Skocz do zawartości

[Skarga] Emily_Batman


Dravson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Emily_Batman
Nick oskarżającego: Sai_Sumita
Powód: DM + obraza mojej osoby

Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: Tak więc podjechałem pod posesje nawet nie wiem kogo to było, przyciągnęła mnie ilość osób jak również pojazdów na podjeździe. Postałem chwilkę po czym zaczęto do mnie strzelać, zgłaszałem /report lecz admini nie kwapili się by zareagować tak więc dodaje to tutaj. Ogólnie mam więcej ssów na innych domowników, lecz najbardziej mnie interesuje ta Pani - bo mam swoje powody :)

Na ss'ach domalowałem pomocnicze linie ukazujące skąd leciały strzały, dzięki którym można dopatrzyć kto strzelał w moją stronę uprzednio uciekając by stać się niewidocznym.

Bardzo dobrze widać w tym 2'gim spoilerze, że po zabiciu biegnie już w moją stronę.

 

Tak w ogóle to widziałem tam po skargach, że to nie pierwsze jej przewinienie - wiem, że z kilkoma osobami tworzy grupkę która nie toleruje zasad i wprowadza na serwer DM, dodatkowo zniechęca do gry. Jeśli będzie trzeba to dodam kilka ssów, wolę zachować je na później jak by się chcieli bronić.

 

Dodatkowo zostałem nazwany "Odwalaczem"(widać na ss) co uraziło moją osobę bo ja traktuje całkiem poważnie grę RP i jeżeli już nawet nie odgrywam akcji w danej chwili to staram się nie przeszkadzać innym.

Tak więc jest to szkodnik, który dodatkowo wbija nos w nie swoje sprawy i zniechęca nie tylko mnie do gry lecz kilka osób które zdarzyło mi się poznać.
Screeny (obowiązkowe):

Tutaj czysty DM w moją skromną osobę.

 

 

uCQbRaM.png

ZRz14Jh.png

 

 

Tutaj również DM lecz już z "ukrycia", pozazdrościć Pani normalnie sprytu.

 

 

7gPz9dg.png

HoJIpsQ.png

APgwOJp.png

Owu0w7k.png

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Ty traktujesz RP poważnie? Ja Ci w to nie uwierze. "Odwalaczu" jako obraza? Chłopie już nie rób z siebie p...y wrażliwej na takie coś. Sam gorzej wyzywasz niektórych na /b. Radze wpierw spojrzeć na siebie, potem na innych.

Edytowane przez sh0z
Odnośnik do komentarza

Błagam zróbcie coś z tym graczem, pierw mnie męczył skargami, owa osoba wypowiedziała się pod skargą i teraz ją męczy, zbanujcie go za szkodzenie serwerowi:

1. Moja skarga http://mrucznik-rp.pl/topic/3387-skarga-sai-sumita/?do=findComment&comment=28287

 

 

 

Skarga rozpatrzona pozytywnie!

 

Gracz Sai_Sumita otrzymuje karę WARNA!

 

 

2. Jego skarga http://mrucznik-rp.pl/topic/3833-skarga-stephen-carren/?p=33546

 

 

 

Nick oskarżonego: Stephen Carren
Nick oskarżającego: Sai Sumita
Powód: Obraza ooc
Kara (proponowana): Warn 2x
Wyjaśnienie: Jak widać na załączonym obrazku napisał do mnie "Kochanie" co uraziło moją osobę, podtekst że niby jestem pedałem. Jeżeli on nie dostanie za to warna tak jak mnie ukaraliście za "Pasztet" to jesteście po jednych pieniądzach z tym osobnikiem lub zostaliście przekupieni.

 

 

3. Jego na Emily Batman bo wypowiedziała się w mojej skardze

 

Za dm2 może dostać aj 20 min, wyzwiska nawet nie było.

Edytowane przez PrinceWolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nie No to juz jakieś jaja są... Kolego jutro wrzucę SS jak mnie straszysz skarga za "dm" teraz nie mogę dodać bo jestem na telefonie, powiedz ty mi co ci to da ze napiszesz na mnie skargę ? Może za dwa dni kolejną? A wszystko przez to ze wypowiedziałam sie w jednej skardze napisana przez CIEBIE. Kolego (bez urazy ) tak samo mnie może urazić słowo "TRANS" kierowane przez polowe mruka.

