Skocz do zawartości
  • 0

Składamy Komputery.


Akaexus

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

BUDŻET: 300zl

Zastosowanie: zaawansowana grafika 3d, najnowsze gry komputerowe i przegladarka internet explorer

 

wez sie w gluwke pierdolnij, czyms twardym najlepiej, za 300zł nic nie znajdziesz, co ty wogule prubujesz byc smieszny czy co? no i ja sie pytam wgl czy ty masz rozum i godnosc czlowieka. dolórz jeszcze 50zl, pujdz do babci to ci napewno dolozy, za 350zl to mozna impreze zrobic i chodzic najebany jak ksieciuniu przez 2 tygodnie.

Edytowane przez Galwin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
  • 0

BUDŻET: 5000zł

Zastosowanie: Gry, obróbka grafiki (również 3d)

CPU
AMD Ryzen 7 2700X 4,3 GHz AM4  8rdzeni
chłodzenie
CPU CORSAIR H100i RGB Platinum
GPU: 
MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G 
Plyta główna;
Gigabyte GA-A320M-S2H Albo MSI B450 TOMAHAWK
ram:
Corsair Vengeance RGB PRO, DDR4, 16 GB

 

Nie jestem pewien co do ramu, ale chyba powinno działać wszystko z 32 gb ram powinno kosztować ~4000

Ale można też dać inną płyte główną  MSI B450 TOMAHAWK  - Asus ROG STRIX B450-F GAMING -  Asus ROG STRIX X470-F Gaming, W całości pomógł  krystekZ, 
Edytowane przez Lejko
Odnośnik do komentarza
  • 0

https://allegro.pl/oferta/gigabyte-geforce-gtx-1060-3-gb-ddr5-8384242682 takie coś, ewentualnie jakiś inny model, ja mam 1060 6GB od Gigabyte i jestem zadowolony.

ten Gigabyte GeForce GTX 1060 3 GB  to pewnie jakis fake, albo tzw. piekarnik (kopanie krypto walut) ponieważ karta normalnie kosztuje 1400zł ;p, karta jest wielka i ma jeden wiatrak co może okazać się zniezbyt dobrym rozwiązaniem.

 

Jaka karta graficzna w przedziale 300/400 zł jest opłacalna? no tak do gta 5 dajmy na to

A gta 5 nie zależy też od karty ale od procesora, możesz kupic jakiegoś 760/960 albo nawet 1050 

Odnośnik do komentarza
  • 0

Czekaj, co?! GTX 1060 3GB za 1400zl? Wpisz sobie w Google i nowe chodza od 800zl,także cena 400zl jest bardzo dobra pomimo gwarancji i uszkodzonego wentylatora, którego można wysłać na gwarancję, ew. samemu naprawić. Ja ze swoją Fera (chłodzenie procka) miałem problem z wentylatorem, nie chcial chodzić i miałem wysyłać na gwarancję, ale przed tym dalem rade go naprawić. Wentylator nie był do końca spasowany A zarazem wbity, także wystarczyło docisniecie go i smiga do dzisiaj bez żadnych jekow. Jeśli ta karta ci nie pasuje to mozesz poszukać innej o tym samym modelu. Co do GTX 1050 za 400 zł to przeplacisz. EDIT:: Za 1400zl to możesz dostać nowe 1660Ti które się nie opłaca, bo kręci się tak samo jak 1660 które jest tańsze i wychodzą na równo.

Edytowane przez sniperek155
Odnośnik do komentarza
  • 0

Czekaj, co?! GTX 1060 3GB za 1400zl? Wpisz sobie w Google i nowe chodza od 800zl,także cena 400zl jest bardzo dobra pomimo gwarancji i uszkodzonego wentylatora, którego można wysłać na gwarancję, ew. samemu naprawić. Ja ze swoją Fera (chłodzenie procka) miałem problem z wentylatorem, nie chcial chodzić i miałem wysyłać na gwarancję, ale przed tym dalem rade go naprawić. Wentylator nie był do końca spasowany A zarazem wbity, także wystarczyło docisniecie go i smiga do dzisiaj bez żadnych jekow. Jeśli ta karta ci nie pasuje to mozesz poszukać innej o tym samym modelu. Co do GTX 1050 za 400zl - przeplacisz.

https://www.x-kom.pl/p/485161-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-gtx-1660-oc-6gb-gddr5.html?gclid=Cj0KCQjw2K3rBRDiARIsAOFSW_7utL-wxEZLGUr8IR-B3xxsdAM-f3s55QG39ZbpeyQsZ5rm5wUyfpQaAu_tEALw_wcB

Odnośnik do komentarza
  • 0

Budżet: przedział między 3 a 3,5 koła.

Zastosowanie: nowsze/najnowsze tytuły gier. Irytuje mnie granie w nowsze tytuły z efektem pokazu slajdów :/ Pod amatorski montaż filmów fajnie gdyby tez się nadal ale to przeboleję ;)

Edytowane przez max thicc
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...