Skocz do zawartości

Prawda na temat zarządu Mrucznika - dowody.


Bonger

  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz, że skład zarządu powinien zostać zmieniony?

    • Tak
      50
    • Nie
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar przedstawić tutaj sytuację w której jest przedstawiony członek zarządu Barker, który według mnie kolesiarsko tutaj postąpił wobec Armina Verwesta, oraz zaprezentował po raz kolejny swoje podejście, ignorując moją kolejną prośbę o zmianę regulaminu dotyczącego FCK, a mającego na celu poprawić rozgrywkę na serwerze dla osób już nie tyle, co początkujących, choć tych też jeśli szybko ogarniają, ale osób, które chcą coś ugrać na tym serwerze, więcej o wnioskach o FCK w tym temacie :


http://mrucznik-rp.pl/topic/3658-dyskusja-na-temat-wniosk%C3%B3w-o-fck-czyli-zaka%C5%82y-ogarni%C4%99tej-spo%C5%82eczno%C5%9Bci-serwera/


 


No to dobra, zaczynamy, od wniosku, który napisałem do KO, samemu jeszcze się w nim znajdując.


 


HW4tqni.jpg


 


 


mCjbRwi.jpg


 


coVMZIv.jpg


 


 


zLykgV5.jpg


 


 


Jak widać członkowie komisji popierali wniosek o FCK, Barker natomiast wjechał pisząc kilka zdań, co u niego jest standardem, zresztą można zaobserwować, że wbija on na serwer rozdawać panele i znika, nie wiedząc, co się nawet dzieje, rozumiem zatem, że komisja organizacyjna jest od organizacji tej gry, jako, że byłem w KO i pełniłem funkcję opiekuna gangów starałem się tym zająć od podstaw, proponowałem zaraz po przyjściu do KO o zmianę regulaminu dotyczącego wniosków o FCK, na co Barker mi odpowiadał, że regulamin jest dobry, gdy bród zaczął wychodzić po raz kolejny i po raz kolejny apelowałem o jakieś FCK to znów zostałem całkowicie zlany, a co najlepsze po aktywnych działaniach zarówno w śledzeniu poczyniań aplikacji na gangi, jak i samych gangów, oraz trzymania nad nimi twardej ręki zostałem wyrzucony z komisji organizacyjnej, co najlepsze - w jeszcze ten sam dzień w którym został wniosek o fck odrzucony.


 


 


SD1IFqw.jpg


 


Oczywiście, poszukałem tego działu i niestety nie znalazłem na czym poprzestałem jakichkolwiek działań w tej sprawie.


 


Publikuję to teraz byście zrozumieli, że jeśli zarząd się nie zmieni, bądź nie ruszy dupy do działania, byście nie marnowali swojego czasu, oraz nie dochodzili nawet do komisji organizacyjnej, która pełni funkcję murzynów ludzi z zarządu, którym nie chce się nawet poświęcić czasu na MRUCZNIKA, oraz wysłuchania graczy, czego też przykładem ostatnim jest KUBI, którego duża ilość graczy chciała się pozbyć z funkcji skryptera.


 


 


 


 


  • Like 7
Odnośnik do komentarza

ja pierdole kolejny idiota

 

bracia mruczniki tworza serwer na ktorym panuje luzna rozgrywka itd itp, wiadomo

 

wbijajac na serwer i widzac jak wyglada tu rozgrywka masz wybor - grac tu albo poszukac sobie czegos z wyzszym poziomem bo tam ci bedzie lepiej

 

oczywiscie trzeba byc idiota jak wspomnialem, zeby wybrac trzecia opcje, czyli probowac na sile zwiekszyc realizm na serwerze, bo zarowno tobie bedzie tu zle z powodu niskiego poziomu, jak tez gracze ktorym sie to podoba odczuja zle twoje starania, wiec po raz trzeci: trzeba byc idiota

 

kurwa tu nie chodzi o to czy ktos umie grac rp czy nie, czy ma bol dupy o swoja biedna postac czy nie, gramy na takim serwerze i widocznie nam to pasuje, jak nam nie pasuje to po chuja tu gramy? i przede wszystkim jak jakis przyglup moze na nas najezdzac jezeli to my dostosowujemy sie do serwera a nie on? no kurwa nie wierze xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

 

 
yLFSSfx.jpg
AWmv6ih.jpg

Ciągłe obrazy przez owego administratora na TS3 czy to też na statusach. Podanie odrzucone, bo 'jestem gównem'. Po co komu taki ktoś? 

