Skocz do zawartości

[Skarga] Emily_Batman


Dravson

Rekomendowane odpowiedzi

I przepraszam Panie Sui, ale ja tutaj odwalam?

http://imgur.com/2i05D6I

Ktoś tu gra NON RP... :)

http://imgur.com/CMSqIim

Ludzie dostali KICKI za DM którego był świadkiem Jack_Cream to Pan Sui zaczął pisać że ktoś z góry nas ogląda.. ;)

http://imgur.com/pW3Pfgo

Ja wprowadzam Patologię? - Pewnie gadali na TSIE/SKYPE/W i Sui napisał żeby 'Zbigniew Pyra' powiedział temu drugiemu żeby mnie ZDMIŁ

http://imgur.com/rZyLw3K

Widać tutaj rozmowę z Panem Zbigniew Pyra i ten co mnie zdmił, w tym miejscu gdzie piszę /me że wyciąga broń ITP, zaczął mnie dmić co widać na 1SS'ie

 

Jak sobie przypominam to Pan Sui gra tylko RP (przynajmniej tak pisał) A jak się gra RP to raczej się tak nie odwala? Czyżby oszustwo OOC żeby tylko kogoś udupić?

 

+ O proszę kolejny SS, jak widać nie gra Pan RP jak ciągle dostaje kary?

http://imgur.com/513xOsc

Pan Sui dostał kolejną kare wraz z kolegą... :)

Edytowane przez _Angel's_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze ja to widze tak, owszem Pani Batman zdemiła Pana Sui- tak to leciało ale no mysle ze Pani Emily zapanuje nad swoimi nerwami i przestanie dm'ić. Prosze dać jej szanse i tym razem jej nie karac a jak juz to Aj na 15 min.. Jezeli to sie jednak powtorzy czyli DM'ienie mojej klientki to sama jej w leje... Tak wiec jeszcze raz prosze o nie karanie Pani Batman gdyż wina stoi po dwoch stronach. Pan Sai sprowokował ją stojąc pod domkiem dłuższą chwile, wiec mysle ze oby dwie strony zawineły: przeproszą sie nazwzajem i bedzie po sprawie.

Pozdrawiam Żaklinka.

Odnośnik do komentarza

Kamil zamknij pizde bo waraz z tymi pedalami calymi jestescie dnem ktore chuj wie co odgrywa i chuj wie co oczekuje, myslisce ze jak nieraz zrobicie dm i sie posmiejecie jak te debile do siebie to fajni jestescie powiem wam jedno JEBAĆ WAS

Odnośnik do komentarza

Angel przecież to jest śmieszne w chuj co Ty piszesz NO KURWA aż mnie nosi tutaj normalnie, czuję się jak w BIG BROTHER jestem ciągle oglądany i śledzony nosz kurwa. Zaraz się pójdę wysrać i mi będziesz zdjęcia pykać. Nie wiem co próbujesz osiągnąć, ale debilizm został osiągnięty na maksymalnym poziome gratulacje.

 

"Pewnie gadali na TSIE/SKYPE/W i Sui napisał żeby 'Zbigniew Pyra' powiedział temu drugiemu żeby mnie ZDMIŁ" -czasami używasz mózgu ale niestety słabo dalej Ci wychodzi.

 

Z góry na nas patrzy Bóg IC mi o to chodziło, a to że zawsze gram RP - jeżeli dobrze pamiętam. Napisałem, że jeżeli nie gram RP to nie przeszkadzam ludziom grającym RP. A rp dość często zdarza mi się pograć, lecz wy tego nie widzicie bo odgrywam z ludźmi którzy coś potrafią, a nie tylko pierdolić za plecami i starać się udupić. Z takim móżdżkiem ciężko będzie Ci kogoś udupić bo te Twoje dowody są mizerne.

 

"Czyżby oszustwo OOC żeby tylko kogoś udupić?"- tego nie warto komentować to jest szczyt.

 

Nie prowokowałem, podjechałem zobaczyłem co się dzieje i chciałem odjechać, lecz zaczęli strzelać więc zostałem by nazbierać dowodów.

Odnośnik do komentarza

Kamil zamknij pizde bo waraz z tymi pedalami calymi jestescie dnem ktore chuj wie co odgrywa i chuj wie co oczekuje, myslisce ze jak nieraz zrobicie dm i sie posmiejecie jak te debile do siebie to fajni jestescie powiem wam jedno JEBAĆ WAS

 

Ty jedynie na tym serwerze odgrywasz Massive DM wraz z swoimi kumplami mechazordami. /maski dla was się przydadzą jeszcze.

