Skocz do zawartości

[SKARGA] Tony_Vans


Morisson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Tony Vans
Nick oskarżającego: Noel Borgese
Powód: No ogólnie to zabił mnie samochodem, ck2.
Kara (proponowana): WARNA mu.
Wyjaśnienie: Wszczynam za nim pościg pieszy (On jechał autem) nagle zawraca i mnie przejechał, wysiada z auta i czeka aż mnie zajebie jego samochód. Wyjebac takich z serwera.
Screeny (obowiązkowe):http://imgur.com/xlvSJPD,g2luQnE,FM1P7w8,aqMkHUo

Edytowane przez Morisson
Odnośnik do komentarza

Po Pierwsze to kolego  ZDEMIŁEŚ  Lenke   po 2. Fakt nie zauważyłem ze jesteś  pod autem  gdy wyszedłem zauważyłem ze leżysz wiedziałem ze nie  dam rady tak szybko odjechać to  Wyjąłem Deagle i cie Zabiłem Fakt Zrobiłem DM zabijając cię ale innego Powodu nie miałem sądze ze warn to Bardzo ale to Bardzo Ostra Kara na takie coś  dlatego wolałbym Jakiegoś AJ, Dziękuje :) 

Odnośnik do komentarza

Twoje tłumaczenia są śmieszne, nie zabiłem żadnej Lenki i nawet nie masz na to dowodów. Marne tłumaczenie, że nie zauważyłeś mnie pod autem jest śmieszne, oszukujesz samego siebie oraz innych, dobrze wiedziałeś, że jestem pod autem bo sam od 2 minut chciałeś mnie przejechać ale kryłem się za kolumną. Chamsko mnie przejechałeś autem, zginąłem i powinieneś dostać warna za takie coś bo to szczyt chamstwa i buractwa.

Odnośnik do komentarza

Twoje tłumaczenia są śmieszne, nie zabiłem żadnej Lenki i nawet nie masz na to dowodów. Marne tłumaczenie, że nie zauważyłeś mnie pod autem jest śmieszne, oszukujesz samego siebie oraz innych, dobrze wiedziałeś, że jestem pod autem bo sam od 2 minut chciałeś mnie przejechać ale kryłem się za kolumną. Chamsko mnie przejechałeś autem, zginąłem i powinieneś dostać warna za takie coś bo to szczyt chamstwa i buractwa.

 Chyba ty sam siebie kolego  Oszukujesz Zabiłeś ją   Żadnego warna myśle ze AJ Jest dobrą karą. 

Odnośnik do komentarza

Widziałem raz tego gracza i DM'ił tylko. Na dodatek to zwykły szkodnik i odwalacz. Nawet zdania nie umie ułożyć odpowiednio.

 

Nie mam na to zrzutów ekranu.

Gdzie Dmiłem wytłumacz mi to :)  i daj jakiś dowód.  kolega namówił  żebyś  się  wypowiedział  śmieszne :)  :P

Odnośnik do komentarza

 Chyba ty sam siebie kolego  Oszukujesz Zabiłeś ją   Żadnego warna myśle ze AJ Jest dobrą karą. 

ZABIŁEM? Dostarcz dowody, bo na ślepo możesz oskarżać i tak ci nikt nie uwierzy.

 

PS. Nie znam typa co się wypowiada niepotrzebnie, nie jesteśmy kolegami więc przymknij się.

Edytowane przez Morisson
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...