Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Nicola_Kennedy

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• Komisja ds. Pomocy i Informacji
  • 1479 postów
  • Nick SA-MP:Matt Verwest

Napisano 10 wrzesień 2015 - 09:43

Nick oskarżonego: Nicola_Kennedy
Nick oskarżającego: Mat_Drep
Powód: Odwalanie, nie umiejętne prowadzenie frakcji, wprowadzanie do San News beznadziejnej atmosfery
Kara (proponowana): Stracenie Liderki w San News oraz wylot z frakcji + warn
Wyjaśnienie: Mam dość tego wszystkiego co się wyprawia w San News! Zamiast fajnej atmosfery zrobił się jeden wielki bałagan i nic się nie liczy prócz pani Nicoli Kennedy.
Do tego wszystkiego, zasady które nas obowiązuję - Nicoli Kennedy one nie dotyczą. 
Ostatnio został trochę zmieniony regulamin i piszę się w nim że NIE MOŻNA SKAKAĆ PO AUTACH w San News bo wylot. A pani Nicola skacze jak małpa i jagby skakał tak pracownik to odrazu by miał wylot! To co obowiązuję pracowników to CIEBIE TEŻ OBOWIĄZUJE! Z resztą wchodzi na mrucznika i mówi na radiu "mam dość tego gówna, utrzymuje mnie tylko liderka",  wszyscy z San News mają pani Nicoli dość. To co się dzieję w San News to w ogóle  nie jest miła atmosfera! Kiedyś San News to było coś. Marzyło się żeby tu dojść.. teraz.. dzięki takim osobą mrucznik staję się gorszy. Pani Nicolo niech pani wymaga coś też od siebie, a nie tylko od innych! Screnny prawie z tego wszystkiego co mówiłem. Dziękuję. 
Screeny (obowiązkowe): 
"Miła atmosfera w San News"

Spoiler

Następny ss'y-skakanie po autach

Spoiler

Tego nawet nie komentuje...

Spoiler

Obraza OOC ;d 
Spoiler

(Proszę nie brońcie już jej, bo tego co ona robi nie da się usprawiedliwić)

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 10 wrzesień 2015 - 14:36

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 queenOlka

queenOlka

Specjalista

• Gracz
  • 137 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:19

XD - naucz się pierw pisać. Za grę IC nigdzie nie jest napisane, ze kara obowiązuje, więc kolegi drogi - elo. Mój regulamin i robię z nim co chcę, a to, że można tylko i wyłącznie tyle robić o godzinach popołudniowych, gdy wszyscy są w szkole - trudno. Jak już napisałam, mój regulamin, mam prawo do edycji go w każdej chwili. Kolejny ss czyli pisanie OOC w IC na telefonie - był czas ze zbugowanym /w, więc jedyny ratunek to telefon, proste. Nie obraziłam Cię tylko wspomniałam dawne czasy jak to się biło po dłoniach i szarpało za uszy. :rolleyes: A nie tak jak teraz.. 'Kajetanku, lekcje masz sam w 101, pouczymy się czytania W 3 GIMNAZJUM'. ​Ja wiem czy wszyscy mają mnie dość? nic nie robiłeś to dostałeś /uninvite, więc elo. Pisać nie umiesz, więc elo. Tacy są gracze - wprowadziłam nowe pomysły, typu blogi. Ktoś zaczął grać? nie, więc nie pierdziel głupot. Nie ma Cię już z 2 tygodnie ale wiesz, jak bardzo dobrze mają mnie dość, jaka szkoda xD.

Użytkownik queenOlka edytował ten post 10 wrzesień 2015 - 15:22

#4 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• 1479 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:23

XD - naucz się pierw pisać. Za grę IC nigdzie nie jest napisane, ze kara obowiązuje, więc kolegi drogi - elo. Mój regulamin i robię z nim co chcę, a to, że można tylko i wyłącznie tyle robić o godzinach popołudniowych, gdy wszyscy są w szkole - trudno. Jak już napisałam, mój regulamin, mam prawo do edycji go w każdej chwili. Kolejny ss czyli pisanie OOC w IC na telefonie - był czas ze zbugowanym /w, więc jedyny ratunek to telefon, proste. Nie obraziłam Cię tylko wspomniałam dawne czasy jak to się biło po dłoniach i szarpało za uszy. :rolleyes: A nie tak jak teraz.. 'Kajetanku, lekcje masz sam w 101, pouczymy się czytania W 3 GIMNAZJUM'. 

Jasne! /w bylo zbugowane! To trzeba bylo nawet w (( )) pisac na telefonie.
Wszystko sie buguje gdy Nicola wchodzi na mruka- biedna jestes, jak zwykle nie umiesz sie przyznac do winy.
Czyli pracownik ktory by skakal po aucie mialbym odrazu wylot ale ty jagbys skakala mialabys to w du**e - kiedy chcesz zmieniasz sobie reulamin zeby ci bylo wygodniej.
I jak ty mozesz wymagac cos od pracownikow skoro sama nie wymagasz od siebie.
Poprostu IDEALNY LIDER - brawo -.-

//

Tak bardzo dobrze wiem! I pisalem nie obecnosc na forum do 15 sierpnia od poczatku wakacji! 
Pozniej wyladowalem w szpitalu.
Kazdego nowego praktykanta traktowalas jak szmate!
I nie p*erdol co zrobilas, bo go**o zrobilas! 
Myslisz ze czemu p. Lorenzo odszedl? DLACZEGO? Przez twoje zachowanie. Nie jestes bez karna.