 

 A rp dość często zdarza mi się pograć, lecz wy tego nie widzicie bo odgrywam z ludźmi którzy coś potrafią, a nie tylko pierdolić za plecami i starać się udupić. Z takim móżdżkiem ciężko będzie Ci kogoś udupić bo te Twoje dowody są mizerne.

 

>> Ktoś mnie śledził i to był Sai.. jechał swoim banshe czy nie wiem co to i co zaczęli "Napierdalać" w nas, ale nie potrafią jeździć to się ich zgubiło. 

Edytowane przez Kamil_Valetino
Odnośnik do komentarza

Kamilowi brak RP nie można za rzucić bo pomimo braku frakcji(chyba) gra bardzo często RP, lecz taki mechanik pokroju Pyry tego nie zrozumie, ponieważ nigdy nie zobaczy Kamila odgrywającego gdyż Pyra kręci się tylko tam gdzie są inne mechy oraz odwalacze.(nie mylić mechanika z odwalaczem, mechanik to osoba która czasem podeemi na głównym koncie z zawodem mechanik i głównie zarabia na życie poprzez naprawy i tankowania, a odwalacz to taki palant co gra na multi koncie z nickiem ''bonifacy kopytko'' lub ''bogusław psikuta'' i nie robi nic innego niż DM, OOC w IC a później wraca w nocy na swe konto nabijać /stats lel

Edytowane przez Safi
Odnośnik do komentarza

>> Ktoś mnie śledził i to był Sai.. jechał swoim banshe czy nie wiem co to i co zaczęli "Napierdalać" w nas, ale nie potrafią jeździć to się ich zgubiło. 

Nie no ale to nie temat z wymyślonymi historiami kumplu.

 

I w ogóle ten temat zmierza w złą stronę, tuta są dowody wrzucone na Emily i sama przyznała się do DM'u były na nią inne skargi czy tam na członków jej 'rodzinki' itp.    A nie, że wy staracie się komuś udowodnić, że ja jestem zły i nie dobry. Proszę założyć swój wniosek ze skargą na mój temat, poprzeć go jakimiś dowodami i wtedy podyskutujemy na mój temat.

Nie wiem co to za sposób obronny - jeżeli nie masz nic do powiedzenia na swoją obronę to postaraj się truć na osobę oskarżającą.

Jest to śmieszne jak ciągle widuję kilka osób od czasu gdy dodałem tą skargę: jeżdżą za mną, jeden z zaufanych graczy ciągle mnie specuje i kickuje za bezsensowne rzeczy niby za rzeczy które są jakimś małym przewinieniem no ale jednak...Na 100% ktoś na serwerze bardziej syfi niż ja w tym czasie a ten i tak na mnie ciągle siedzi i specuje, raz się zdarzy, że na czacie IC słowo za dużo dodam to kick za OOC w IC. I potem taka Emily robi ss'y i wrzuca bez sensu na tą skargę bo nie ma nic innego do powiedzenia w swojej obronie.

A Kamilek jeździ i jeździ za mną, zatrzymuje się wyczekuje z f8, bym zrobił coś głupiego i by mógł wcisnąć ten upragniony przycisk.

Wszyscy prowokujecie bym się wyłożył i byście mogli dodać w skardze nie na moją osobę mój wizerunek X.x Kappa w chuj.

Odnośnik do komentarza

>> Ktoś mnie śledził i to był Sai.. jechał swoim banshe czy nie wiem co to i co zaczęli "Napierdalać" w nas, ale nie potrafią jeździć to się ich zgubiło. 

Nie no ale to nie temat z wymyślonymi historiami kumplu.

 

 

Wszyscy prowokujecie bym się wyłożył i byście mogli dodać w skardze nie na moją osobę mój wizerunek X.x Kappa w chuj.

 

No, ale ty mi powiedz w czym ja tu okłamałem, jechałem wieczorkiem z Anna Raven i gdy nas zauważyliście zaczęliście do nas strzelać i jeździć za nami po chwili wyszliście z auta, a ja wciąż uciekałem, ale po chwili was zgubiłem i zrobiliście wyskok z góry do tunelu jeszcze, a potem przy stanowym wpadłem do wody bo nie patrzyłem na mapę. Nie jeździłem za wami ani razu, chyba że jedynie co to zatrzymałem się na Mechach gdy wy wysiedliście z auta z AK-47 i zabiliście jakiegoś kolesia, więc w żaden sposób tutaj nie kłamie, ale ty zacząłeś wymyślać bo nie zrobiłem Ss'a i właśnie dla tego trzeba robić tutaj ss'y bo nikt nie uwierzy w te moje niby bajeczki. ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra napiszę to jeszcze raz dodatkowo coś dodam.

 

Ta skarga jest na Emily_Batman nie na Sai_Sumita więc proszę wypowiadać się na jej temat, a nie ciągle na mój. Jeżeli chcesz złożyć skargę na mnie to odsyłam do zrobienia swojego tematu i produkowania się tam.

 

"gdy nas zauważyliście zaczęliście do nas strzelać "- na mechach jak Cie zobaczyłem to od razu jebnąłem śmiechem bo widziałem, że czaisz z palcem na f8, i tylko czekałeś żebym coś zrobił - i pewnie jesteś w szoku bo nawet nic nie napisałem w Twoim kierunku i oświecę Cie, nie strzeliłem w Twoją osobę ani razu.

 

A kłamstwem jest to, że to nie ja prowadziłem "jakieś" banshee i o to mi chodziło. Gdybym ja prowadził i chciał Cie złapać to uwierz, że bym to zrobił. A ze strzelaniem pisz dalej, bo pewnie gdybym ja strzelił to bym miał już sesyjke od Ciebie zrobioną. 

Odnośnik do komentarza

A czy ja tu piszę, że ty we mnie strzelałeś na bazie Mecha? Wysiedliście z auta z AK-47 i do mechanika zaczęliście strzelać, a ja stałem przy wjeździe  do bazy Mechaników.

 

A z tym strzelaniem w moją osobę to wieczorem na tunelach się zaczęło.

Odnośnik do komentarza

Hahaha nie No sikam..

Widzisz ze juz nie jedna osoba na ciebie pisze to teraz piszesz ciagle ze ta skarga jest na mnie:)

Może sie tutaj wypowiedzieć dot. Twojego oszustwa OOC, napisałeś ze grasz RP ciagle i cie obraziło ze nazwałam cie "odwalaczam" a kto wczoraj dostał dwa kicki w ciagu 5minut? :) No właśnie...

Odnośnik do komentarza

I przepraszam Panie Sui, ale ja tutaj odwalam?

http://imgur.com/2i05D6I

Ktoś tu gra NON RP... :)

http://imgur.com/CMSqIim

Ludzie dostali KICKI za DM którego był świadkiem Jack_Cream to Pan Sui zaczął pisać że ktoś z góry nas ogląda.. ;)

http://imgur.com/pW3Pfgo

Ja wprowadzam Patologię? - Pewnie gadali na TSIE/SKYPE/W i Sui napisał żeby 'Zbigniew Pyra' powiedział temu drugiemu żeby mnie ZDMIŁ

http://imgur.com/rZyLw3K

Widać tutaj rozmowę z Panem Zbigniew Pyra i ten co mnie zdmił, w tym miejscu gdzie piszę /me że wyciąga broń ITP, zaczął mnie dmić co widać na 1SS'ie

 

Jak sobie przypominam to Pan Sui gra tylko RP (przynajmniej tak pisał) A jak się gra RP to raczej się tak nie odwala? Czyżby oszustwo OOC żeby tylko kogoś udupić?

 

+ O proszę kolejny SS, jak widać nie gra Pan RP jak ciągle dostaje kary?

http://imgur.com/513xOsc

Pan Sui dostał kolejną kare wraz z kolegą... :)

 

''Dodatkowo zostałem nazwany "Odwalaczem"(widać na ss) co uraziło moją osobę bo ja traktuje całkiem poważnie grę RP''

Nick oskarżonego: Emily_Batman

Nick oskarżającego: Sai_Sumita

Powód: DM + obraza mojej osoby

Kara (proponowana): Warn

Wyjaśnienie: Tak więc podjechałem pod posesje nawet nie wiem kogo to było, przyciągnęła mnie ilość osób jak również pojazdów na podjeździe. Postałem chwilkę po czym zaczęto do mnie strzelać, zgłaszałem /report lecz admini nie kwapili się by zareagować tak więc dodaje to tutaj. Ogólnie mam więcej ssów na innych domowników, lecz najbardziej mnie interesuje ta Pani - bo mam swoje powody :)

Na ss'ach domalowałem pomocnicze linie ukazujące skąd leciały strzały, dzięki którym można dopatrzyć kto strzelał w moją stronę uprzednio uciekając by stać się niewidocznym.

Bardzo dobrze widać w tym 2'gim spoilerze, że po zabiciu biegnie już w moją stronę.

 

Tak w ogóle to widziałem tam po skargach, że to nie pierwsze jej przewinienie - wiem, że z kilkoma osobami tworzy grupkę która nie toleruje zasad i wprowadza na serwer DM, dodatkowo zniechęca do gry. Jeśli będzie trzeba to dodam kilka ssów, wolę zachować je na później jak by się chcieli bronić.

 

Dodatkowo zostałem nazwany "Odwalaczem"(widać na ss) co uraziło moją osobę bo ja traktuje całkiem poważnie grę RP i jeżeli już nawet nie odgrywam akcji w danej chwili to staram się nie przeszkadzać innym.

Tak więc jest to szkodnik, który dodatkowo wbija nos w nie swoje sprawy i zniechęca nie tylko mnie do gry lecz kilka osób które zdarzyło mi się poznać.

Screeny (obowiązkowe):

Tutaj czysty DM w moją skromną osobę.

 

 

uCQbRaM.png

ZRz14Jh.png

 

 

Tutaj również DM lecz już z "ukrycia", pozazdrościć Pani normalnie sprytu.

 

 

7gPz9dg.png

HoJIpsQ.png

APgwOJp.png

Owu0w7k.png

 

 

''Dodatkowo zostałem nazwany "Odwalaczem"(widać na ss) co uraziło moją osobę bo ja traktuje całkiem poważnie grę RP''

Wszystko widać wyżej, tak grasz RP że co chwile kicki? - No bardzo RP, następnym razem nie oszukuj OOC

Odnośnik do komentarza

"...bo ja traktuje całkiem poważnie grę RP i jeżeli już nawet nie odgrywam akcji w danej chwili to staram się nie przeszkadzać innym."

Co ja mam Ci wyjaśniać co dane słowa znaczą?

-"Traktuje całkiem poważnie gre RP"- to nie oznacza, że ciągle gram RP

-" jeżeli już nawet nie odgrywam akcji w danej chwili to staram się nie przeszkadzać innym."- No jeżeli nie gram rp to nie przeszkadzam ludziom którzy rp odgrywają.

 

NO KURWA nie wiem czy wy udajecie takich głupich czy serio mam do czynienia z takimi debilami. Jeżeli chcecie mnie sprowokować do nazwania Was Debilami to gratulacje. Bo kurwa inaczej tego nie potrafię nazwać.

 

A napiszę po raz kurwa ENTY! że ta skarga do chuja jest na Twoją jebaną osobę, a nie na moją. Jeżeli chcesz kurwa mnie nazywać odwalaczem to pokaż te zajebane dowody i kurwa nie pierdol więcej takich głupot w skardze na Ciebie. Widzę, że chcesz odwrócić uwagę od swojego przewinienia wypisując głupoty na mój temat. Jeżeli admin specuje mnie 24/7 bo jest kurwa ziomkiem Twoim lub Twojego przydupasa jakiegoś to kurwa sie nie dziw że dostaje kicki za byle gówno. Wyjebane mam w te kicki, raz specjalnie coś odjebałem żeby mnie kicknął bo mi się z gry nie chciało wychodzić FANIE? Fajnie mi się podobało. I proszę zamknąć możliwość pisania bo tu się robi wielkie gówno, a te dziewczynki wszystkie niech piszą na mnie skargi a nie zaśmiecają mój temat. Bo tu się tyle gówien wypowiedziało, że inteligencja tego tematu spadła o 90%. Tyle mam do powiedzenia.

 

A oskarżona przyznała się, że to ona strzelała z daleka co widać na ss 3,4,5... A na ss 1 oraz 2, widac jak strzela do mnie jeszcze bugując, że strzela+klika ESC by nie brało jej amunicji. Nie po raz pierwszy jest oskarżona, dużo osób się podpisało pod skargą ja nikogo nie namawiałem że ma tutaj nic pisać w odróżnieniu od tej śmiesznej paniusi która myśli, że jest kurwa pączkiem świata. WYPIERDALAJ jeżeli masz pisać dalej te skurwiałe głupoty na mój temat. PROWO UDANE, możesz się kurwa cieszyć.

Odnośnik do komentarza

Skarga Akceptowana


Oskarżona dostaje 15 minut AJ


Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...