Skocz do zawartości

[R][Pochwała] LSFD


Eiric

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne będzie wiele negatywnych komentarzy pod tym postem złożonych przez ludzi, którzy nie podzielają mojego zdania, aczkolwiek chciałbym złożyć ogromną pochwałe dla LSFD.

 

Od pewnego czasu zauważyłem na serwerze bardzo dużą aktywność tej frakcji. Wiele razy, przejezdżając przez miasto mijałem 5-6 wozów strażackich co świadczy o tym, że chłopaki starają się grać i według mnie bardzo dobrze im to wychodzi. Szczególnie chciałem pochwalić LSFD za dzisiejszą akcję pod sądem, wybuchł pożar przez rozbity śmigłowiec. Odegrałem ze strażakami akcje, zjawili się w dosłownie 2minut po użyciu cmd /call 911, bez porównania z LSPD, które w ogole nie reaguje na wezwania telefoniczne.

 

Mimo tego, że LSFD no nie oszukujmy się, jest to monotnonna frakcja - czyszczenie plam z jezdni i ciągłe treningi, to starają się zapewnić sobie rozgrywkę, pragnę jeszcze raz pochwalić lidera i jego strażaków :)

 

SS'y z dzisiejszego pożaru przed sądem.

ppwYO5c.jpg

zeZORpj.jpg

Edytowane przez Eiric
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wielki podpis, ten kto lideruje teraz LSFD powinien zostać na tej posadce na zawsze . - Reagują na call 911 praktycznie po minucie. Zawsze ktoś jest na /duty. Chce im się jeździć i czyścić plamy, pytają nawet na /depo czy gdzieś jest plama do wyczyszczenia. Pomagają też w eventach z barierkami. 

Mocny podpis.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...