Skocz do zawartości

[K]WAŻNY TEMAT - Czemu nikt się nie chce badać?


XXXHZXXX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wychodze do was z ważnym pytaniem apropo. CZMEU LSMC ma taki mały ruch i nikt nie chce się u nas badać. Raz że gramy Full Role play, dwa że nie wystawiamy kosmicznych rachunków za te badania. Trzy że fajnie by było gdyby każdy kadet z LSPD przyszedł i się przebadał chociaż na początku, sami płaczecie że nigdy LSMC nei ma, a jak już jesteśmy to Pustki straszne. Więc z ramienia Lidera pytam... Co jest nie tak? Czemu nie chcecie z nami grać i co jest na tyle "problematyczne" że unikacie nas jak ognia? Hmm?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

MP:Logan_Verwest

barteczku, ja wiem że Ty umiesz dobitnie kogoś skomentować,ale Akurat i Armin i Alice Verwest się badają, kolega Logan nie wiem dlaczego tak gra ale TO NIE TEMAT DO GORSZENIA MEDYKÓW... 

Odnośnik do komentarza

to juz nie moja wina. chociaż ja się staram żebym ja grał wysoko :)

 

Ps. Alibaba, możesz mi pociągnąć szczotkę od kibla jakbyś chciał internetowy inbowiczu :)

Edytowane przez Nieśmiertelny
Odnośnik do komentarza

JA COFAM CO JA TUTAJ NAPISAŁEM, PO ZOBACZENIu tego jak jakiś półzjeb rucha klamkę do LSMC mam ochotę zniszczyć sobie całą reputacje i nie wiem... spierdlać stąd w kosmos bo tutaj się dzieją rzeczy o których psychiatrą się nie śniło.

Odnośnik do komentarza

W czasach gdy grałem cywila (czyli praktycznie cały zeszły rok) wpadałem do was dość często - czy to przypadkiem, czy z musu. Myślę, że 15 sytuacji by się uzbierało przez cały rok - począwszy od postrzału, na wyrżnięciu głową o parkiet podczas flipa skończyszy. Teraz sytuacja się zmieniła bo zacząłem grać w półświatku. Logiczne, że osoba poszukiwana przez porządkowe albo nielegalny imigrant bez grosza przy duszy (taką postać grałem przez ostatni miesiąc) nie pójdzie z własnej woli do szpitala, bo to dla niej duże ryzyko. I tutaj dochodzimy do odwiecznego problemu mrucznika - brak cywili. Po prostu nie ma kto do was przychodzić. Przestępca nie pójdzie do szpitala, chyba, że jest w stanie krytycznym i po prostu go tam zawiozą. O sporej populacji odwalaczy chyba nie muszę nic mówić. Więc w praktyce pozostają wam porządkowe i grupka osób grających cywili na poziomie (pewnie jest ich kilka, na liczbę większą niż kilkanaście bym nie liczył). Oni mogą ewentualnie wpaść na jakieś badania, ale jest ich zwyczajnie zbyt mało i logiczne, że wpadną co najwyżej raz na tydzień bo mają też swoją grę. Macie odpowiedź na swoje pytanie. To nie wasza wina - po prostu taką mamy sytuację na serwerze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...