Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Skarga] Emily_Batman


66 odpowiedzi w tym temacie

#61 Dravson

Dravson

 • Gracz
 • 110 postów
 • Nick SA-MP:Grigorij_Guseva

Napisano 02 wrzesień 2015 - 13:40

Dobra napiszę to jeszcze raz dodatkowo coś dodam.

 

Ta skarga jest na Emily_Batman nie na Sai_Sumita więc proszę wypowiadać się na jej temat, a nie ciągle na mój. Jeżeli chcesz złożyć skargę na mnie to odsyłam do zrobienia swojego tematu i produkowania się tam.

 

"gdy nas zauważyliście zaczęliście do nas strzelać "- na mechach jak Cie zobaczyłem to od razu jebnąłem śmiechem bo widziałem, że czaisz z palcem na f8, i tylko czekałeś żebym coś zrobił - i pewnie jesteś w szoku bo nawet nic nie napisałem w Twoim kierunku i oświecę Cie, nie strzeliłem w Twoją osobę ani razu.

 

A kłamstwem jest to, że to nie ja prowadziłem "jakieś" banshee i o to mi chodziło. Gdybym ja prowadził i chciał Cie złapać to uwierz, że bym to zrobił. A ze strzelaniem pisz dalej, bo pewnie gdybym ja strzelił to bym miał już sesyjke od Ciebie zrobioną. #62 Kamil_Valetino

Kamil_Valetino

  TajemniczyGosc

 • Sponsor
 • 772 postów
 • Nick SA-MP:Kamil_Valetino/Mikołaj_Valetino

Napisano 02 wrzesień 2015 - 14:02

A czy ja tu piszę, że ty we mnie strzelałeś na bazie Mecha? Wysiedliście z auta z AK-47 i do mechanika zaczęliście strzelać, a ja stałem przy wjeździe  do bazy Mechaników.

 

A z tym strzelaniem w moją osobę to wieczorem na tunelach się zaczęło.#63 Dravson

Dravson

 • Gracz
 • 110 postów
 • Nick SA-MP:Grigorij_Guseva

Napisano 02 wrzesień 2015 - 14:16

To proszę napisać skargę na mnie i wstawić dowody to się wypowiem, teraz już tutaj proszę nie pisać na mój temat skarga jak widać w temacie jest na Emily_Batman.#64 _Angel's_

_Angel's_

  jestem super X

 • Sponsor
 • 857 postów
 • Nick SA-MP:H. Neuberger

Napisano 02 wrzesień 2015 - 16:09

Hahaha nie No sikam..
Widzisz ze juz nie jedna osoba na ciebie pisze to teraz piszesz ciagle ze ta skarga jest na mnie:)
Może sie tutaj wypowiedzieć dot. Twojego oszustwa OOC, napisałeś ze grasz RP ciagle i cie obraziło ze nazwałam cie "odwalaczam" a kto wczoraj dostał dwa kicki w ciagu 5minut? :) No właśnie...

#65 _Angel's_

_Angel's_

  jestem super X

 • Sponsor
 • 857 postów
 • Nick SA-MP:H. Neuberger

Napisano 02 wrzesień 2015 - 16:26

I przepraszam Panie Sui, ale ja tutaj odwalam?

http://imgur.com/2i05D6I

Ktoś tu gra NON RP... :)

http://imgur.com/CMSqIim

Ludzie dostali KICKI za DM którego był świadkiem Jack_Cream to Pan Sui zaczął pisać że ktoś z góry nas ogląda.. ;)

http://imgur.com/pW3Pfgo

Ja wprowadzam Patologię? - Pewnie gadali na TSIE/SKYPE/W i Sui napisał żeby 'Zbigniew Pyra' powiedział temu drugiemu żeby mnie ZDMIŁ

http://imgur.com/rZyLw3K

Widać tutaj rozmowę z Panem Zbigniew Pyra i ten co mnie zdmił, w tym miejscu gdzie piszę /me że wyciąga broń ITP, zaczął mnie dmić co widać na 1SS'ie

 

Jak sobie przypominam to Pan Sui gra tylko RP (przynajmniej tak pisał) A jak się gra RP to raczej się tak nie odwala? Czyżby oszustwo OOC żeby tylko kogoś udupić?

 

+ O proszę kolejny SS, jak widać nie gra Pan RP jak ciągle dostaje kary?

http://imgur.com/513xOsc

Pan Sui dostał kolejną kare wraz z kolegą... :)

 

''Dodatkowo zostałem nazwany "Odwalaczem"(widać na ss) co uraziło moją osobę bo ja traktuje całkiem poważnie grę RP''

Nick oskarżonego: Emily_Batman
Nick oskarżającego: Sai_Sumita
Powód: DM + obraza mojej osoby

Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: Tak więc podjechałem pod posesje nawet nie wiem kogo to było, przyciągnęła mnie ilość osób jak również pojazdów na podjeździe. Postałem chwilkę po czym zaczęto do mnie strzelać, zgłaszałem /report lecz admini nie kwapili się by zareagować tak więc dodaje to tutaj. Ogólnie mam więcej ssów na innych domowników, lecz najbardziej mnie interesuje ta Pani - bo mam swoje powody :)

Na ss'ach domalowałem pomocnicze linie ukazujące skąd leciały strzały, dzięki którym można dopatrzyć kto strzelał w moją stronę uprzednio uciekając by stać się niewidocznym.

Bardzo dobrze widać w tym 2'gim spoilerze, że po zabiciu biegnie już w moją stronę.

 

Tak w ogóle to widziałem tam po skargach, że to nie pierwsze jej przewinienie - wiem, że z kilkoma osobami tworzy grupkę która nie toleruje zasad i wprowadza na serwer DM, dodatkowo zniechęca do gry. Jeśli będzie trzeba to dodam kilka ssów, wolę zachować je na później jak by się chcieli bronić.

 

Dodatkowo zostałem nazwany "Odwalaczem"(widać na ss) co uraziło moją osobę bo ja traktuje całkiem poważnie grę RP i jeżeli już nawet nie odgrywam akcji w danej chwili to staram się nie przeszkadzać innym.

Tak więc jest to szkodnik, który dodatkowo wbija nos w nie swoje sprawy i zniechęca nie tylko mnie do gry lecz kilka osób które zdarzyło mi się poznać.
Screeny (obowiązkowe):

Tutaj czysty DM w moją skromną osobę.

Spoiler

Tutaj również DM lecz już z "ukrycia", pozazdrościć Pani normalnie sprytu.

Spoiler

''Dodatkowo zostałem nazwany "Odwalaczem"(widać na ss) co uraziło moją osobę bo ja traktuje całkiem poważnie grę RP''

Wszystko widać wyżej, tak grasz RP że co chwile kicki? - No bardzo RP, następnym razem nie oszukuj OOC#66 Dravson

Dravson

 • Gracz
 • 110 postów
 • Nick SA-MP:Grigorij_Guseva

Napisano 02 wrzesień 2015 - 18:27

"...bo ja traktuje całkiem poważnie grę RP i jeżeli już nawet nie odgrywam akcji w danej chwili to staram się nie przeszkadzać innym."

Co ja mam Ci wyjaśniać co dane słowa znaczą?

-"Traktuje całkiem poważnie gre RP"- to nie oznacza, że ciągle gram RP

-" jeżeli już nawet nie odgrywam akcji w danej chwili to staram się nie przeszkadzać innym."- No jeżeli nie gram rp to nie przeszkadzam ludziom którzy rp odgrywają.

 

NO KURWA nie wiem czy wy udajecie takich głupich czy serio mam do czynienia z takimi debilami. Jeżeli chcecie mnie sprowokować do nazwania Was Debilami to gratulacje. Bo kurwa inaczej tego nie potrafię nazwać.

 

A napiszę po raz kurwa ENTY! że ta skarga do chuja jest na Twoją jebaną osobę, a nie na moją. Jeżeli chcesz kurwa mnie nazywać odwalaczem to pokaż te zajebane dowody i kurwa nie pierdol więcej takich głupot w skardze na Ciebie. Widzę, że chcesz odwrócić uwagę od swojego przewinienia wypisując głupoty na mój temat. Jeżeli admin specuje mnie 24/7 bo jest kurwa ziomkiem Twoim lub Twojego przydupasa jakiegoś to kurwa sie nie dziw że dostaje kicki za byle gówno. Wyjebane mam w te kicki, raz specjalnie coś odjebałem żeby mnie kicknął bo mi się z gry nie chciało wychodzić FANIE? Fajnie mi się podobało. I proszę zamknąć możliwość pisania bo tu się robi wielkie gówno, a te dziewczynki wszystkie niech piszą na mnie skargi a nie zaśmiecają mój temat. Bo tu się tyle gówien wypowiedziało, że inteligencja tego tematu spadła o 90%. Tyle mam do powiedzenia.

 

A oskarżona przyznała się, że to ona strzelała z daleka co widać na ss 3,4,5... A na ss 1 oraz 2, widac jak strzela do mnie jeszcze bugując, że strzela+klika ESC by nie brało jej amunicji. Nie po raz pierwszy jest oskarżona, dużo osób się podpisało pod skargą ja nikogo nie namawiałem że ma tutaj nic pisać w odróżnieniu od tej śmiesznej paniusi która myśli, że jest kurwa pączkiem świata. WYPIERDALAJ jeżeli masz pisać dalej te skurwiałe głupoty na mój temat. PROWO UDANE, możesz się kurwa cieszyć.#67 gothisdead

gothisdead

  Stary wyjadacz

 • Sponsor
 • 251 postów
 • Nick SA-MP:Mateusz Jaroslowski

Napisano 02 wrzesień 2015 - 20:10

Skarga Akceptowana


Oskarżona dostaje 15 minut AJ


Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.
 • Wera lubi to
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych