Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Maximilian_Owsard

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Boyka

Boyka

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 47 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 21:42

Nick oskarżonego:Maximilian_Owsard
Nick oskarżającego:Marcello Werones
Powód:Ciągłe obrazy
Kara (proponowana): warn / warnx2
Wyjaśnienie:Pytał za ile sprzedam Packera, później chciał klucze, nie dałem mu, wkurzył się zaczął mnie wyzywać ze jestem głupi bo nikt mnie do frakcji nie chce, ze nie umiem pisać bo nie stawiam przecinków czy cos ( ... ;-; ) a sam błędy popełnia - spoko . Obrażał od głupich kidów,  i ze pisze jak skończony idiota.  Poczułem się obrażony, te słowa mnie dotknęły, wiec to jest obraza..
Screeny (obowiązkowe):

http://screenshooter...44/qskohog     ( to ss z niedawna, z tydzien tem u czy 2 , jak po akcji  ( O nz HA ) nie mogl mnie zlapac to zaczal DM`ic z koleżką , pozniej były takie grożby, i pewnosc ze sobie nie pogram.

http://screenshooter...744/btlkelk    Piszesz jak skończony idiota. Te słowa mnie obraziły.

http://imgur.com/38ZleGU" głupi jesteś "  obraził mnie,  i ten warn co załatwiony był,   CO ON ZAŁATWIŁ :) .

Użytkownik Boyka edytował ten post 29 sierpień 2015 - 17:38

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3610 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 29 sierpień 2015 - 01:10

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

Ps. popraw screeny, bo część z nich nie działa

#3 CLOVER

CLOVER

Obywatel Los Santos

• Sponsor
  • 29 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 00:25

Podpisuje się.

Dodam że osoba cały czas DM.
  • Boyka lubi to

#4 GEKON

GEKON

♥ ᶸᶜᵏᵧₒᵤ ♥

• Gracz
  • 506 postów
  • Nick SA-MP:Andre_Murphy

Napisano 30 sierpień 2015 - 00:53

Na ostatnim z ss to ten admin uomny jest ? Koleś wyzywa cię na czacie OCC /b "głupi jesteś" a admin stoi i się patrzy...jprld
Podpis raz celowo robił mi dm.
  • Boyka lubi to

#5 Safi

Safi

Specjalista

• Gracz
  • 142 postów
  • Nick SA-MP:Safi Abdul Jalil

Napisano 30 sierpień 2015 - 10:16

#6 Loxard

Loxard

• Gracz
  • 330 postów
  • Nick SA-MP:rafal bebiko

Napisano 30 sierpień 2015 - 16:10

http://imgur.com/LmM2wqA,vxttEQp#1

a ,  no , i , piszonc , jak , ten , marcelo wrones , chialbym , dodac , jeszcze , ze , gdyz , on , tez , tak , bardzo , nie , ladnie , pisal . ! i , sie msci , bo , go , nie , przyjelismy , do , ha , ah, ahaha , ah :D 

Spoiler

Użytkownik Loxard edytował ten post 30 sierpień 2015 - 16:16

• Claudiks lubi to

#7 Boyka

Boyka

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 47 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 16:44

Ja nie jestem Tobą ze się za coś mszczę , nie dostałem sie bo zobaczył lider HA, ze zrobił błąd jadąc pod prąd i spowodował wypadek, odwrócił to na mnie z to moja wina i tyle,  i o co chodzi ? Jak ktos dojsc do Was musi to widze ze musi wam sopki lizac, i byc grzecznym dla Was - HAAA.. :)  ( Nie uda CI sie wrobic mnie ze sie mszczę, bo o to Ci chodzi żeby mnie ujebać ) Ja się za nic nie mszczę, to Ty zacząłeś mnie wyzywać, ja po Twoich obrazach starałem się wytrzymać ale gdy obraziles znowu,  nie wytrzymałem i napisałem co napisałem  , tyle. Sam sprowokowałeś mnie,  a p o1 sam zacząłeś. wyzywać  (( jak ie wierzysz to zobacz czas kto 1 zaczął kogo wyzywał :)   )

#8 Loxard

Loxard

• Gracz
  • 330 postów
  • Nick SA-MP:rafal bebiko

Napisano 30 sierpień 2015 - 16:52

nikt lizac dupy nam nie musi glupcze po prostu jak widze takie podanie to mnie kurwa krew zalewa i nie mam ochoty z toba dalej prowadzic rozmowy i przestan kurwa stawiac tak przecinki bo kaleczysz jezyk polski rozumiesz to? a tera zawijaj kiece i wypierdalaj

CHiZ3vy.png

ani troche kurwa nie zaluje i idz ryczec dalej

Użytkownik Loxard edytował ten post 30 sierpień 2015 - 16:53

• Gliniasz lubi to

#9 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 30 sierpień 2015 - 18:25

Skarga rozpatrzona pozytywnie!

Gracz Maximilian_Owsard otrzymuje karę 30min. AJ!

#10 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 30 sierpień 2015 - 18:25

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych