Skocz do zawartości

[Skarga]Matt_Quer


szefuncio

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra,powiem tak gościowi Matt Quer należy się warn nawet i dwa jade sobie przez mechy na nrg a on lutuje do mnie z deagla potem jechał z dwoma gościami też lutował we mnie.. potem jechałam sobie autem rozwalili mi auto screenów nie robie ale to sama prawda już 3 sie wypowiada na jego temat że mu się należy.

Odnośnik do komentarza

O kurwa gimbusiarnia sie zleciała widze, zgrywają terminatorów w necie, aż bym tu zarzucił jakiegoś mema typu ''Kozak w necie, pizda w świecie'' ale chuj w to.

Niby taki kozak ''wypierdalać w podskokach'' na twój widok to pewnie wszyscy sie po kątach chowają. No ale widocznie pizda jesteś bo to ty się chowasz po kątach pewnie, a w necie jesteś zajebisty niby i ''muwie ci nie podzkakuj bo zemby wyplojesz* 

Odnośnik do komentarza

Nie widze tu żadnych wycieczek osobistych ad personam. Złamałem regulamin to dostane kare, ichuj. Ale was to boli bardziej ode mnie widze, zwykłe dm a wy zachowujecie sie jakbym was co najmniej zgwałcił analnie bez wazeliny, "spalić na stosie heretyka jednego!"
 

Miałeś spotkanie to poprosze screen, jak nie masz to j/w, prosze wypjerdalać, bez dowodów też moge sobie tak każdego oskarżać o wszystko i żądać kary..

Odnośnik do komentarza

I kto tu kogo obraża, hm? Och to tylko ja taki zły. Przestań traktować gre tak poważnie bo hemoroidów z nadciśnienia dostaniesz.

On gry nie traktuje poważnie, po prostu chce se pograć w mile spędzonym czasie, po to jest gra, a jak spotka lepszego pierwszego gnoja który mu sie pobawić w tej grze nie daje to wiesz. (Z tym pobawić nie chodzi mi o jakiś DM i w ogóle oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...