 

"ODWALACZU" nie jest to obraza, a zastanów sie dlaczego tak napisałam ? Ponieważ zostałam sprowokowana, tem gracz stał pod moim domem z 20MIN koleżanka mi pisała ze on IC (bez urazy) nie ma z kim grać... Siedział tam i wchodził mi do aut na G wzywałam admina ale on nic wtedy nie robił. Tak jak juz wspomniałam jutro sie tak naprawdę wypowiem bo teraz juz jestem na telefonie..

 

//A ty kolego dalej pisz skargi, daleko zajdziesz.:)

Odnośnik do komentarza

Na screen shot nie widać pisanych reportów do admina. Jedynie /w do jakiegoś Thomasa.

 

Dlaczego byłeś pod domem Emily_Batman i co tam porabiałeś? Bez powodu byś tam nie przebywał.

 

Każdy nazywa Emilke "Trasnem" ale i tak żaden nie ma na nią dowodów na to, a i tak ją w ten sposób obrażają.

 

Lecą skargi na nią zbyt dużo, ale to z powodu, że widać jak gracze co mają zapewne spinę do niej i chcą się jej pozbyć czyli nie "AJ" tylko banicje. 

 

Na początku byliście kolegami/koleżankami, ale o coś poszło i rozpoczyna się wojna, ale ta wojna może się zakończyć na tych osobach co robią to celowo.

 

Podpis w obronie Emily.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że kumple się wypowiadają. Ta dodaje to tylko temu, że napisała coś pod moją skargą - zgadza się.

Gdyby się dupskiem nie wpychała tam gdzie nie trzeba to bym tego nie dodał, ale jak już się chcecie wtrącać w cudze sprawy, to wystarczy nie naginać regulaminu serwerowego to w ten czas żadna kara Was nie dotknie, źle postąpiła DM'iąc to należy się kara.

Ja przyjechałem tam IC siedziałem w aucie nikt nic za bardzo nie odegrał poza rażącym DM który widać na SS'ach, nie ma co tłumaczyć. Możecie mi cisnąć na forum ja zbiorę dowody i podpisze to pod odpowiednie paragrafy które udzielił mi Kochany Wolf (misiek nauczyłeś mnie prawa), i takowe wyzwiska trafią na drogę prawną i się z Wami inaczej policzę.

 

Kara musi być tak więc dla Emily będzie to nauczka.

 

___EDIT___

A i zapomniałem dodać, że osoby wyżej komentujące bezpodstawnie proszę o ukaranie, ponieważ jest to "kolesiostwo" jak też mój Kochany napisał kiedyś, i to też są nieczyste zagrywki.

 

___EDIT2___

No i poproszę nicki IC tych co piszą tu bezpodstawne komentarze zapewne są to osoby jak to mówili mieszkańcy PC z "Patologicznego domu" więc na nich też mam ss'y bo nie tylko Emily zawiniła w ten dzień. Pozdro.

Edytowane przez Muatf
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

/edit 

 

A i zapomniałem dodać, że osoby wyżej komentujące bezpodstawnie proszę o ukaranie, ponieważ jest to "kolesiostwo"

 

 >> Czyli tej osoby nie mam prawa znać żeby podpisać się pod skargą na nią. 

No i poproszę nicki IC tych co piszą tu bezpodstawne komentarze zapewne są to osoby jak to mówili mieszkańcy PC z "Patologicznego domu" więc na nich też mam ss'y bo nie tylko Emily zawiniła w ten dzień. Pozdro.

 

>> Mój nick Kamil_Valetino

 

Kara musi być tak więc dla Emily będzie to nauczka.

 

>> Co da warn skoro można napisać  "Apelacje" po kilkunastu dniach.

 

-------------

 

Zapewne przyjechałeś tam z przyczyny takiej, że chciałeś trochę ją po-wkurzać, a potem zacząć robić Ss'y bo z tego co widzę SS są pięknie zrobione pod widok Emilki.

 

Zero reportów tylko Ss'y na skargę by otrzymała warna. Zero kompletnie zero. /report 128 DM2 - Nie był to Massive DM, ale bez przyczyny się nie zabija tak jak jak ja zabijam gdy ktoś do mnie strzela to już bez akcji, albo siedzi mi pod domem i krzyczy jakieś bzdury, albo się nie odzywa to też na gębę go trzeba trzasnąć bo inaczej sobie nie pójdzie.

Edytowane przez Kamil_Valetino
Odnośnik do komentarza

Kurcze ludzie, po co wy musicie zawsze dodac swoje 3 grosze, jezeli Pani Batman jest rzeczywiscie nie winna no to sama z pewnościa sie obroni. Adwokata chyba jej nie potrzeba, a co do skargi to co raz wiecej jest skarg na Panią Emily to chyba w koncu mozna by było coś z tym zrobić. Moze nie są to skargi az tak powazne by dawać bana ale jezeli te skargi sie powtarzają np. za dm czy tam obraze a jedyną karą co dla Pani Batman jest to tylko AJ no to powinno sie dać kobiecie tego warna- moze to ją nauczy.

Wiem doskonale, ze skarga mnie nie dotyczy i za to przepraszam ze sie wypowiedziałam ale wkurza mnie to ze nic z tym nikt nie robi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Kolego ja nawet tego domu juz nie mam a co do ss To tam nawet nie widać żeby Ci HP zeszło wiec strzelałam pewnie przed Ciebie a ty to wykorzystałeś i zrobiłeś SS;)

Po raz kolejny przypominam ze "ODWALACZU" nie jest to obrazą OOC lecz stwierdzeniem.
Po drugie piszesz na kogoś skargę bo napisał do Ciebie "KOCHANIE" A ty go nazywasz "MISIEM" No kolego zastanów sie czasem. Na ss nie widać ŻEBYŚ STRACIŁ HP czyli nie dmilam w twoją stronę tylko przed Ciebie a "ODWALACZU" jak juz wspomniałam jest to STWIERDZENIE a nie OBRAZA i brakuje daleko do obrazy. Pisząc " patologiczny dom" tez mnie możesz obrazić bo tam mieszkałam i kierujesz te słowa do mnie.

 

//Z tel

Edytowane przez _Angel's_
Odnośnik do komentarza

Witam przyszedłem jak to inni mówią ''lizać dupsko licząc na seks w grze'' jak odwalacz to jest wyzwisko to zapraszam na tyralnie na ts3 tam zobaczysz co to jest prawdziwe wyzywanie się. 

Ja bym Cię zwyzywał, zabił, opluł bo podjechałeś tam tylko wtykać nos w nie swoje sprawy i wkurwiać organizacje stoisz jak pacan i czekasz na dobre ujęcie SS'a żeby napisać skargę, nie napisałeś ani jednego reporta oraz nie próbowałeś pisać do jakiegokolwiek admina, trzymasz rękę na F8 tylko po to żeby kogoś udupić.

Edytowane przez Safi
Odnośnik do komentarza

Dobra:

-Przyjechałem tam bo stało tam bardzo dużo różnych osób oraz sporo pojazdów, stanąłem dosłownie na minute obok, po czym ktoś zaczął do mnie strzelać, i pisać dziwne rzeczy IC mając na myśli OOC by uniknąć kary, tak więc pozostałem tam by narobić ss - kozacko co?

-Pisałem report dodatkowo na /w do admina lecz prawdopodobnie był afk, nie zostało to uwiecznione na ss'ach lecz to nie o to w tej skardze chodzi.

-Piszesz że "Odwalaczu" nie jest obrazą tylko stwierdzeniem, tak samo każde wyzwisko mogę do tego przypisać rozumiem? Czyli Pedał to też stwierdzenie, Suka też itd.

-Mówisz, że nie schodzi HP rozumiem. "KURWA ODWALACZU" + trzymanie broni w ręce + nakierowana na mnie + widać, że z niej strzelasz - no wydaje mi się, że strzelałaś do ptaszków latających słodko na niebie X.x  Nie ma to jak się ośmieszać i próbować wyjść z tak gównianej sytuacji jaką się ma. Dodatkowo na kolejnych ss'ach widać Twój "spryt" i "doświadczenie" jak to można w "niewidoczny" sposób rozwalić komuś auto dodatkowo go zabijając. Tylko pozazdrościć móżdżku. Mam nadzieję, że uczysz swoich domowników tych stylów.

-Ktoś do mnie napisał "Kochanie" chciałem by został ukarany - nie został, tak więc mogę pisać tak do wszystkich, jak już wspomniałem nie zależało mi tak bardzo na jego ukaraniu by się mścić więc proszę mi tu nie przypominać skarg na innych, ten temat jest poświęcony by Ciebie czegoś nauczyć.

-"Patologiczny Dom" zostało wymyślone przez spotkanych ludzi w PC których zapytałem - kto mieszka w tym domku i opisywałem Wasz. Ja to tylko powtórzyłem, lecz nie mówię że tak nie jest po tym jak się zachowujecie.

-Safi kochaniutki, wydaje mi się że to się "tyrania" a nie "tyralnia" nazywa ale może jest literówka na ts'ie nie ważne, ja nie do tego zmierzam.

Tak więc, tyrania jest to JEDEN Z WIELU kanał na którym MOŻESZ się tyrać, a na reszcie czyli tych WIELU jest to ZABRONIONE. Więc proszę nie porównywać wyzwisk rzuconych OOC w miejscu które jest zabronione do wyzwisk rzuconych w miejscu do tego przeznaczonym.

Odwalacz to tak jak Pedał czy inne wyzwisko: osoba która gra Rp i nie odwala może czuć się urażona słysząc, że jest odwalaczem, tak samo osoba która jest hetero i nie wkłada sobie nic w pupencję może czuć się urażona słysząc, że lecą "pedały" na jej temat.

Odnośnik do komentarza

O matko kolejny raz ten pedał or trans DM robi i jego lizodupki co myślą że do babki piszą na mruku piszą pod tym tematem że to nie prawda i tak dalej.

Potem jak będzie mi się chciało marnować czas na takiego leszcza jak ty to dam kilka ss'ów. Ty to sie z domu chyba boisz wyjść, sie po kątach pewnie chowasz jak ciota jakaś. Wielką panienke aka pedała or transa obraziło słowo ''pusta'' a sama wyzywa jak najebana mucha. Beeka z mrucznikowego ścierwa

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Dobra:

-Przyjechałem tam bo stało tam bardzo dużo różnych osób oraz sporo pojazdów, stanąłem dosłownie na minute obok, po czym ktoś zaczął do mnie strzelać, i pisać dziwne rzeczy IC mając na myśli OOC by uniknąć kary, tak więc pozostałem tam by narobić ss - kozacko co?

-Pisałem report dodatkowo na /w do admina lecz prawdopodobnie był afk, nie zostało to uwiecznione na ss'ach lecz to nie o to w tej skardze chodzi.

-Piszesz że "Odwalaczu" nie jest obrazą tylko stwierdzeniem, tak samo każde wyzwisko mogę do tego przypisać rozumiem? Czyli Pedał to też stwierdzenie, Suka też itd.

-Mówisz, że nie schodzi HP rozumiem. "kur** ODWALACZU" + trzymanie broni w ręce + nakierowana na mnie + widać, że z niej strzelasz - no wydaje mi się, że strzelałaś do ptaszków latających słodko na niebie X.x  Nie ma to jak się ośmieszać i próbować wyjść z tak gównianej sytuacji jaką się ma. Dodatkowo na kolejnych ss'ach widać Twój "spryt" i "doświadczenie" jak to można w "niewidoczny" sposób rozwalić komuś auto dodatkowo go zabijając. Tylko pozazdrościć móżdżku. Mam nadzieję, że uczysz swoich domowników tych stylów.

-Ktoś do mnie napisał "Kochanie" chciałem by został ukarany - nie został, tak więc mogę pisać tak do wszystkich, jak już wspomniałem nie zależało mi tak bardzo na jego ukaraniu by się mścić więc proszę mi tu nie przypominać skarg na innych, ten temat jest poświęcony by Ciebie czegoś nauczyć.

-"Patologiczny Dom" zostało wymyślone przez spotkanych ludzi w PC których zapytałem - kto mieszka w tym domku i opisywałem Wasz. Ja to tylko powtórzyłem, lecz nie mówię że tak nie jest po tym jak się zachowujecie.

-Safi kochaniutki, wydaje mi się że to się "tyrania" a nie "tyralnia" nazywa ale może jest literówka na ts'ie nie ważne, ja nie do tego zmierzam.

Tak więc, tyrania jest to JEDEN Z WIELU kanał na którym MOŻESZ się tyrać, a na reszcie czyli tych WIELU jest to ZABRONIONE. Więc proszę nie porównywać wyzwisk rzuconych OOC w miejscu które jest zabronione do wyzwisk rzuconych w miejscu do tego przeznaczonym.

Odwalacz to tak jak Pedał czy inne wyzwisko: osoba która gra Rp i nie odwala może czuć się urażona słysząc, że jest odwalaczem, tak samo osoba która jest hetero i nie wkłada sobie nic w pupencję może czuć się urażona słysząc, że lecą "pedały" na jej temat.

Po pierwsze Amigo (nie bierz to za obraze OOC, ok?) Strzeliłam przed Ciebie, ty ująłeś dobrego skrina i wstawiłeś bo chcesz mnie udupić. ;> HP nie schodzi, więc nie ma DM'U, prawda? - Prawda. Napisałeś że jeszcze na nikogo nie napisałeś skargi i nie lubisz udupiać mi na /w Przepraszam ale co robisz w danym momencie? - No właśnie. :) 

Napiszę jak było od A do Z:

Stoję sobie z Macius Slodziak po czym przyjeżdżasz autem i stoisz mi pod domem pisząc coś na /B, napisałam Ci żebyś odjechał a inaczej poprosiłam lecz ty tego nie zrobiłeś i siedziałeś tam tym autem. - Pobiegłam do koleżanki do domu, na powrocie widziałam na moim podjeździe twoje auto, nadal tam stałeś zdenerwowałeś mnie to Ci rozwaliłam auto żebyś sobie poszedł, racja?

Potem podchodzę do niego jak widać na SS, strzeliłam przed niego, nie zabrałam mu obrażeń (Bo w niego nie strzeliłam) czyli jak to może być DM? Pomyśl.. Wezwałam admina, on przyszedł lecz dany gracz w tym momencie nic nie robił, jak admin poszedł to prowokował mnie do tego niby ''DMU'' albo ''OBRAZY OOC'' lecz ja nie dałam się sprowokować a to wszystko zaczęło się od tego momentu jak chciałam kupić jego kolegi dom, dany gracz (SUI) Wyśmiał mnie na /b że jest to dom ''odwalaczy'' od tego czasu ma do mnie jakieś problemy

 

http://imgur.com/F5fRqqw

http://imgur.com/qMpmg4t

 

Na tym SS'ie widać jak Pan straszy mnie skargą, pisze że da na mnie skarge za DM/OBRAZE OOC (No i dał.:)) Screen został zrobiony z 2tygodnie temu, dlaczego wtedy nie mogłeś napisać skargi? - Bo Ci nie wchodziłam w drogę, typowy gracz chcę udupić innego, przez takich ludzi mało graczy gra na serwerze.. 

 

http://imgur.com/ZdrZNgk

 

Na tym SS'ie widać jak Pan Sui Sumita obraża tego o to Pana tutaj: http://mrucznik-rp.pl/topic/3833-skarga-stephen-carren/?p=33546

Jest to obraza ooc ''FRAJER''.

Odnośnik do komentarza

Zajebiste RP, a ty co wcześniej robiłeś? Chciałeś udupić kolesia bane/warnem chuj wie za to że napisał ''Pusta'' xD

A co do twojego RP to jest naprawde zajebiste, odgrywa paniusie skromną a napierdala z kałacha jak jakiś jebany strongman z wojska xD

Jak by taka paniusia co ją odgrywasz strzelila chodz raz z broni ciężkiej to by odleciała na 5 metrów, ale w końcu twoja postać zna sztuki walki które se wylodziła u napalonych chlopcuf w grze i jest zajebista, terminator po prostu.

 

PS: Wiem że mrucznik to ''Luśne Erpeee'' ale no kur** bez przesady aby takie paniusie aka pedały ooc biegały se z kałachami, to już bardziej mechanik płci męskiej (OOC też sie liczy płeć męska więc nie będziesz mógł odgrywac tego typu mechanika, kobiety zresztą też) może se pozwolić na broń ciężką, w łapie pewnie trochę ma taki mechanik, a nie jakaś pusta lalka kur**

 

//Edit: O hoi za bardzo sie usmialem i o jedno ''xd'' za dużo dałem, usune bo pomyślą że gimbem jestem a sami są w podstawówce, elo.

Edytowane przez Perwol
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Dobra to montujemy jeszcze raz to samo bo widzę, że ktoś nie potrafi czegoś zrozumieć:

 

"HP nie schodzi, więc nie ma DM'U, prawda?"- Co do hp z 2'ch pierwszych to może i prawda, lecz sam bulwers na /b w moim kierunku, wyciągnięcie broni i oddawanie strzałów w moim kierunku (czy to celnych czy nie celnych) jest DM'em. Już na kolejnych ss'ach widać jak strzelasz do mojego auta i mi je rozwalasz tym samym zabijając mnie bo mam BW.

 

"zdenerwowałeś mnie to Ci rozwaliłam auto żebyś sobie poszedł, racja?"- W końcu widzę postępy kobita się przyznaje do winy, to je prawda RACJA kochaniutka.  :P 

 

"Wezwałam admina, on przyszedł lecz dany gracz w tym momencie nic nie robił, jak admin poszedł to prowokował mnie do tego niby ''DMU'' albo ''OBRAZY OOC"- Nic nie robiłem od samego początku jak przyszedł i jak poszedł, chyba ktoś tu chce dokonać cudu i zrobić coś z niczego.

To tutaj kłamstwo OOC sama się przyznała, nie poparła tego dowodami - tak nie było. Wnoszę o dodatkową karę za kłamstwo OOC dla tej pani.

 

Dobra teraz przejdźmy do tych śmiesznych Twoich ss'ów:

-To nie było groźba po prostu stwierdziłem, że mam w odróżnieniu od Ciebie dowody i że mogę ich użyć - Trzeba było pierwsze myśleć a potem działać, a nie odwrotnie to bym nie miał tych ssów jasna sprawa.

-Chcę udupić innego i przez takich ludzi mało graczy gra na serwerze - no staram się zażegnać tą stratę graczy na serwerze uspokajając takich jak Ty, bo ludzie odchodzą jak dla mnie z 2'ch powodów:

    1.Chcą pograć sobie normalnie, spokojnie, a natrafiają na takich jak Ty którzy robią dm, wyzywają, starają się podkablować jednocześnie nie chcą być podkablowani - nie wiem kim ty chcesz zostać.

   2.Chcą poodwalać lecz są na nich skargi, po pewnym czasie dostają warny/bany - tacy jak Ty.

-A z tym "frajerem" to nie jest skierowane do konkretnej osoby, ty się możesz tylko domyślać do kogo to było skierowane.

 

PS: Sama piszesz do mnie na /w jakbym był Twoim przyjacielem i starasz się mnie podpuścić bym coś napisał, potem wrzucasz to co napisałem i pomagasz innym w skargach na mój temat. To jest przecież kur** tak żałosne, ze ja się serio aż śmieje teraz jak to piszę! BEKA!

Robisz takie rzeczy na mnie, a potem się dziwisz że wrzucam na Ciebie ss'y z czymś co naprawdę robiłaś-UPRAWIAŁAŚ DM, kobieto ty sobie przeczytaj co Ty piszesz,a potem oceniaj mnie. Tyś jest gorsza niż Ci wszyscy co tutaj się wypowiadają negatywnie na mój temat, już te ziomek co napisał skargę jest mądrzejszy (mądrzejszy od Ciebie to nie komplement, jakby co).                - to napisałem troszkę chaotycznie bo pisałem to co mi się właśnie do głowy nasunęło. Wydaje mi się, że na Twój temat mógłbym pisać w nieskończoność ale muszę się powstrzymać bo musiałbym używać niecenzuralnych słów i pewnie byś mnie zakopała skargami.

Edytowane przez Muatf
Odnośnik do komentarza

Dobra to montujemy jeszcze raz to samo bo widzę, że ktoś nie potrafi czegoś zrozumieć:

 

"HP nie schodzi, więc nie ma DM'U, prawda?"- Co do hp z 2'ch pierwszych to może i prawda, lecz sam bulwers na /b w moim kierunku, wyciągnięcie broni i oddawanie strzałów w moim kierunku (czy to celnych czy nie celnych) jest DM'em. Już na kolejnych ss'ach widać jak strzelasz do mojego auta i mi je rozwalasz tym samym zabijając mnie bo mam BW.

 

"zdenerwowałeś mnie to Ci rozwaliłam auto żebyś sobie poszedł, racja?"- W końcu widzę postępy kobita się przyznaje do winy, to je prawda RACJA kochaniutka.  :P 

 

"Wezwałam admina, on przyszedł lecz dany gracz w tym momencie nic nie robił, jak admin poszedł to prowokował mnie do tego niby ''DMU'' albo ''OBRAZY OOC"- Nic nie robiłem od samego początku jak przyszedł i jak poszedł, chyba ktoś tu chce dokonać cudu i zrobić coś z niczego.

To tutaj kłamstwo OOC sama się przyznała, nie poparła tego dowodami - tak nie było. Wnoszę o dodatkową karę za kłamstwo OOC dla tej pani.

 

Dobra teraz przejdźmy do tych śmiesznych Twoich ss'ów:

-To nie było groźba po prostu stwierdziłem, że mam w odróżnieniu od Ciebie dowody i że mogę ich użyć - Trzeba było pierwsze myśleć a potem działać, a nie odwrotnie to bym nie miał tych ssów jasna sprawa.

-Chcę udupić innego i przez takich ludzi mało graczy gra na serwerze - no staram się zażegnać tą stratę graczy na serwerze uspokajając takich jak Ty, bo ludzie odchodzą jak dla mnie z 2'ch powodów:

    1.Chcą pograć sobie normalnie, spokojnie, a natrafiają na takich jak Ty którzy robią dm, wyzywają, starają się podkablować jednocześnie nie chcą być podkablowani - nie wiem kim ty chcesz zostać.

   2.Chcą poodwalać lecz są na nich skargi, po pewnym czasie dostają warny/bany - tacy jak Ty.

-A z tym "frajerem" to nie jest skierowane do konkretnej osoby, ty się możesz tylko domyślać do kogo to było skierowane.

 

PS: Sama piszesz do mnie na /w jakbym był Twoim przyjacielem i starasz się mnie podpuścić bym coś napisał, potem wrzucasz to co napisałem i pomagasz innym w skargach na mój temat. To jest przecież kur** tak żałosne, ze ja się serio aż śmieje teraz jak to piszę! BEKA!

Robisz takie rzeczy na mnie, a potem się dziwisz że wrzucam na Ciebie ss'y z czymś co naprawdę robiłaś-UPRAWIAŁAŚ DM, kobieto ty sobie przeczytaj co Ty piszesz,a potem oceniaj mnie. Tyś jest gorsza niż Ci wszyscy co tutaj się wypowiadają negatywnie na mój temat, już te ziomek co napisał skargę jest mądrzejszy (mądrzejszy od Ciebie to nie komplement, jakby co).                - to napisałem troszkę chaotycznie bo pisałem to co mi się właśnie do głowy nasunęło. Wydaje mi się, że na Twój temat mógłbym pisać w nieskończoność ale muszę się powstrzymać bo musiałbym używać niecenzuralnych słów i pewnie byś mnie zakopała skargami.

Japie.... - Kolego po pierwsze powiedz mi gdzie tu jest OSZUSTWO OOC. 

''PEWNIE BYŚ MNIE ZAKOPAŁA SKARGAMI'' Przepraszam, przepraszam ale kto tu piszę już dwie skargi w jeden tydzień?:)

''Napisałeś mi na /w ''FRAJEREM'' czyli może być to skierowane do mnie, po co miałabym do Ciebie pisać jak Cie nawet nie lubię? Zresztą tak jak połowa mruka IC (Bez urazy :>) 

Pierw piszesz że nie lubisz pisać skarg, że nie napisałeś nigdy skargi, poczekaj pomogę Ci, łap tutaj linki do twoich ''teraźniejszych'' skarg:

http://mrucznik-rp.pl/topic/3833-skarga-stephen-carren/?do=findComment&comment=33546

http://mrucznik-rp.pl/topic/3916-skarga-emily-batman/?do=findComment&comment=35165

Coś mówiłeś? Nigdy nie napisałeś skargi? Nie należysz do tego typu co kabluje? Przestań robić z siebie idiotę tylko myśl normalnie..

"Wezwałam admina, on przyszedł lecz dany gracz w tym momencie nic nie robił, jak admin poszedł to prowokował mnie do tego niby ''DMU'' albo ''OBRAZY OOC"- Nic nie robiłem od samego początku jak przyszedł i jak poszedł, chyba ktoś tu chce dokonać cudu i zrobić coś z niczego.

''To tutaj kłamstwo OOC sama się przyznała, nie poparła tego dowodami - tak nie było. Wnoszę o dodatkową karę za kłamstwo OOC dla tej pani.''

Jakie kłamstwo OOC? Do czego się przyznałam? - Owszem wzywałam admina, ale nigdy nie pisałam że tak nie było, również nigdy nie pisałam że nie strzelałam w Ciebie z tej oddali, a jeżeli tak to znajdź mi taki post :)

Już nie wiem do czego Ty się jeszcze posuniesz ale to się robi żałosne, mamusia nie nauczyła że trzeba się przyznać do winy? (Tylko bez urazy ok)

Proszę o rozpatrzenie tej skargi iż Pan oskarżający wymyśla jakieś brednie na które nie ma nawet dowodów. :)

Odnośnik do komentarza

Japie.... - Kolego po pierwsze powiedz mi gdzie tu jest OSZUSTWO OOC. 

''PEWNIE BYŚ MNIE ZAKOPAŁA SKARGAMI'' Przepraszam, przepraszam ale kto tu piszę już dwie skargi w jeden tydzień? :)

''Napisałeś mi na /w ''FRAJEREM'' czyli może być to skierowane do mnie, po co miałabym do Ciebie pisać jak Cie nawet nie lubię? Zresztą tak jak połowa mruka IC (Bez urazy :>) 

Pierw piszesz że nie lubisz pisać skarg, że nie napisałeś nigdy skargi, poczekaj pomogę Ci, łap tutaj linki do twoich ''teraźniejszych'' skarg:

http://mrucznik-rp.pl/topic/3833-skarga-stephen-carren/?do=findComment&comment=33546

http://mrucznik-rp.pl/topic/3916-skarga-emily-batman/?do=findComment&comment=35165

Coś mówiłeś? Nigdy nie napisałeś skargi? Nie należysz do tego typu co kabluje? Przestań robić z siebie idiotę tylko myśl normalnie..

"Wezwałam admina, on przyszedł lecz dany gracz w tym momencie nic nie robił, jak admin poszedł to prowokował mnie do tego niby ''DMU'' albo ''OBRAZY OOC"- Nic nie robiłem od samego początku jak przyszedł i jak poszedł, chyba ktoś tu chce dokonać cudu i zrobić coś z niczego.

''To tutaj kłamstwo OOC sama się przyznała, nie poparła tego dowodami - tak nie było. Wnoszę o dodatkową karę za kłamstwo OOC dla tej pani.''

Jakie kłamstwo OOC? Do czego się przyznałam? - Owszem wzywałam admina, ale nigdy nie pisałam że tak nie było, również nigdy nie pisałam że nie strzelałam w Ciebie z tej oddali, a jeżeli tak to znajdź mi taki post :)

Już nie wiem do czego Ty się jeszcze posuniesz ale to się robi żałosne, mamusia nie nauczyła że trzeba się przyznać do winy? (Tylko bez urazy ok)

Proszę o rozpatrzenie tej skargi iż Pan oskarżający wymyśla jakieś brednie na które nie ma nawet dowodów. :)

Oj nie płacz pedale, wszystko się ułoży.

A co do twojego RP to jest na wysokim poziomie, naprawdę. Ktoś ci coś powie to od razu wyciągasz z dupy m4 i nakurwiasz do niego, tak trzymać, prawdziwe życie, terminator muahahaha. To tak jak byś w prawdziwym życiu zrobił to: Idziesz se do lidla po śledzia, nagle jakas osoba ostatniego śledzia zabrała, no to na środku lidla wyciągasz z dupy m4 i napierdalsz w niego, obok niego, chuj wie gdzie i nic sie nie stalo :)

Odnośnik do komentarza

Oj nie płacz pedale, wszystko się ułoży.

A co do twojego RP to jest na wysokim poziomie, naprawdę. Ktoś ci coś powie to od razu wyciągasz z dupy m4 i nakurwiasz do niego, tak trzymać, prawdziwe życie, terminator muahahaha. To tak jak byś w prawdziwym życiu zrobił to: Idziesz se do lidla po śledzia, nagle jakas osoba ostatniego śledzia zabrała, no to na środku lidla wyciągasz z dupy m4 i napierdalsz w niego, obok niego, chuj wie gdzie i nic sie nie stalo :)

Proszę o ukaranie tego gracza, nagminnie mnie obraża, stara się upokorzyć, nie jest powiązany z tą skargą i nic do niej nie wnosi swoją osobą.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...