Skocz do zawartości

[Skarga] Matheo Verone


Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Matheo Verone

Nick oskarżającego: Jason Baker
Powód: Oskarżony bez prawdziwego powodu nadał mi 6 WL przy użyciu komend F.B.I., obezwładnił i zastrzelił.
Kara (proponowana): Warn?
Wyjaśnienie: Wszedłem do szpitala chcąc odegrać akcję RP, Matheo się to nie spodobało, gdyż chyba starał się o względy dziewczyny, której nick znajduje się na skrinie i postanowił "wybić" problem.
Screeny (obowiązkowe): 

http://h16i.imgup.net/sa-mp-01724ae.png

http://h51i.imgup.net/sa-mp-019a445.png

 

PS: Nie jest to pierwszy raz, kiedy Matheo stara się pokazać, jaki to on jest "niezawodny". Nie ma tego na SSach. To tylko taki dodatek. ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Podbijam, mnie wczoraj również tak potraktował. Wjechał we mnie autem, więc krzyknąłem do niego pospolite "wypier*****". Jak widać na screenach potraktował to jako obrazę funkcjonariusza pomimo tego, że był w cywilu.
Ostatni ss z folderem, bo zapomniałem zrobić /time.

 

 

Odnośnik do komentarza

Co to Wojtusia, nadałem Ci fed grając IC w FBI, więc norma. Za DM mogą przyjąć na klatę, ale nie warna, kurwa, ludzie xd Max 30 minut AJ, pozatym macie ból dupki. ;/  Co do kolegi Lapsa, naturalnie, grasz zaczął mnie obrażać IC, jako że byłem na duty dałem mu /fed, normalka. Grasz wyrwał się z kajdanek i zaczął do mnie dmić, to normalka, że go goniłem. Gonił go też drugi sultan FBI, więc wszystko było IC rozegrane, więc nie wiem w czym problem kolega ma. :) No z godzinkę Aj mogę na klatę przyjąć. A Toperq, nie jest powiązany ze skargą więc może mi liznąć  lewe jąderko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Sprawa wygląda tak - za obrazę funckjonariusza FBI / PD można nadać /su i to tylko, gdy jest na służbie, nie /fed. To nie jest przestępstwo federalne.

 

Co do nadania /fed za ostrzał w szpitalu - Nigdzie Cie on nie ostrzelał, chamsko go zabiłeś za wl - Zabijanie za wl = warn, nawet w LKiZ tak jest.

 

A jeszcze co do nadania /fed za obraze; Możesz zgłosić się do Lidera FBI, nadał źle /fed i za to też może zostać ukarany we frakcji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Kolego chyba słońce Cię za bardzo przygrzało. Po 1. nie byłeś na /duty co widać na ss, po 2. NIE STRZELAŁEM DO CIEBIE ANI NIE UCIEKAŁEM tylko cały czas stałem pod kasynem i tłumaczyłem Ci OOC, że popełniasz błąd, po 3. nie widziałem obok Ciebie innego sultana FBI tylko jakąś panienkę i po 4. wszystkie dialogi za akcji są na screenach więc nie widać tam z twojej strony żadnego IC :* Nie umiesz kłamać to nie kłam, bo to żałosne, żeby oszukiwać w opisie sytuacji z gry.

Odnośnik do komentarza

Ekhm.. Nadałeś mi WL za nic, dałeś /fed i zacząłeś we mnie strzelać, żebym poszedł siedzieć w DeMorgan. Tyle w temacie. I kolega lapsik7 również został w ten sposób potraktowany... To chyba nie podlega żadnej dyskusji na temat proponowanej kary w temacie. :)

Odnośnik do komentarza

Naturalnie podlega, gdyż kolege lapsik nie ma na mnie dowodów zbytnio, że strzelałem, natomiast z Tobą grałem IC, będąc na duty, zabiłem Cię z BC. Więc godzinkę AJ max.

 

Grałeś ze mną IC? Człowieku - Ty nawet nie zamieniłeś jednego zdania ze mną IC, więc co Ty nazywasz grą? Chciałem czysto, bezproblemowo pograć, lecz Ty chyba chciałeś zaimponować dziewczynie... Ale nie tą drogą. :) Ja nadal jestem za karą, jaka widnieje w temacie. :) Nie interesuje mnie to, czy byłeś na duty, czy nie. Zrobiłeś, co zrobiłeś. Za błędy się płaci. Tyle mam do powiedzenia. ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd ta uwaga, że lubię chłopców OOC. I to nie jest fetysz. Proponuję wpisać w google definicję tego pojęcia, na pewno się czegoś nauczysz. :)

 

Nie jesteś każdym, zasługujesz na warna za swoje zachowanie. Ale o tym zadecyduje już administracja. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

No miałAM się nie wtrącać, ale skro ktoś mnie tutaj nazywa chłopcem to jest mi bardzo przykro. Nie zamierzam tutaj wstawiać swojego zdjęcia czy linku do FB, ale zapewniam, że jestem 100% dziewczyną o czym chyba doskonale wiesz, Rafałku. ;) Proszę mnie także nie wciągać z żadne wojny kogutów, ponieważ Wasza kultura mnie przeraża. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam, Iza. (TAK TO IMIĘ DAMSKIE, JESTEM KOBIETĄ)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...