Skocz do zawartości

[Skarga] Emily_Batman, Zoe_Perez


Un4given

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisuję się. - Stojąc w obronie Emily.

 

1.Screen. - Batman oddaje strzały w zielone elegy.

 

2.Screen. - Zoe biegnie z detonatorem nie aktywując go.

 

3.Screen. - Eliza zginęła z czego się bardzo cieszę, ale zoe rzuciła na ciebie C4, aktywując go i padłeś widać to po zniknięciu HP na screenie.

 

4.Screen. - Spam na Witasz się jak prawdziwy czarnuch. Nie wiem od kogo to było dawane.

 

Na koniec: Nie jest to Masive DM, ale za taką sytuacje należy się dać wyłącznie AJ. Emily była dziś jedynie raz o zbicie WL "Wieczorem i możliwe, że ta akcja rozpoczęła się chwilę przed tym jak zbiłem jej Wanted bo jest już ciemno - nie posiadała ich zbyt dużo żeby uznać to za Massive DM", a z tego co wiem to u nikogo więcej nie chodzi po zbicie WL.

Edytowane przez Kamil_Valetino
Odnośnik do komentarza

Może przesadziłem trochę z tym Massive DM ale jednak używanie c4 na graczach powinno być surowo karane...

No przesadziłeś, najpierw dowiedz się co to znaczy.

 

Podpisuję się. a i czy wgl jest takie nazwisko jak BATMAN??????? 

Nie czepiaj sie nazwiska, bo znam ooc typa co ma na nazwisko "fiut" i co? 

Odnośnik do komentarza

witam prosze wykreslic emily batman bo raz to dziewczyna bogu ducha winna a dwa to nic nie zrobiła na tych ss !!!!

Ty to już sie zamknij, co będziesz jej lizał dupe aby ci dupy dała na mruku? (xD)

A ta cała Emily to jebany trans i tyle, gówno wie o RP i DM'i ciągle. Sama daje skargi za chuj wie co a odpierdala ciągle, takia magia mrucznikowego ścierwa, tak samo ci co się podpisują aby ich babka bądź trans lubił. Takie ścierwa liżą sie do monitora widząc dziewczyne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Ty to już sie zamknij, co będziesz jej lizał dupe aby ci dupy dała na mruku? (xD)

A ta cała Emily to jebany trans i tyle, gówno wie o RP i DM'i ciągle. Sama daje skargi za chuj wie co a odpierdala ciągle, takia magia mrucznikowego ścierwa, tak samo ci co się podpisują aby ich babka bądź trans lubił. Takie ścierwa liżą sie do monitora widząc dziewczyne.

Heh, teraz to dowaliłeś.. Raz napisałam skarge na Johnnego bo mnie wnerwił i tyle. Proszę mnie tu nie obrażać albo starać się poniżyć bo ci to kolego nie wyjdzie.

+ Jak można to proszę o ukaranie tego gracza za obrazę. 

Odnośnik do komentarza

Heh, teraz to dowaliłeś.. Raz napisałam skarge na Johnnego bo mnie wnerwił i tyle. Proszę mnie tu nie obrażać albo starać się poniżyć bo ci to kolego nie wyjdzie.

+ Jak można to proszę o ukaranie tego gracza za obrazę. 

Może frytki do tego co?

Wielka pani/pedał którego obrazić w internecie nie można, o njeee!

Wiesz co? Żalosny kolego jesteś, ty to kurwa możesz innych obrażać, a jak ktoś ciebie nazwie ''pustą'' to od razu wielka afera, wnosze o bana.

Ja sie tam szczerze warnów nie boje, nie żyje ciągle grą tak jak ty kolego i tak prawdopodobnie po rozpoczęciu roku szkolnego nie będe mruka odwiedzał, może na forum, ale mi to zwisa szczerze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Może frytki do tego co?

Wielka pani/pedał którego obrazić w internecie nie można, o njeee!

Wiesz co? Żalosny kolego jesteś, ty to kur** możesz innych obrażać, a jak ktoś ciebie nazwie ''pustą'' to od razu wielka afera, wnosze o bana.

Ja sie tam szczerze warnów nie boje, nie żyje ciągle grą tak jak ty kolego i tak prawdopodobnie po rozpoczęciu roku szkolnego nie będe mruka odwiedzał, może na forum, ale mi to zwisa szczerze.

To w końcu Pan czy Pani?

 

Nie jesteś w żaden sposób powiązany z tą skargą więc jak możesz to tam masz drzwi. --->

Nie żyje ciągle grą bo właśnie wchodzę na mruka, a w trakcie szkoły mnie tyle nie będzie, byłam na wakacjach i wróciłam, soł jea.

Odnośnik do komentarza

To w końcu Pan czy Pani?

Pedał

 

 

Nie jesteś w żaden sposób powiązany z tą skargą więc jak możesz to tam masz drzwi. --->

Nie żyje ciągle grą bo właśnie wchodzę na mruka, a w trakcie szkoły mnie tyle nie będzie, byłam na wakacjach i wróciłam, soł jea.

Nie prawda, mam drzwi w tamtą strone <--- :(

Ja tam nawet w wakacje prawie nie gram kompie, ale spoko.

Odnośnik do komentarza

Pedał

 

 

Nie prawda, mam drzwi w tamtą strone <--- :(

Ja tam nawet w wakacje prawie nie gram kompie, ale spoko.

Zabawny jesteś naprawdę..

 

//Proszę o kare dla tego użytkownika za nagminną obrazę kierowaną w moją stronę.

Odnośnik do komentarza

Zabawny jesteś naprawdę..

 

//Proszę o kare dla tego użytkownika za nagminną obrazę kierowaną w moją stronę.

Jebie mnie ten twój warn, ja pierdole zamiast przyjąć obraze na klate to będziesz zgłaszać posty jak ostatnia ciota, jak wychodzisz na osiedle to pewnie po kątach się chowasz.

 

A obrażam(trochę) cię krytukując, nie obrażam cie tak pusto jak większość mrucznikowego gówna że ''Ty chuju, ty szmato pierdolono kurwo jebana psia kurwo mać wyrucham ci kurwo kota jebana kurwa kurwo'', także wiesz :)

Edytowane przez Perwol
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...