Skocz do zawartości

[Skarga] Sai_Sumita


SmokBiurowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Sai Sumita
Nick oskarżającego: Stephen Carren
Powód: Obraza ooc
Kara (proponowana): Warn 2x
Wyjaśnienie: Zaczał do mnie strzelac Curtis, podjechaliśmy a ten zaczął rzucać w nasz samochód C4 napisałem, żeby tylko spróbował to zaczął mnie wyzywać bez powodu.
Screeny (obowiązkowe):

 

 

jhzMu5b.jpg

 

KgKrI0y.jpg

 

//Dodaje kolejnego ss

 

o381EQx.png

 

 

Edytowane przez PrinceWolf
Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę to jedyne co mogłoby Cie urazić gdybyś był słaby emocjonalnie lub miał coś nie teges w `czapurce` to "Leszczu" i "Pasztecie" specjalnie uważam na słowa jeżeli chce kogoś ośmieszyć nie obrazić. - a tutaj to nawet nie miałem na celu sam prowokowałeś (jeszcze jeszcze jeszcze) jak byś chciał zostać pociśnięty więc bekowe tekściki poleciały z mojej strony X.x

 

A co do tego to też mogę złożyć skargę bo nie jestem pedałem, a wyzywasz mnie od Twojego kochanka - "obraza ooc kochanie"

Nie mam nic do pedałów, ale nie lubię jak z dumą się tym odnoszą tak więc PEDALE nie ośmieszaj się.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę to jedyne co mogłoby Cie urazić gdybyś był słaby emocjonalnie lub miał coś nie teges w `czapurce` to "Leszczu" i "Pasztecie" specjalnie uważam na słowa jeżeli chce kogoś ośmieszyć nie obrazić. - a tutaj to nawet nie miałem na celu sam prowokowałeś (jeszcze jeszcze jeszcze) jak byś chciał zostać pociśnięty więc bekowe tekściki poleciały z mojej strony X.x

 

A co do tego to też mogę złożyć skargę bo nie jestem pedałem, a wyzywasz mnie od Twojego kochanka - "obraza ooc kochanie"

Nie mam nic do pedałów, ale nie lubię jak z dumą się tym odnoszą tak więc PEDALE nie ośmieszaj się.

Obraza, plus tak zwane "kolesiostwo" i post nic nie wnoszący do skargi. Proszę o odpowiednią nagrode dla Pana  ^

 

MSkMqyI.png

Edytowane przez PrinceWolf
Odnośnik do komentarza

Dobra:

Obraza? - Pedał dla tego pana raczej nie jest obrazą skoro on sobie marzy bym był jego kochankiem (1 ss) - to ja czuje się obrzydzony zaistniałą sytuacją, mogą mnie męczyć najgorsze sny.

"Kolesiostwo" i post nie wnoszący nic do skargi - Nie rozumiem o co tutaj chodzi, tak więc Twój post jest bez sensu bo nie wnosi nic do skargi poza uśmiechem który wywołał na mojej twarzy.

Odnośnik do komentarza

Czekam na surowy i sprawiedliwy wyrok dla niekulturalnego Pana, nie pozwolę żeby ktoś mnie obrażał. Gracz nie napisał nic w związku co do wyzwisk, nie zaprzeczył, jeszcze dodał kilka obraz więc sądzę że 2 warny dodane do jednego którego posiada, da mu surową nauczkę na przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Odniosłem się co do "wyzwisk" nie są one na tyle mocne jeżeli w ogóle są wyzwiskami by karać je warnami - gdyby każdy dodawał na forum skargę i karał w taki sposób jak Ty uważasz to Mrucznik upadłby bardzo szybko lub nawet nie osiągnął by takiej popularności. Pewnie jak bym do Ciebie napisał "Spadaj do wulkany" to byś to uznał za obrazę i rzuciłbyś wszystko i poleciał na forum bo Twoim życiowym motto jest "Rób tak by komuś było źle."

 

A dodałem jakie wyzwisko bo chyba o Pedała Ci nie chodzi... Sam zaczynasz pisząc, że jestem Twoim Kochankiem urażając mnie mocno, a teraz jak się do Ciebie zwracam tak jak chciałeś żebym się zwracał to mi piszesz, że Cie to razi. Nie rzucaj słów na wiatr i nie zgrywaj ważniaka, gdybym wiedział że będziesz chciał zrobić taką gówno-burze to bym Cie zlał jak większość typów.

 

Co do wyimaginowanego c4 to tak samo jak ja mogę coś wymyślić, ale mnie to nie bawi więc nie będę się wysilał.

Napiszę jeszcze raz coś podobnego co w poprzedniej wiadomości: Jeżeli "Leszcz" i "Pasztet" wywołały w Twojej głowie wielki ból, to ja radzę przestać grać w gry multiplayer oraz w niektóre na singlu-bo i tam padają czasami mocniejsze słowa.

 

Nie chce za dużo napisać bo ty i tak pewnie tego nie przeczytasz zlejesz całą wiadomość i znowu napiszesz "blblablalbla nie odniosłeś się znowu...bla kara musi być", nie wiem czy ja z maszyną staram się dogadać czy co ale raczej po drugiej stronie nie siedzi osoba w 100 procentach normalna.

Odnośnik do komentarza

Co do tak zwanego "pedała" naruszasz tym owe paragraf:

Art. 216 kodeksu prawnego - znieważenie

Gdybyś wypowiedział to mi słownie, mógłbym zgłosić się do sądu, a karą było by grzywna lub pozbawienie wolności do lat 5. Skoro to jest serwer, tak czy tak powinna być kara. Prawo jest prawem, słowo "pedał" jest powszechnie uznawane za obraźliwe. To tylko jedno słowo wypowiedziane ze wszystkich, a lamusy czy pasztety, jeśli uważam że są obraźliwe i są wypowiedziane w takim celu to przepraszam bardzo, coś chyba nie tak z Tobą.

 

Ps.

 

 

Edytowane przez PrinceWolf
Odnośnik do komentarza

Obrażasz moją osobę nazywając mnie swoim KOCHANKIEM, znieważasz mnie publikując te treści na publicznym forum tak więc równie dobrze mogę o tych paragrafach postraszyć i Ciebie. Po czym jesteś zbulwersowany, że nazywam Cie PEDAŁEM choć minute wcześniej sam się nim nazwałeś lecz nie wprost.    FUCK LOGIC

 

Nie wiem kim są Twoi rodzice i nie wiem w jakim kręgu znajomych się obracasz i chyba nie chcę tego wiedzieć. Bo ty jesteś kurwa jakiś przewrażliwiony jak się ma ze sobą jakieś problemy to się idzie do specjalisty i stara się je zniwelować lub usunąć.

 

"HALO POLICJA PRZYJEDŹCIE NA MRUCZNIKA."

 

Jeżeli uznacie, że ukaranie mnie za takie coś jest słuszne to od razu macie ukarać tego osobnika bym powiedział nawet bardziej, bo ja wolałbym mieć miano paszteta czy też leszcza pewnie jak większość z Was niż nosić miano PEDAŁA którym jako pierwszy pochopnie mnie nazwałeś.

 

_____
Jeżeli nie jesteś ciepły to napisz po prostu i już nie będę tego używał, sam dałeś do myślenia nazywając chłopaka kochankiem - każdy ma tak to zinterpretował.

Edytowane przez Muatf
Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteś rozumny, to pierwsza wiadomość była "spróbuj tylko", wyzwałeś mnie, napisałem coś z wyższym poziomem i zacząłeś mnie dalej obrażać, przepraszam bardzo ale teksty z gimnazjum czy kolorowe czcionki nie działają na mnie, jestem spokojny, natomiast Ty się rzucasz i udowadniasz wręcz jak niski poziom reprezentujesz. Do tego słowa typu

 

Nie wiem kim są Twoi rodzice i nie wiem w jakim kręgu znajomych się obracasz i chyba nie chcę tego wiedzieć. Bo ty jesteś kurwa jakiś przewrażliwiony jak się ma ze sobą jakieś problemy to się idzie do specjalisty i stara się je zniwelować lub usunąć.

są po prostu zbędne, żałosne, nie mają nic do skargi. A najlepsze jest to! Gdybyś przyznał się i mnie przeprosił, zapomniałbym o całej sprawie, natomiast wolisz to ciągnąć aż tutaj. Proszę bardzo, myślenie logiczne to według mnie Twoja słaba strona.

Odnośnik do komentarza

Sorry ale ja nie mam zamiaru przepraszać, to Ty wyzwałeś mnie od Pedałów pierwszy.

Nie nie napisałeś nic z wyższym poziomem, chyba że prowokacja "Jeszcze" jest u Ciebie super poziomem wypowiedzi X.x

 

Ja jestem bardzo spokojny i się nie rzucam, po prostu dla mnie słowo "pasztet" "leszcz" to nie obraza. Sam prowokowałeś, czyli chcesz udupiać ludzi, a to też się jakoś nazywa - ale nie powiem jak bo też się obrazisz i będziesz żądał perma dla mnie.

 

Jak dla mnie to jest śmieszne i tak jak już pisałem, jeżeli mnie ukarzą to Ty powinieneś dostać to samo albo nawet i więcej bo to Ty wyzwałeś mnie od pedała tym samym przyznając się, że nic jesteś - nazywając mnie swoim Kochankiem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...