Skocz do zawartości

Twój pojazd mechaniczny


Akaexus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Fordzik fiesta mk3

95 rok

Z przebiegiem 69k kupiony z salonu w moim mieście przez starszego Pana który robił nim 2k rocznie, z książką serwisową po blacharce (do poprawy, rzecz jasna :V)

 

 

 

Drugi Ford ale w Szwedzkiej odmianie nazwywającej się "hog med har" czyli na nasze "kupa z włosem". 

06rok

330k przelotu

Prawdopodobnie ostatnie w życiu Volvo jakim będę jeździł.

1.6 które osiąga POTĘŻNE 100 coś kuni, palące tyle co jakieś M52 2.8 w BMW. Chociaż tyle, że jeździło bez oleju i dalej żyje. Jeżeli coś co ma prąd w tym aucie i raz na rok się nie zepsuje to znaczy, że dopiero się zacznie. W auto zostały wpakowane tak duże pieniądze, że mógłbym mieć passata w higlinie, a nie jakieś szwedzkie gówno o ile dalej można nazwać je szwedzkie. O ergonomii miejsca nie wspomne, bo z przodu jak cię mogę, ale z tyłu ktoś kto ma nogi to po wyjściu zostaje kadłubkiem. Bagażnik jest mały i nic nim nie przewieziecie. Plusem jest tylko ten na aku i nowe opony letnie/zimowe oraz zrobione przednie zawieszenie a także klima. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie polecam XD 2 litrowy diesel 160 kucy. Miałem ten szajs jakieś 7 miesięcy i ciągle coś się jebało.


Może i wygląda fajnie ale jednostka była chujowa strasznie.


 


W0tYvz6.jpg


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Po niej  CLS. 3.5 w dieslu  Grand edycja 2010 rok to te limitowane  z pakietem AMG w automacie.


Pierwsza generacja. MOJE NAJLEPSZE I ULUBIONE AUTO.


Zmuszony byłem sprzedać z powodu ubezpieczenia bo w UK to dzika sprawa XD Z bólem serca bo auto było igiełka nawet ryski nie miał.


 


xvdEnUU.jpg


tt4XOZn.jpg


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


A tutaj obecna kochanka, A5 tylko w  2.7 TDI w Multitronicu (CLS mnie do automatów przekonał)


Pół roku już razem i powiem że auto mimo że CLSa nie przegoni nigdy to jednak kocham te furkę. Ma w sobie ten urok i na prawde jest bez awaryjna. 


Jedyna jej wada to to że wszędzie dalej mnie mają za dilera XD


 


 


RNMIg38.jpg


XCheE3R.jpg


 


  • Like 6
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

 

7ebnAtV.jpg
aG6tN8i.jpg

 

Postanowiliśmy wraz z wujem zainwestować prosto od niemca ktory trzymał w szopie pod plandeka tego potwora  :D, wystarczy spojrzeć na silnik i ten kto się zna będzie wiedział co to za silnik równe 300HP, niestety uszczelniacze do roboty, i cała kosmetyka  :unsure: , ale wszystko warte tej ceny :love:

Dla nieobeznanych to BMW Serii 7 E32 V12  z 92.

 

Na 1 zdjeciu widać mój blok  :lol:  :lol:

Edytowane przez _Patrykoo_
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.05.2020 o 11:41, lionelek napisał:

e ale 3.0 w e36 xd serio?

Jak się jeździ golfem 1.9tdi to tak jest ze brak niewiedzy odnośnie bmw i zbyt długo siedzi się przed kompem to powinieneś wyguglowac co to swap, oraz że ten silnik bardzo dobrze przyjmuje się do e3chujka jak się chce polatać weekendowo^_^

Edytowane przez _Patrykoo_
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...