Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Matheo Verone

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtek

Wojtek

Zablokowany

• Zablokowany
  • 15 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 02:35

Nick oskarżonego: Matheo Verone

Nick oskarżającego: Jason Baker
Powód: Oskarżony bez prawdziwego powodu nadał mi 6 WL przy użyciu komend F.B.I., obezwładnił i zastrzelił.
Kara (proponowana): Warn?
Wyjaśnienie: Wszedłem do szpitala chcąc odegrać akcję RP, Matheo się to nie spodobało, gdyż chyba starał się o względy dziewczyny, której nick znajduje się na skrinie i postanowił "wybić" problem.
Screeny (obowiązkowe): 

http://h16i.imgup.ne...-mp-01724ae.png

http://h51i.imgup.ne...-mp-019a445.png

PS: Nie jest to pierwszy raz, kiedy Matheo stara się pokazać, jaki to on jest "niezawodny". Nie ma tego na SSach. To tylko taki dodatek. ;)

• Charlie112, Pyra i kkuubbaa lubią to

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 26 sierpień 2015 - 04:01

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 lapsik7

lapsik7

Mechanik

• Gracz
  • 4 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 09:37

Podbijam, mnie wczoraj również tak potraktował. Wjechał we mnie autem, więc krzyknąłem do niego pospolite "wypier*****". Jak widać na screenach potraktował to jako obrazę funkcjonariusza pomimo tego, że był w cywilu.
Ostatni ss z folderem, bo zapomniałem zrobić /time.

#4 toperq

toperq

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 09:58

Jak dla mnie to degradacja i dwa warny.

#5 Nikaa

Nikaa

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 30 postów
  • Nick SA-MP:Nicola_Savin

Napisano 26 sierpień 2015 - 11:52

Co to Wojtusia, nadałem Ci fed grając IC w FBI, więc norma. Za DM mogą przyjąć na klatę, ale nie warna, kurwa, ludzie xd Max 30 minut AJ, pozatym macie ból dupki. ;/  Co do kolegi Lapsa, naturalnie, grasz zaczął mnie obrażać IC, jako że byłem na duty dałem mu /fed, normalka. Grasz wyrwał się z kajdanek i zaczął do mnie dmić, to normalka, że go goniłem. Gonił go też drugi sultan FBI, więc wszystko było IC rozegrane, więc nie wiem w czym problem kolega ma. :) No z godzinkę Aj mogę na klatę przyjąć. A Toperq, nie jest powiązany ze skargą więc może mi liznąć  lewe jąderko.

• Fallen Queen lubi to

#6 nygahej

nygahej

Elita

• Gracz
  • 480 postów
  • Nick SA-MP:johny_tiffany

Napisano 26 sierpień 2015 - 11:59

Sprawa wygląda tak - za obrazę funckjonariusza FBI / PD można nadać /su i to tylko, gdy jest na służbie, nie /fed. To nie jest przestępstwo federalne.

Co do nadania /fed za ostrzał w szpitalu - Nigdzie Cie on nie ostrzelał, chamsko go zabiłeś za wl - Zabijanie za wl = warn, nawet w LKiZ tak jest.

A jeszcze co do nadania /fed za obraze; Możesz zgłosić się do Lidera FBI, nadał źle /fed i za to też może zostać ukarany we frakcji.

• Wojtek lubi to

#7 Gość_qetsiyah__*

Gość_qetsiyah__*
  • Gość

Napisano 26 sierpień 2015 - 12:13

obraza funkcjonariusza

to

przestepstwo

federalne

lol

• Boyka i lapsik7 lubią to

#8 Nikaa

Nikaa

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 30 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 14:10

Do FBI składa się skargi osobne, i proszę o nadanie kary dla ludzi niepowiązanych ze skargą. Liczę na godzine Aj za skargę. :)

#9 lapsik7

lapsik7

Mechanik

• Gracz
  • 4 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 14:24

Kolego chyba słońce Cię za bardzo przygrzało. Po 1. nie byłeś na /duty co widać na ss, po 2. NIE STRZELAŁEM DO CIEBIE ANI NIE UCIEKAŁEM tylko cały czas stałem pod kasynem i tłumaczyłem Ci OOC, że popełniasz błąd, po 3. nie widziałem obok Ciebie innego sultana FBI tylko jakąś panienkę i po 4. wszystkie dialogi za akcji są na screenach więc nie widać tam z twojej strony żadnego IC :* Nie umiesz kłamać to nie kłam, bo to żałosne, żeby oszukiwać w opisie sytuacji z gry.

