życzę Ci tylko tego, żeby ktoś Ci wlepił kiedyś niesprawiedliwie CK, bo tylko wtedy dostrzeżesz, że twój własny punkt widzenia obróci się przeciwko tobie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

1. Moim zdaniem na tym serwerze /CK powinno być zabronione jeżeli ktoś odwala w gangu lub mafi poprostu go wyrzucamy za pomocą swoich jeszcze ludzi i tyle.

2. Lider nie powinien mieć dostępu do /ck Jedynie do wyrzucania ludzi z mafi - dlaczego ponieważ ktoś słabo gra a stara się i komuś to nie podpasuję to bedę chcieli komuś dać /ck jak ja dostałem za to że dobrze grałem, a myśleli że jestem jakimś idiotą 

3. Lepiej dla graczy by było wtedy może by było wiecej nowych organizacji i jakąś lepiej by się grało bo /ck dostać można szybko a w przykładzie Jak ktoś naprawdę bedzie chciał normalnie grać to bedzie sie starał a ta osoba która odwala poprostu - prawa ręka bossa która jest zaufana powie mu o tym i lider tylko wyrzuci gracza z organizacji i po problemie myśle że tutaj to by było akurat dobre bo ten serwer to wielkie DM. 

4. Osoba która była w organizacji i została wydalona wiecej nie może się dostać do tej samej organizacji :) 

Odnośnik do komentarza

1. Moim zdaniem na tym serwerze /CK powinno być zabronione jeżeli ktoś odwala w gangu lub mafi poprostu go wyrzucamy za pomocą swoich jeszcze ludzi i tyle.

2. Lider nie powinien mieć dostępu do /ck Jedynie do wyrzucania ludzi z mafi - dlaczego ponieważ ktoś słabo gra a stara się i komuś to nie podpasuję to bedę chcieli komuś dać /ck jak ja dostałem za to że dobrze grałem, a myśleli że jestem jakimś idiotą 

3. Lepiej dla graczy by było wtedy może by było wiecej nowych organizacji i jakąś lepiej by się grało bo /ck dostać można szybko a w przykładzie Jak ktoś naprawdę bedzie chciał normalnie grać to bedzie sie starał a ta osoba która odwala poprostu - prawa ręka bossa która jest zaufana powie mu o tym i lider tylko wyrzuci gracza z organizacji i po problemie myśle że tutaj to by było akurat dobre bo ten serwer to wielkie DM. 

4. Osoba która była w organizacji i została wydalona wiecej nie może się dostać do tej samej organizacji :) 

 

Ty to tak na poważnie kolo?

 

Ktoś podwali na przykład organizacje federalnym i jedyną konsekwencją ma być /PR zwolnij id? Albo najwyżej /do MK?

Nie rozśmieszaj mnie ziomek , możliwość dostania CK wprowadza dodatkowy dreszczyk emocji bo każdy wie ze jak coś zrobi nie tak może pożegnać się z postacią.

 

Tutaj chodzi o to by to po prostu uprościć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

w niektórych organizacjach przestępczych takie coś panuje po dostaniu /invite automatycznie sie wyraża zgode na CK :) więc nie wiem po co ta ankieta.. powinna na serwerze być taka komenda jak /uśmierc postać wtedy gdy dostaniemy CK wpisuje oto daną komende, i mamy do wyboru zablokowanie postaci bądź zmiana nicku jeśli jest dostępna, Plus +  powinnień pojawiać sie worek z zwłokami danej osoby, i nad worem imię i nazwisko zamordowanej wtedy organizacje przestępcze musiały by wywieśc gdzieś taki worek, bądź zakopać albo i utopić wtedy FBI,SASP,LSPD miałoby również ciekawą rozrywkę bo mogliby robić dochodzenia jeśli by znaleźli taki oto worek tyle wypowiem sie w temacię dziękuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

w niektórych organizacjach przestępczych takie coś panuje po dostaniu /invite automatycznie sie wyraża zgode na CK :) więc nie wiem po co ta ankieta..

Taki punkt w regulaminie jest niedozwolony i niezgodny z LKiZ.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę to mamy 2/3 graczy za i 1/3 przeciw. Żeby to sprawiedliwie pogodzić osobiście proponuję:

 

1.Wprowadzić dynamiczne FCK dla postaci dołączających do organizacji przestępczych i organizacji porządkowych (z wyłączeniem LSMC/LSFD, ze względu na naturę frakcji), z zaznaczeniem, że będzie ona egzekwowane tylko w uzasadnionych sytuacjach, które bezsprzecznie podlegają regulaminowi FCK i można to w łatwy sposób udowodnić poprzez wywiad z graczami (w tym ofiarą), bądź podesłane na szybko screeny. W zamian za to od tego typu FCK powinno przysługiwać odwołanie, na wypadek zbyt pochopnej decyzji administratora. Odwołania rozpatrywałoby szefostwo KO.

2.Wprowadzić zmiany do pkt. 4 regulaminu FCK, uwzględniając w nim powyższą sytuację.

3.Uregulowanie punktów: 6 regulaminu o FCK i pkt. 13 regulaminu org. przestępczych, które są ze sobą sprzeczne. Agent FBI powinien ponosić takie same ryzyko jak organizacje przestępcze, czyli liczyć się z blokadą postaci.

4.Całkowite zakazanie procederu blokowania postaci za nieaktywność (tym bardziej z wpisywaniem CK jako powodu, mimo nieodbytej akcji IG), jako sprzeczne z regulaminami.

 

Czy pasowałyby wam takie zmiany?

Edytowane przez Alsat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z tego co widzę to mamy 2/3 graczy za i 1/3 przeciw. Żeby to sprawiedliwie pogodzić osobiście proponuję:

 

1.Wprowadzić dynamiczne FCK dla postaci dołączających do organizacji przestępczych i organizacji porządkowych (z wyłączeniem LSMC/LSFD, ze względu na naturę frakcji), z zaznaczeniem, że będzie ona egzekwowane tylko w uzasadnionych sytuacjach, które bezsprzecznie podlegają regulaminowi FCK i można to w łatwy sposób udowodnić poprzez wywiad z graczami (w tym ofiarą), bądź podesłane na szybko screeny. W zamian za to od tego typu FCK powinno przysługiwać odwołanie, na wypadek zbyt pochopnej decyzji administratora. Odwołania rozpatrywałoby szefostwo KO.

2.Wprowadzić zmiany do pkt. 4 regulaminu FCK, uwzględniając w nim powyższą sytuację.

3.Uregulowanie punktów: 6 regulaminu o FCK i pkt. 13 regulaminu org. przestępczych, które są ze sobą sprzeczne. Agent FBI powinien ponosić takie same ryzyko jak organizacje przestępcze, czyli liczyć się z blokadą postaci.

4.Całkowite zakazanie procederu blokowania postaci za nieaktywność (tym bardziej z wpisywaniem CK jako powodu, mimo nieodbytej akcji IG), jako sprzeczne z regulaminami.

 

Czy pasowałyby wam takie zmiany?

Chyba nie odpowiedzieli, ale skoro mamy demokrację, wygrywają głosy przychylne - o ile jest ich więcej!

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...