Skocz do zawartości

[szukam]animacja


Pan Hawkins

Rekomendowane odpowiedzi

XD gdzie ty to typie wyczytałeś? na .com, z której pochodzi ta animacja? sprawdzałem z pół roku temu na mruczniku i o ile dobrze pamiętam kończyło się crashem, ac lub zupełnie inną animacją.

Edytowane przez blacky pharaoh
Odnośnik do komentarza

Typie, mówię Ci że działa, bo sam używałem(i nadużywałem)

 

lmOB3gc.png

Nie, nigdzie tego nie wyczytałem, wiedziałem że animacja jest pod jakiś stack z nazwy pliku, więc wpisywałem @stack z każdą cyfrą, aż znalazłem odpowiednią animację.

Edytowane przez Smuggler
Odnośnik do komentarza

xD widziałem ją już, ale nie ma odpowiednika pod nią na mruczniku, a też nie chce mi się zbytnio grzebać w plikach gry, by podmienić nazwę na jakąś właściwą, by działa np. pod @stack9

Tylko, że to jest oddzielny plik .ifp, w którym już są te animacje, kolego, tu nie ma nic do zmiany i grzebania w plikach gry.

(nie znam się, ale się wypowiem)

Odnośnik do komentarza

XD co ty mi kurwa tłumaczysz, przecież o tym samym ci gadałem - ty umiesz czytać ze zrozumieniem? gadałem, że nie patrzyłem w te animacje głębiej i sam nie wiem z jakiś animacji się składa ten zbiór w środku, a pewnie jakiś program do rozbioru tego pliku na mniejsze części jest, bo na pewno mieści siętam większa ilość tych animek niż jedna czy też dwie. sam ten animator, który stworzył tę ANIMACJĘ musiał też podmienić tę ANIMACJĘ pod jakąś wybraną z tych ANIMACJI, a zmiana nazwy tego dabu z zagraniem oryginału nie jest czymś wielkim, bo to schodzi z 30 sekund.

Odnośnik do komentarza

XD co ty mi kurwa tłumaczysz, przecież o tym samym ci gadałem - ty umiesz czytać ze zrozumieniem? gadałem, że nie patrzyłem w te animacje głębiej i sam nie wiem z jakiś animacji się składa ten zbiór w środku, a pewnie jakiś program do rozbioru tego pliku na mniejsze części jest, bo na pewno mieści siętam większa ilość tych animek niż jedna czy też dwie. sam ten animator, który stworzył tę ANIMACJĘ musiał też podmienić tę ANIMACJĘ pod jakąś wybraną z tych ANIMACJI, a zmiana nazwy tego dabu z zagraniem oryginału nie jest czymś wielkim, bo to schodzi z 30 sekund.

No, umiem czytać ze zrozumieniem, Ty chyba nie. Jest do tego program, i co z tego, to jest tak zjebanie skonstruowane że nie warto grzebać w plikach .ifp.

 

Tak tylko pytam - naprawdę napisałeś jebany akapit, bo napisałem, że się nie znasz, a wypowiadasz/co wiem na ten temat? XD

Też nie umiesz czytać ze zrozumieniem, napisałem Ci, że ta animacja działa i to bez jakiegokolwiek problemu.

'To wina Twojego marnego sprzętu.'

Odnośnik do komentarza

pozwól, ze utopię cię w swoim własnym bagnie, które właśnie wywołałeś w tym temacie.

 

No, umiem czytać ze zrozumieniem
Też nie umiesz czytać ze zrozumieniem

 

xD!!

 

'To wina Twojego marnego sprzętu.'

 

xD!!! co ma piernik do wiatraka?

 

Ty chyba nie. Jest do tego program, i co z tego, to jest tak zjebanie skonstruowane że nie warto grzebać w plikach .ifp.

 

bo ci się nie chce ruszyć tego tłustego dupska.

 

 

 

Tak tylko pytam - naprawdę napisałeś jebany akapit

xD!!!!

 

 

 

bo napisałem, że się nie znasz, a wypowiadasz/co wiem na ten temat? XD

 

 

i co z tego, to jest tak zjebanie skonstruowane że nie warto grzebać w plikach .ifp.

xD!!!!! chuja wiesz skoro nie grzebałeś w tych plikach.

 

i oducz się tego głupiego nawyku cytowania posta wyżej, bo to rakowe skoro i tak każdy wie, że treść ta jest przeznaczona do mnie.

a i naucz się jeszcze poprawnie składać zdania.

Edytowane przez blacky pharaoh
Odnośnik do komentarza

pozwól, ze utopię cię w swoim własnym bagnie, które właśnie wywołałeś w tym temacie.

 

 

xD!!

 

xD!!! co ma piernik do wiatraka?

 

bo ci się nie chce ruszyć tego tłustego dupska.

 

xD!!!!

 

xD!!!!! chuja wiesz skoro nie grzebałeś w tych plikach.

 

i oducz się tego głupiego nawyku cytowania posta wyżej, bo to rakowe skoro i tak każdy wie, że treść ta jest przeznaczona do mnie.

a i naucz się jeszcze poprawnie składać zdania.

Grzebałem w plikach ifp, bo mam dosyć mocno zmodyfikowany plik ped.ifp.

To nie ja robię bagno, a Ty - nie potrafisz posłuchać osoby, która chce Ci tylko pomóc. Nie pisałbym, że animacja działa jakbym jej nie testował. Wersja pod małpę to bodajże @stack7 albo jakiś inny numer. Skoro animacja na kotniku Ci crashuje to źle to zainstalowałeś, polecam modloader, szczególnie dla takich osób jak Ty - wrzucasz w folder plik .ifp i zrobione.

Składam zdania poprawnie, to Ty nie potrafisz utrzymać podstawowych zasad pisowni w polskim języku.

Jak masz coś jeszcze do dodania to napisz to na PW, chyba że jesteś kolejnym 'śmieszkiem', który ma mnie za jakiegoś zjeba szukającego zaczepki i chce się pośmiać czy nie wiem co.

 

 

//topic:

https://www.upload.ee/files/6050704/wuzi.ifp_homeboi_v3.0_UPDATED.zip.html

Odnośnik do komentarza

xD! chyba sobie w jajcach grzebałeś.

 to jest właśnie twoja wiedza na temat tego pliku .ifp, wpieprzasz pliki do jakiegoś foleru, bo tak jak wcześniej gadałem;

i nie porównuj mnie do siebie, bo taki modloader jest dla kompletnych cymbałów, którzy nic nie wynieśli z życia, wybacz.

xD!!

xD!!! jestem kolejnym /śmieszkiem/, bo robisz mi ubaw jak nigdy i innym ludziom przy okazji też, skoro jestem tą entą osobą, która ma cie za niedorozwiniętego, który szuka zaczepki i chce się pośmiać.

 

jak kiedyś będę miał urodziny to postawię cie na moim torcie, bo spoko się ciebie gasi.

x D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...