Skocz do zawartości

Twój pojazd mechaniczny


Akaexus

Rekomendowane odpowiedzi

Nakło? ;d

 

 

 

Już odpala, ale biegi wszystkie nie wchodzą

 

VmBkBzF.jpg

 

 

Niedługo będzie spawany i jazda ISem po lifcie.

 

ładny ten IS, co za silnik i rocznik? 

  :P

Edytowane przez Squillantee
Odnośnik do komentarza

ładny ten IS, co za silnik i rocznik? 

też mi sie wydaje że to Chechło :P

 

IS220... niestety diesel, czyli 220d. Rocznik 2010 czyli po lifcie. Różni się zderzakiem i błotnikami, ponieważ ma kierunki w lusterkach, pierdołki.

 

Przesiadłam się z GSa 300 bez gazu z 2009... więc różnica w portfelu będzie ;d

 

Przed zakupem:

 

TXObPeU.jpg

 

 

Nic nie malowane, a przód będzie igiełka ;d Wyjdzie tyle co nic, a co Lexus to Lexus

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

IS220... niestety diesel, czyli 220d. Rocznik 2010 czyli po lifcie. Różni się zderzakiem i błotnikami, ponieważ ma kierunki w lusterkach, pierdołki.

 

Przesiadłam się z GSa 300 bez gazu z 2009... więc różnica w portfelu będzie ;d

 

Przed zakupem:

 

TXObPeU.jpg

 

 

Nic nie malowane, a przód będzie igiełka ;d Wyjdzie tyle co nic, a co Lexus to L exus

zawsze podobal mi sie ten model, szkoda tylko że diesel, sprowadzalas go zza granicy czy kupilas od kogos w kraju? 

wystrzeliły poduchy? i jak srodek, skóra?

Odnośnik do komentarza

ja tez po lekkiej kolizji ostatnio kupilem to wyszlo mnie to grosze a efekt był zadowalający :)
ey1hY1Q.jpg

wymieniłem lampę, błotnik, zderzak i maskę 

mam też bardzo fajną insignię 2010r w bardzo dobrej cenie jakby ktos chcial to zapraszam na pw
7i9SCHq.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Panie i Panowie mondeo wylądowało na szrocie więc szukałem czegoś innego. I co znalazłem na wiosce pod miastem? LALECZKĘ! Nie ma już w polsce w takim stanie jak jest mój pojazd!

Z0zXrtA.jpg

 

Mercedes C200 W202 1996r.

140koni, tył napęd.. coś jeszcze?

Ck0l7ex.jpg

Tak, jest na niemieckich blachach, po dziadku z Niemiec, jednakże w polsce spędził cały 2015 rok. W ostatnie dni stycznia zakupiłem go można powiedzieć- po znajomości za stosunkowo nieduże pieniądze.

 

Jest to wersja Classic, czyli najuboższa z wszystkich, ale mam klimę dwustrefową, el.lusterka, podrzewane fotele przednie, el.chowające się zagłówki z tyłu, elektryczny fotel kierowcy.

 

p7dtwgC.jpg

nie paczta na folię bo to w pracy byłem i nie usiądę cały zakurzony.

 

6Gv7sbW.jpg

 

 

 

t9Ss1wl.jpg

 

W silniku czysto, elegancko, bez wycieków.Tak samo z wnętrzem- nigdy nie palone w aucie, wszystko robione na bieżąco. A co jest najważniejsze w tym modelu? NIE MA NIGDZIE RDZY!

jestem miłośnikiem Mercedesów i C klasę zawsze też brałem pod uwagę, ale to w jakim jest stanie.. Nawet na przeglądzie się dziwili, że on w takim stanie jest zachowany. Jak nówka. Przebieg oryginalny rzecz jasna.

 

Jak jest taki stan to pomyślałem, że warto się pochwalić :)

Moje plany do niego są nieduże, tylko wymienię głośniki w drzwiach bo trzeszczy bas i postawię go na wakacje na 17' feluskach z niskim profilem opony, będzie miód. Skóry nie wrzucam do środka bo mam podgrzewanie foteli.

 

Pojeżdżę nim aż się posypie, czyli długo- i zacząłem zbierać na W124 Coupe(wymarzone) <3

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

JanushSA, dnia 20 Wrze 2015 - 11:01, napisał:

 

A teraz moje cacuszka  :D

 

 

Leonidas:

 

Spoiler 
yLhWr2e.jpg

 

MUJSFxN.jpg

 

CKzAgBk.jpg

oWNJR8S.jpg

kTQTLQ0.jpg

 

 

 

ŻE TAK SPYTAM

 

Od kiedy jesteś w posiadaniu tego Seata? :v bo z tego co wiem to właściciel jest parę lat starszy od Ciebie i nadal go ma. Ktoś tu chwali się nie swoim autem? :)

Edytowane przez Stanced
  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Ktoś go wylicytował z Otwocka (koło Warszawy) z Bydgoszczy ;d Wrzucił go na allegro i w ten sam dzień został zakupiony i... z powrotem wrócił akurat na Bydgoszcz, hehe.

 

 

Tak, poduszki wystrzelone, pasy, napinacze, silnik krzywo stał na poduszkach i coś tam blokuje skrzynie, ale to mój majster opanuje, więc mechanicznie tylko chłodnice, alternator i miska oleju do wymiany. Podłużnice na boku poprzestawiane i prawy fartuch pójdzie do wycięcia ładnie na zgrzewach, żeby nic nie było widać i zostanie wstawiony nowy z anglika, który zakupiłam za 500zł (sporo jak na niewielki kawałek blachy).

 

 

Skrzynia manualna, jasne skóry. Niestety, nie jest to jak w przypadku GSa wersja Prestige, tylko Comfort (czyli nie ma nawigacji).

 

 

7nJVMF8.jpg

jak był jebany to dobrze jest wymienić komputer

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja mam fabrycznie skórę i podgrzewane fotele. Przecież to żaden problem.

 

Ale jest bardzo ładnie zachowany materiał, dlatego zostawiam tak, jak jest. Wiem, że to nie problem, ale nie bawię się w to i nie wiem, czy w ogóle wrzucę do niego skórę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...