//rover łączę Ci posty.

#5 queenOlka

queenOlka

Specjalista

• Gracz
  • 137 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:27

g

Jasne! /w bylo zbugowane! To trzeba bylo nawet w (( )) pisac na telefonie.
Wszystko sie buguje gdy Nicola wchodzi na mruka- biedna jestes, jak zwykle nie umiesz sie przyznac do winy.
Czyli pracownik ktory by skakal po aucie mialbym odrazu wylot ale ty masz to w du**e i kiedy chcesz zmieniasz sobie reulamin zeby ci bylo wygodniej.
I jak ty mozesz wymagac cos od pracownikow skoro sama nie wymagasz od siebie.
Poprostu IDEALNY LIDER - brawo -.-

Wszyscy to potwierdzą, że bugowało się ID danego gracza czasami i nie można było do niego napisać, nawet administrator serwera, gdybyś CZĘŚCIEJ grał w SN oraz na serwerze, to bys wiedział. A to co muszę to ty mi nie mów colo, bo może zapomniałam o nawiasach? :) I nie dostałby wylotu, tylko minusa, co jest napisane w regulaminie.

g

Tak bardzo dobrze wiem! I pisalem nie obecnosc na forum do 15 sierpnia od poczatku wakacji! 
Pozniej wyladowalem w szpitalu.
Kazdego nowego praktykanta traktowalas jak szmate!
I nie p*erdol co zrobilas, bo go**o zrobilas! 
Myslisz ze czemu p. Lorenzo odszedl? DLACZEGO? Przez twoje zachowanie. Nie jestes bez karna.

Ale co mnie obchodzi nieobecność do 15 sierpnia skoro teraz mamy 10 września, a ty sobie wszedłeś na początku i piszesz to i owanto, pożegnałam się z Tobą za nic nie robienie. Skoro tak każdego traktuję - udowodnij mi to, nie potwierdzenie od kolegi/koleżanki/siostry. :-)

A czemu odszedł? Bo mu się znudziło? :)

Użytkownik queenOlka edytował ten post 10 wrzesień 2015 - 15:29

• Konto Lyli lubi to

#6 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• 1479 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:29

g

Wszyscy to potwierdzą, że bugowało się ID danego gracza czasami i nie można było do niego napisać, nawet administrator serwera, gdybyś CZĘŚCIEJ grał w SN oraz na serwerze, to bys wiedział. A to co muszę to ty mi nie mów colo, bo może zapomniałam o nawiasach? :) I nie dostałby wylotu, tylko minusa, co jest napisane w regulaminie.

To na twoim miejscu ja bym sie umowil w biorze a nie.. "dam ci to no juz tylko mi nie spam przez telefon". Bo chyba nie przyjmuje sie przez telefon pracownikow co?

#7 queenOlka

queenOlka

Specjalista

• Gracz
  • 137 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:32

g

To na twoim miejscu ja bym sie umowil w biorze a nie.. "dam ci to no juz tylko mi nie spam przez telefon". Bo chyba nie przyjmuje sie przez telefon pracownikow co?

Ale co mnie obchodzi, co Ty byś zrobił xD. Ps - biurze. To jest gra OOC zamiast /w - czytanie ze zrozumieniem z góry. :-)

#8 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• 1479 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:34

Nie to i owanto tylko odrazu chcialem to wszystko wyjasnic.
Smieszna jestes.
Idealna atmosfera w tym San News naprawde zajebista!

Lorezno strasznie sie na Ciebie skarzyl, nawet z Ciara wtedy gadal zebys pozegnala sie z san news! 
W koncu gdy on powiedzial co o tym mysli to ty "Wkurwil mnie IC wiec wylot" .
Chcialabys zeby Ciebie tak ktos traktowal? CHCIALABYS?
kiedys gdy jeszcze byl Kenny, to pytal sie czy oddasz mu przynajmniej troszke kasy z audycji to ty "Pff, chyba snisz nie bede nic placic-twoja strata". 
I tym sposobem myslisz ze zyskujesz wsrod pracownikow sympatie? Zastanow sie Nicolko. :) 

• Wera, Lora i Florence lubią to

#9 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• 1479 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:36

g

Ale co mnie obchodzi, co Ty byś zrobił xD. Ps - biurze. To jest gra OOC zamiast /w - czytanie ze zrozumieniem z góry. :-)

masz jakis dowod ze mialas bug ID? ;d
Ze nie moglas pisac do niego na 100%.

Olka, uwazasz ze twoje zachowanie w San News jest w 100% dobre? ;d

Użytkownik MADR edytował ten post 10 wrzesień 2015 - 15:38

#10 queenOlka

queenOlka

Specjalista

• Gracz
  • 137 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:40

g

masz jakis dowod ze mialas bug ID? ;d
Ze nie moglas pisac do niego na 100%.

Olka, uwazasz ze twoje zachowanie w San News jest w 100% dobre? ;d

Nie, nei mam bo nie będę robiła SS'a z każdego Bugu na tym serwerze - 500GB pamięci by nie wystarczyło. Skończyłam z Tobą dyskusję, bo to nie dotyczy skargi. Pozdrawiam cieplutko i kup sobie słownik.

• ReQuien lubi to

#11 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• 1479 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:42

g

Nie, nei mam bo nie będę robiła SS'a z każdego Bugu na tym serwerze - 500GB pamięci by nie wystarczyło. Skończyłam z Tobą dyskusję, bo to nie dotyczy skargi. Pozdrawiam cieplutko i kup sobie słownik

Klawiatura mi teraz szaleje i to nie jest moja wina.

Odpowiedz mi na pytanie : uwazasz ze twoje zachowanie w San News jest w 100% dobre? ;d ????

#12 queenOlka

queenOlka

Specjalista

• Gracz
  • 137 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:44

g

Klawiatura mi teraz szaleje i to nie jest moja wina.

Odpowiedz mi na pytanie : uwazasz ze twoje zachowanie w San News jest w 100% dobre? ;d ????

Klawiatura ci szaleje i zamiast napisać 'Biuro' piszesz 'bioro', faaajnie. Tak, moje zachowanie jest w 100% dobre. ;]

#13 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• 1479 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:46

g

Klawiatura ci szaleje i zamiast napisać 'Biuro' piszesz 'bioro', faaajnie. Tak, moje zachowanie jest w 100% dobre. ;]

Jestem dys.
Mowilem ci juz. ;_;

Przesadzasz.
Serio.

Tydzien Cie nie ma, nic nie robisz w radiu a pozniej do wszystkich masz o wszystko zal.
JESTES LIDEREM codziennie powinnas byc (na twoje jeb.. rozumowanie)

• Ojciec_Dyrektor, Lora i Florence lubią to

#14 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• 1479 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:50

Pisząc na organizacje piszesz jednocześnie na lidera danej organizacji -,-

JPRD co za typ... Szkoda słów

To czemu tego JPRDL nie ma napisanego? ^^

Nie tylko ja mam zazalenia
http://mrucznik-rp.p...karga-san-news/

Prosze zamknac temat- w zlym miejscu napisalem sorka. :) 

Użytkownik MADR edytował ten post 10 wrzesień 2015 - 15:53

#15 queenOlka

queenOlka

Specjalista

• Gracz
  • 137 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:54

Ta skarga dostała już werdykt, od którego się odwołałam. XDDD

#16 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• 1479 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:56

Ta skarga dostała już werdykt, od którego się odwołałam. XDDD

Taka jestes zajebista co Olka?
Stoi za toba szereg adminow.
Nie dziwie sie, ale to sie kiedys skonczy. :) 
Wylecisz z San news na zbity pysk, nie tylko ja mam juz Ciebie dosc.
Rob co chcesz narazie. ;d 

#17 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• 1479 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:58

jprd, kto to spłodził że tak to zj****ł to ja nie wiem -.-

wypiepszaj stad czlowieku. Wypowiedzales sie to po co jeszcze glowe zawracasz?
-.-

#18 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• 1479 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 16:02

Ej, a tak szczerze. Starzy Cię nie kochają, koledzy biją i ciągle siedzisz w szafie że taki jesteś? 

Ej tak szczerze? To ja nie wiem ale ty chcesz przed Nicola zainponowac?
Sory ale to nie jest ani smieszne ani fajne. No moze dla Nicoli ktora nie dziwie sie ze Ci wszystko lajkuje bo jej bronisz.
:)

#19 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• 1479 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 16:06

Wiesz co jest śmieszne? 

To że byłeś/jesteś w SN i na************ś SS na osobę która dała Ci szanse być w organizacji, a teraz ją chcesz up********ć. Sory typie ale chyba masz niepoukładane w głowie.

nie ona ale ciarkowsky ktory byl za******y!
Nie wiesz to nie komentuj. :) Nicoli nie nawidzilem od samego poczatku bo traktowala wszystkich jak szmaty-Ciara byl okej. No ale przy siedzacej obok Nicoli to ja bym tez odszedl z liderki. ;P 

;)

Użytkownik MADR edytował ten post 10 wrzesień 2015 - 16:06

#20 queenOlka

queenOlka

Specjalista

• Gracz
  • 137 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 16:08

g

nie ona ale ciarkowsky ktory byl za******y!
Nie wiesz to nie komentuj. :) Nicoli nie nawidzilem od samego poczatku bo traktowala wszystkich jak szmaty-Ciara byl okej. No ale przy siedzacej obok Nicoli to ja bym tez odszedl z liderki. ;P 

;)

ZA GRĘ IC JESZCZE NIKT NIE DOSTAŁ KARY, CHYBA, ZE NA MRUCZNIKU :))))

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych