Skocz do zawartości

[R@] Wnioski


skTom

Rekomendowane odpowiedzi

Wniosek nr: 026
Nick na forum: Shiere

Nick ICWayne Sheppard
Prośba o: Nadanie Zaufanego Gracza.
Uzasadnienie: Gram na tym serwerze jakieś cztery lata, nicki i organizacje są w profilu, znam ten serwer bardzo dobrze, tak samo jak jego społeczność - również z wzajemnością, od dłuższego czasu zachowuje czyste konto jeżeli chodzi o jakiekolwiek skargi, zażalenia, mam dobrą opinie wśród graczy. Jako iż od jakiegoś czasu ilość graczy aktywnych na serwerze pozostawia wiele do życzenia, aktywność administratorów podobnie, więc piszę ten wniosek tylko dlatego by pomóc administracji, która już garnie się do polepszenia serwera by postawić go z powrotem na właściwe obroty.
Wyjaśnienia / informacje dodatkoweWszystko napisane u góry, myślę, że bym się sprawdził. :)

 

//Barker: Odrzucam, nie zebrano wymaganego poparcia.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 023
Nick na forum: Wizjoner
Nick IC: Calvin Williams
Prośba o: Nadanie 2lvl Zaufanego Gracza dla użytkownika Vlasak Martin Vlasak
Uzasadnienie: Vlasak jest Opiekunem Gry dłuższy czas, jest bardzo aktywny, wykonuje bez zastrzeżeń swoje obowiązki. Myślę, że można dać mu szansę. 
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: No wyżej napisane, dobry Opiekun - zasługuje na Zaufanego Gracza.

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 024
Nick na forum: Wizjoner
Nick IC: Calvin Williams
Prośba o: Nadanie 2lvl Zaufanego Gracza dla użytkownika Umcyk Gregorij_Kirillov
Uzasadnienie: Umyck, na stanowisku Opiekuna Gry znajduje się już, na prawdę spory okres czasu, jednak niektóre problemy prywatne, odwlekły czas uzyskania odpowiedniej ilości punktów. Moim zdaniem dla Opiekuna Gry, wyszło to nawet na plus, bardziej oswobodził się, ze stanowiskiem administracji niższej, poznał problemy graczy(rozwiązywanie ich, w odpowiedni sposó B), działania komisji administracyjnych.
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: Opiekun Gry jest w pełni gotowy do awansu. 

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wniosek nr: 027
Nick na forum: JanushSA

Nick IC: Vladimir Ivankovic
Prośba o: Nadanie Zaufanego Gracza lvl 2.
Uzasadnienie: Witam, piszę ten oto wniosek dlatego że czuje się na siłach aby pełnić tu role Zaufanego Gracza oraz myślę że Moimi czynami wieloletnimi zasłużyłem sobie na to. Rok temu byłem Opiekunem Gry jeszcze za czasów Morganickiego na nicku Janusz Clemanza, może ktoś mnie pamięta a może nie następnie działałem w K.O jako asystent dot. Org. Publicznych wraz z Tiago Everingiem i miałem kilka miesięcy przerwy od gry lecz teraz wróciłem, dalej działam w K.O jako pomocnik dot. Org. Prywatnych oraz jako Moderator Globalny. Nie miałem na serwerze żadnych banów ani warnów no nic, wielu ludzi jest tu nowych więc może mnie nie znać lecz starzy gracze napewno mnie pamiętają i to że jak czegoś pilnowałem to się starałem i robiłem to starannie do końca.
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: Myślę że wszystko opisałem u góry, nie ma co więcej się rozpisywać A zapewne nie zdobęde poparcia 70 osób ale warto próbować, proszę o dokładne przeczytanie tego co chciałem Wam przekazać :)

 

//Barker: Odrzucam, nie zebrano wymaganego poparcia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Wniosek nr: 025

Nick na forum: [member=Gardner]

Nick IC: Ryan_Gardner

Prośba o: Nadanie 2lvl Zaufanego Gracza dla użytkownika @Bezy, Neymar_Don_Bragga

Uzasadnienie: Bezy to długoletni gracz naszego serwera. Posiada bardzo dużą wiedzę na jego temat. LKiZ ma w jednym paluszku. Zauważyłem, że ostatnio bardzo często jest skłonny do pomocy nowym graczom, a robi to bezinteresownie, więc dlaczego nie dać aby mu szansy.

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wniosek nr: 026
Nick na forum: Jupik
Nick IC: E.Leoncavallo

Prośba o: Nadanie 2lvl Zaufanego Gracza dla użytkownika Malcolm_Rover
Uzasadnienie: Jest liderem pd, gra aktywnie i stara się pomagać każdemu kto poprosi go o pomoc. Zawsze moge na niego liczyć gdy go o coś poprosze (czy to wymiana domów, czy pojazdów).
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: j/w

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 027

Nick na forum: @Tomek

Nick IC: Victor Rochester

Prośba o: Zmniejszenie wymaganego poparcia na akceptacje wniosku o nadanie ZG.

Uzadadnienie: Nie oszukujmy się, na mruczniku gra coraz mniej osób a o forum nie wspomnę. Limit 75 graczy jest za duży aby gracz, który jest doświadczony i piszę podanie o ZG zebrał wystarczające poparcie. Nawet jeśli na forum jest więcej osób to nie każdy czyta tematy związane z R@ i wnioskami, przez co szanse są minimalne.

Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: Aktualnie jedyną możliwością zdobycia ZG jest rekrutacja na owe stanowisko bądź, napisanie wniosku przez jakiegoś @. Wystarczy popatrzeć, jak kiedyś ludzie szybko zbierali poparcie a teraz poparcie nie dochodzi nawet do 50 graczy.

YFLwsdy.png

Największe zebrane poparcie przez jednego z graczy. Nie ma nawet 50 jak wspomniałem.

//Barker: To nie tutaj - odrzucam.

Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 028
Nick na forum: @PiTu
Nick IC: Jacob Capaniero
Prośba o: Nadanie zaufanego gracza.
Uzasadnienie: Na serwerze gram już dwa lata. Jestem osobą kreatywną, miłą i pomocną. Myślę, że mam opinię dobrą na serwerze. Ostatnio moje konto nie było zbytnio karane. Z wzajemnością mam zamiar pomagać graczom i jak najlepiej postarać się, by na serwerze było jeszcze lepiej. Moją osobą wniosę przede wszystkim kulturę, pomoc i miłą, wspólną pracę w tym, co robię.
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: Na serwerze gram już sporo, starałem się wiele razy o posadę zaufanego gracza, poparcia było coraz więcej, lecz nadal nic. Chciałbym w tej kandydaturze powiedzieć, że na prawdę mam się zamiar postarać.
Odejdę z serwerów, na których aktualnie pogrywam. Na mruczniku nauczyłem się pokory i wspólnej, miłej gry i przede wszystkim tego, że zaufany gracz nie kara, ale pomaga w trudnych i mniej trudnych sytuacjach. Pozdrawiam, PiTu.


//Barker: Odrzucam, nie zebrano wymaganego poparcia.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 29

[b]Nick na forum:[/b] @Hiroo

[b]Nick IC: Max Falcone
[b]Prośba o: Nadanie Zaufanego Gracza.
[b]Uzasadnienie: Gram od kilku lat na mruczniku, nie oszukując widać że mało adminów na grze a coraz więcej cziterów. Staram się pomagać graczom jak tylko mogę. Jako Zaufany Gracz będę robił to bardzo często i starał się.
[b]Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: Członek Komisji Organizacyjnej.

 

//Barker: Odrzucam, nie zebrano wymaganego poparcia.

  • Like 16
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 31
Nick na forum: @BendfellsTM
Nick IC: Malvina_Capaniero
Prośba o: Nadanie Zaufanego Gracza
Uzasadnienie: Na serwerze jestem od dobrych dwóch lat, pamiętam jakby to było tydzień temu, gdy mój stary kolega z TeamSpeak'a zaprosił mnie na ten serwer... Pozostałem na nim do dzisiaj, kiedyś dla mnie byciem mechanikiem dla mnie było osiągnięciem, ale wracając do tematu. Proszę o rangę ZG, gdyż potrafię przesiedzieć w weekend nawet 12h na mruczniku, sądzę że w tym czasie miałbym okazję pomóc pokaźnej ilości osób. Zasady panujące na serwerze znam, również posiadam wiedzę na różnego, tego typu informacje. Codziennie uczę się czegoś nowego, a moją wiedzę mógłbym przekazywać dalej. Pragnę pomagać innym użytkownikom grającym również na tym serwerze. Ze mną jest bardzo łatwy kontakt, sądzę że bym się nadał na tym stanowisku.
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: Mrucznik tkwi głęboko w moim serduchu, kocham ten serwer, nie ważne jaki jest ;) Moim marzeniem zawsze było udzielanie pomocy innym na tym serwerze. Mój staż na serwerze jest dosyć długi, sądzę że w tym czasie nabrałem odpowiedniego doświadczenia na to stanowisko.

 

Pozdrawiam!

 

//Barker: Odrzucam, nie zebrano wymaganego poparcia.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 33
Nick na forum: @skTom, przedstawiciel ZG w R@
Nick IC: Tom Russell
Prośba o: Nadanie Zaufanego Gracza @Pertiniemu
Uzasadnienie: Jeden z niewielu ogarniętych graczy na mruczniku, członek Komisji Organizacyjnej na stanowisku asystenta do spraw organizacji porządkowych ze sporym stażem. 
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: j/w

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.

  • Like 18
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 34
Nick na forum: @Sknerus; v-Kierownik KS
Nick IC: Cristiano Black
Prośba o: Nadanie Zaufanego Gracza @Mankej
Uzasadnienie: Od bardzo dawna w KS, jeden z moich najbardziej zaufanych ludzi i od kilku miesięcy asystent ds apelacji, nigdy się na nim pod tym względem nie zawiodłem i zdecydowanie zasługuje na jakieś wynagrodzenie swojej wielomiesięcznej pracy.
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: j/w

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.

  • Like 18
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 35
Nick na forum: @Jupik
Nick IC: E.Leoncavallo
Prośba o: nadanie 2 levela zaufanego gracza dla Danny Wallens @DominiX
Uzasadnienie: Danny już bardzo długo gra na serwerze i stara się pomagać graczom, był w niejednej frakcji i zasługuję na Zaufanego Gracza.  
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: jak wyżej.

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 36
Nick na forum: Slow
Nick IC: Marcello Valachi
Prośba o: Nadanie/Przywrócenie Zaufanego Gracza.
Uzasadnienie: Otóż sprawa wygląda szczerze mówiąc dosyć prosto, a mianowicie chciałbym wrócić na stanowisko Zaufanego Gracza. Dlaczego? A nie ukrywam że brakuję mi tego stanowiska. A jeśli chodzi o inne sprawy to jestem starym graczem tego serwera, gram tutaj mniej więcej 5 lat z przerwami. Serwer ogarnięty w 99,9%, ale to chyba wiadome. Po utracie Zaufanego Gracza dawno temu (przez moją głupotę) starałem się odzyskać go lecz bez skutecznie, a dlaczego go straciłem? Przez moją głupotę, po prostu. Chciałbym naprawić swój błąd, a jeżeli chodzi o mnie to chyba, ci którzy grają tutaj już jakiś czas to mnie znają :)
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: Mam nadzieję że ten wniosek przejdzie w porównania do kilku wcześniejszych i dostanę ostatnią szansę. Pozdrawiam :)

 

PS: Mam nadzieję że zdobędę wymagane poparcie spośród gracz, bądz administracji :)

 

Podpisuje~ [memberid=Dragho]

 

//Barker: Odrzucam, nie zebrano wymaganego poparcia.

  • Like 15
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 34
Nick na forum: @Gardner
Nick IC: Ryan_Gardner
Prośba o: Nadanie Zaufanego Gracza Mankej
Uzasadnienie: Od bardzo dawna w KS, zapierdziela w KS, jest v-c kierownikiem. Jest jedyna osoba która na prawde zasługuje na to stanowisko!
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: j/w

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Wniosek nr: 35

Nick na forum: @Gardner

Nick IC: Ryan_Gardner

Prośba o: Nadanie Zaufanego Gracza Malcolm Rover (Roover) .

Uzasadnienie: Rover aktualnie jest liderem LSPD i moderatorem forum. Zaufany gracz przyda mu się podczas gry ze swoją frakcją. Jest byłym administratorem SA:MP,  @F, ZG. Zasługuje na to stanowisko by wrócić chociaż do administracji niższej serwera.

Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: j/w

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 36
Nick na forum: Dyrektor Adam
Nick IC: Lovro Podrascanin
Prośba o: Nadanie/Przywrócenie Zaufanego Gracza Nereo Verone (wcześniej Marcello Valachi)
Uzasadnienie: Slow jest starym wyjadaczem serwera i tym samym dobrym byłym ZG. Aktualnie jest LD HA i przydałby mu się ZG do tego. Tak jak mówiłem jest dobrym staryn ZG, niestety powineła mu się noga, lecz sądzę że należy mu się druga szansa. Grałem z nim bardzo długo i mam do niego pełne zaufanie, nigdy mnie nie zawiódł. Chciałbym po prostu aby wrócił za stanowisko.
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: Mam nadzieję że ten wniosek przejdzie w porównania do kilku wcześniejszych które zostały odrzucone.

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 37
Nick na forum:
Nick IC: Lovro_Podroscanin
Prośba o: Nadanie Zaufanego Gracza William Ramsey @Ramsey
Uzasadnienie: Dawny @, lider FBI, gra na bardzo wysokim poziomie, niedawno wrócił na serwer i myślę ze jest bardzo dobrym kandydatem na to stanowisko.
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: j/w

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 38
Nick na forum: @Cegła
Nick IC: Thomas_Brick
Prośba o: Nadania Zaufanego Gracza Lloyd_Correl @Mankej
Uzasadnienie: Mankej jest znaną osobistością na serwerze, ale nie to sprawia, że zasługuje na stanowisko ZG. Od dawna działa w KS, teraz jest vice kierownikiem i pewnie gdyby coś było nie tak to nie znajdowałby się na tym stanowisku. Ciężko pracuje na rzecz serwera i podejrzewam, że większość graczy nawet o tym nie wie.
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: Nie rozumiem, dlaczego poprzednie wnioski zostały odrzucone. Skoro gracz, który był uczestnikiem massbanów może zostać ZG, to dlaczego Mankej nie może?

 

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wniosek nr: 39
Nick na forum: Dyrektor Adam
Nick IC: Lovro_Podrascanin
Prośba o: Nadania Zaufanego Gracza Walter Suarez MocnY
Uzasadnienie: MocnY to były OIC, spisywał się na swoim stanowisku dobrze, lecz przez problemy rodzinne, musiał zrezygnować. Myślę że nadaje się na to stanowisko, gra tu już bardzo długo. Był liderem kilku szajek, jak i gangów. Jest aktywny i pomocny innym graczom.
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: j/w

// Ps ostatnie w tym stuleciu.

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Wniosek nr: 40
Nick na forum: skTom, przedstawiciel ZG w R@
Nick IC: Tom Russell
Prośba o: Nadanie Zaufanego Gracza iowi
Uzasadnienie: Może i rak, ale jeden więcej nie zmieni + aktywny zg się przyda, przysłużył mi się w jednej sprawie, jako że jestem honorowy to słowa dotrzymuję, stąd wniosek. 
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: j/w

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wniosek nr: 041
Nick na forum: Dyrektor Adam
Nick IC: Ivan_Molotovskij
Prośba o: Nadanie 2lvl Zaufanego Gracza dla użytkownika Hajzy, Matthew Ramsey
Uzasadnienie: Owy gracz posiada wiedze która zapewnie wielu z nas posiada, lecz posiada jedną rzecz której nam brak jest to czas, chęć do pomocy, ma dużo kasy (to tak napisalem) jest osoba zaufana bo taka osoba był nie cały rok temu, lecz z wynikających problemów jakie tam miał musiał odejść na jakiś czas, lecz powraca, a raczej już wrócił od grudnia ubiegłego roku, więc składam to internetowe pismo do was cumple o zbadanie go i jak się uda podpięcie go pod nasze skromne grono. Jest super mówię wam.
Wyjaśnienia / informacje dodatkowe: j/w

 

//Barker: Akceptuję, do omówienia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wniosek nr: 050

Nick na Forum: Korupnik

Prośba o: Nadanie 1lvl'a Zaufanego Gracza.

Uzasadnienie: A wiec tak - Jestem tutaj od 3-4lat.. Pomagam graczom/użytkownikom forum/serwera jak tylko mogę, uczę na serwerze wiele osób gry w organizacjach przestępczych, Prywatnych. powróciłem na serwer kilka dni temu, i chce stworzyć nowe "ja" i dlatego piszę o to ten wniosek. Ja jako posiadacz konta Premium oraz 4 letniego gracza apeluję o nadanie rangi Zaufany levela 1, oraz gwarantuję że można na mnie polegać, zaufać,dać szansę. 

Wyjaśnienia/informacje: Jestem posiadaczem Konta Premium, mam 16 lat. Posiadam Rp w skali od 1 do 10 : 10, znajomość serwera/forum w skali 1 na 10 9 '

 

//Barker: Odrzucam, jak chcesz opiekuna to czekaj na rekrutację.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...