Skocz do zawartości

[A]Co sądzicie o KT?


talerzdebi

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno co mnie wkurza w KT to kody, które nie wiem kiedy zostały wprowadzone. W 2012 roku za czasów Pońskiego, Ezia i Barona nie było ich i każdy lubił grać we frakcji. Szczerze jest też plus bo nikt się nie ciśnie na /fo.

Dla mnie nadal te kody sa niepotrzebne gralem w roku 2013 do 2015

Odnośnik do komentarza

 

 

Dla mnie nadal te kody sa niepotrzebne gralem w roku 2013 do 2015

Jak Denis Brandy zrobił | Dla mnie wystarczyło 10-5 żeby przyjąć zlecenie

Bo i tak się nie da sprawdzić kto wziął dane auto przez te statusy i dl pojazdu.

No bo jak? :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Co to za odkop, a tak na serio to w dupach się poprzewracało KT zawsze było frakcją dla nowego gracza chcącego zapoznać się z RP a od kilku lat dostaje jakieś śmieszne kody na morde XD

Autobusem nikt nie jeździ a mają ich dużo więcej niż kiedyś, o starych dobrych walkach o jednego sułtana taxi nie wspomnę xD

 

 

No i te AT-400 samolot niby spoko, ale dużo więcej funu dawał lot z 20 osobami an dachu Nevady. A tak to wszyscy siedzą w intku i tam stypa w środku że hoho.

Edytowane przez Bananovy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Co to za odkop, a tak na serio to w dupach się poprzewracało KT zawsze było frakcją dla nowego gracza chcącego zapoznać się z RP a od kilku lat dostaje jakieś śmieszne kody na morde XD

Autobusem nikt nie jeździ a mają ich dużo więcej niż kiedyś, o starych dobrych walkach o jednego sułtana taxi nie wspomnę xD

 

 

No i te AT-400 samolot niby spoko, ale dużo więcej funu dawał lot z 20 osobami an dachu Nevady. A tak to wszyscy siedzą w intku i tam stypa w środku że hoho.

odkopie troche posta, ale wyjaśnie coś

 

kody na morde są dobrym sposobem na nauke dla nowych graczy, którzy chcą np dojść do PD/FBI czy gdzieś. może nie mamy tych samych kodów co LSPD/FBI, aczkolwiek mogą mniej więcej pojąć jak to działa

co do sultana - no cóż, kiedyś musiał nastapić ten smutny moment :D

co do at-400 już nie zrzędź tyle grubasie

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...