 

wypierdalaj do kubiego na ten syf jebany lizać dupe tam a nie tu kurwa sie pocisz, żeby komuś napsuć nerwów jebany debilu;

Odnośnik do komentarza

Najbardziej wkurwia mnie to ze osoby ktore "wladaja" tym serwerem nie maja kurwa zielonego pojecia co sie na nim dzieje, w jaki sposob mozna polepszyc rozgrywke itp

 

Wiedza tylko to co sie dzieje na forum, Mrucznik okey go rozumiem postawil swoj serwer, dal zaufanym ludzia kontrole nad nim i ma wyjebane - tez bym tak zrobil.. Ale te zaufane osoby za bardzo poczuly wladze, chujowe wytlumaczenia, wyjebane w graczy, sellaja hajsy ic za ooc..

 

Komedia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Serce gangu? Proszę Cię, takie patologie to się w Ameryce działy lata temu, za  dużo się filmów naoglądałeś. Tam nawet w ghettach nie łażą z bronią w portkach i nie machają Ci przed nosem jak wejdziesz w złą dzielnicę. Chcecie realizmu, a tu?

 

Gangsterzy jeżdżą na nrg bądź  turismo czy innymi sportowymi autami, a śmigłowce częściej widzę na patelni niż na dachu sądu. Pomijając fakt, że gangsterzy założyli swoją partię i o dziwo, że mieli na to hajs.

 

Przeciętny człowiek nie wie jak nazywa się miejscowy prezes sądu, a tym bardziej jak wygląda(szczególnie, że ja nie występuję publicznie), a tu idąc sobie obok siłowni zaczepia mnie kilka osób i "o prezesowa sądu". Patola.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

 

Serce gangu? Proszę Cię, takie patologie to się w Ameryce działy lata temu, za  dużo się filmów naoglądałeś. Tam nawet w ghettach nie łażą z bronią w portkach i nie machają Ci przed nosem jak wejdziesz w złą dzielnicę. Chcecie realizmu, a tu?

 

Gangsterzy jeżdżą na nrg bądź  turismo czy innymi sportowymi autami, a śmigłowce częściej widzę na patelni niż na dachu sądu. Pomijając fakt, że gangsterzy założyli swoją partię i o dziwo, że mieli na to hajs.

 

Przeciętny człowiek nie wie jak nazywa się miejscowy prezes sądu, a tym bardziej jak wygląda(szczególnie, że ja nie występuję publicznie), a tu idąc sobie obok siłowni zaczepia mnie kilka osób i "o prezesowa sądu". Patola.

 

 

Nie rób offtopu tutaj, takie patologie? Lata temu? Co ty kurwa wiesz o rozgrywce organizacji przestępczych? Wracaj lepiej do tego swojego sądu, a nie komentuj czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia.

 

Pierdolisz o jakiś no-nameach, co pewnie robili mg, albo o moich niektórych ludziach, którzy wiedzieli o twojej tożsamości, gdyż moja postać wiedziała sama o tobie.

 

BTW, jeśli nie wiesz, jaką postacią był Keenon Kushson i od czego zaczynał to skończ pierdolić, bo to była jedna z lepszych, jak nie najlepsza postać utworzona, która pierwszy raz została zabita właśnie gdy dostała CK, pozdrawiam 5 miesięcy czy nawet więcej bez śmierci z drive-by nawet, zrobiłem z garstki ludzi, gang, a później wręcz mafie, która jeszcze by zawładnęła miastem gdybym wygrał wybory, nie potraficie pogodzić się z tym, ale takie były realia.

 

 

Pierdolisz o Ameryce, a nawet w Polsce nie jesteś w temacie, gdzie gdy wejdziesz na złą dzielnicę kibicującą innemu klubowi to Cie będą chcieli pociąć...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...