#10 Nikaa

Nikaa

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 30 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 15:12

Nie byłem na duty?XD To jakim cudem bym Ci dał /fed ? Przypominam, że jak FBI jest na /duty to nick jest biały, dopiero jak wpisze się /kurtka to jest niebieski, dziena. :)

#11 Nikaa

Nikaa

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 30 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 15:14

Pozatym, niestety nigdzie nie masz ss gdzie Cię DMie, więc jest gówno nie dowód, a na kajdanki akcji nie trzeba. :)

#12 lapsik7

lapsik7

Mechanik

• Gracz
  • 4 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 15:19

Po 4. ss'ie każdy może się domyślić, że musiałeś mnie zabić, bo w innym wypadku nie znalazłbym się w demorgan chwilę po wyrwaniu z kajdanek. Bez odbioru chłopcze :*

Użytkownik lapsik7 edytował ten post 26 sierpień 2015 - 15:19

#13 Nikaa

Nikaa

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 30 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 15:37

Niestety, jak stoisz przy FBI z WL i ktoś Cię zabije, tez idziesz siedzieć. :)

#14 Wojtek

Wojtek

Zablokowany

• Zablokowany
  • 15 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 16:56

Ekhm.. Nadałeś mi WL za nic, dałeś /fed i zacząłeś we mnie strzelać, żebym poszedł siedzieć w DeMorgan. Tyle w temacie. I kolega lapsik7 również został w ten sposób potraktowany... To chyba nie podlega żadnej dyskusji na temat proponowanej kary w temacie. :)

#15 Nikaa

Nikaa

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 30 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 18:59

Naturalnie podlega, gdyż kolege lapsik nie ma na mnie dowodów zbytnio, że strzelałem, natomiast z Tobą grałem IC, będąc na duty, zabiłem Cię z BC. Więc godzinkę AJ max.

#16 lapsik7

lapsik7

Mechanik

• Gracz
  • 4 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 19:06

GOŚCIU NIE RÓB Z SIEBIE KRETYNA, BŁAGAM

#17 Nikaa

Nikaa

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 30 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 19:34

Ok, coś jeszcze

#18 Wojtek

Wojtek

Zablokowany

• Zablokowany
  • 15 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 21:35

Naturalnie podlega, gdyż kolege lapsik nie ma na mnie dowodów zbytnio, że strzelałem, natomiast z Tobą grałem IC, będąc na duty, zabiłem Cię z BC. Więc godzinkę AJ max.

Grałeś ze mną IC? Człowieku - Ty nawet nie zamieniłeś jednego zdania ze mną IC, więc co Ty nazywasz grą? Chciałem czysto, bezproblemowo pograć, lecz Ty chyba chciałeś zaimponować dziewczynie... Ale nie tą drogą. :) Ja nadal jestem za karą, jaka widnieje w temacie. :) Nie interesuje mnie to, czy byłeś na duty, czy nie. Zrobiłeś, co zrobiłeś. Za błędy się płaci. Tyle mam do powiedzenia. ;)

#19 Nikaa

Nikaa

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 30 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 22:03

Super, nie płacz już. 'Zaimponować dziewczynie' Niestety nie lubię chłopców ooc, tylko Ty masz takie fetysze. ;/ Mówię, jak tu gram to zasługuję na taką karę jak każdy, czyli 45-60 min AJ, dzia. ;)

#20 Wojtek

Wojtek

Zablokowany

• Zablokowany
  • 15 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 22:06

Nie wiem skąd ta uwaga, że lubię chłopców OOC. I to nie jest fetysz. Proponuję wpisać w google definicję tego pojęcia, na pewno się czegoś nauczysz. :)

Nie jesteś każdym, zasługujesz na warna za swoje zachowanie. Ale o tym zadecyduje już administracja. :)

• Pyra lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych