Skocz do zawartości

Hello,Haj,Czesc,Dziendobry.


Gość Leonii

Rekomendowane odpowiedzi

Emm, siema ale jestes nie mily dla graczy udowodniles to na moim pw

 

No tak bardzo Cie Qumplu serdeczny Przepraszam,wygralem z Toba w HaxBall'a. Zanim odszedles,wyzwales mnie od chu** i cziterow. Na PW napisalem Ci ze moglem ew. nie rozwalac Cie tak szybko,i zapytalem sie z grzecznosci czy wyslac Ci cos do wytarcia Noska,bo ewidentnie sie poplakales i osmarkales. Jestem Mily,i szanuje tych ktorzy szanuja i Mnie. Trudne do zrozumienia? Watpie.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że większość tutaj zgromadzonych osób jest z prywatnej wiadomości. Ja również. Z ciekawości poczytałem sobie i lekko mówiąc uśmiałem się.

Nie oceniaj grupy serwera po całości i saamej nazwie. Nie każdy admin odwala ;) W tym momencie zostałem obrażony ale mam to w nosie. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie w danej kwestii. To tak jak bym napisał, że gracze to odwalacze.

Znajdzie się garstka co odwala a znajdzie się garstka co po prostu gra i robi swoje według możliwości na które może sobie pozwolić ;)

 

No ale to tylko i wyłącznie moje zdanie ;)

 

Cześć!

Odnośnik do komentarza

Witaj dobry obywatelu Mrucznika, wlasnie wypelniles 1% porzadnego czlowieka na tym serwerze xD 
Dziéki Tobie kolego przestalem byc odwalaczem i zaczalem szanowac kotnika, a tu masz dowód jak zmieniles moje nastawienie do Kotnika :D 
 



 
Odnośnik do komentarza

Widzę, że większość tutaj zgromadzonych osób jest z prywatnej wiadomości. Ja również. Z ciekawości poczytałem sobie i lekko mówiąc uśmiałem się.

Nie oceniaj grupy serwera po całości i saamej nazwie. Nie każdy admin odwala ;) W tym momencie zostałem obrażony ale mam to w nosie. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie w danej kwestii. To tak jak bym napisał, że gracze to odwalacze.

Znajdzie się garstka co odwala a znajdzie się garstka co po prostu gra i robi swoje według możliwości na które może sobie pozwolić ;)

 

No ale to tylko i wyłącznie moje zdanie ;)

 

Cześć!

 

To Prosze Pana, czy znalazles sie tutaj z prywatnej wiadomosci,czy tez sam wpadles w ten temat nic nie zmienia. Tak jak pisalem wyzej... ""Witam wszystkich, chociaz jestem swiadomy jaka duza czesc ludzi gra normalnie,chodzilo o to ze i tak szanuje kazdego czlowieka i go serdecznie witam a do tych ktorzy graja fair play i stosuja sie do panujacych na serwerze zasad apelowalem o delikatna pomoc w ozywieniu mruczka ponownie bo jak sam "Panie Administratorze" pewnie zauwazyles ta liczba zmiejszyla sie statystycznie o duzo. Pozdrawiam i Szanuje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...