Skocz do zawartości

[Skarga] Danny_Aryan


Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Danny_Aryan
Nick oskarżającego: Andrew_Leppere
Powód: Bezpodstawny DM (jak większość mechaników)
Kara (proponowana): Warn/Ban za nagminny DM.
Wyjaśnienie: Stałem rozwalonym Sultanem koło siłowni, gdyż rozwalił mi go pewiem pan, również nie wiem za co http://imgur.com/a/BIp5M  . Wtedy krzyknąłem, żeby przejeżdżająca niedługo po tym incydencie osoba naprawiła mi auto. Zamiast naprawy otrzymałem kulkę w łeb. W każdym razie Jimeno_Valdivia jest głównym świadkiem w obydwu CHORYCH akcjach.
Screeny (obowiązkowe):

LcHepNL.png

 

 

Odnośnik do komentarza

Danny mi pomógł kiedyś na tym serwerze i się z nim jeszcze kumplowałem. Składać skargę na jedną osobe.. A to co się dziś wydarzyło na serwerze Massiv DM DD/CZ Cheat Game + ID Bug to porażka. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Każdy post "Dany to super gracz jak morzna napisac na niego skarge ty kurwo!1111" będzie warnowany, każdy offtop bez kolejnych dowodów będzie warnowany a w efekcie w końcu zamknę skargę do czasu rozpatrzenia. To, że Danny prowadził przez dłuższy czas gang (w sumie nie jeden) nie oznacza że w tej chwili staje się bezkarny i może robić co mu się żywnie podoba.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

O siema fajnie, że o mnie pamiętacie  ;)

 

mnie szukal i znalaz w taxi.. zanim wyciagnalem bron to juz sp*******l i nie moglem go ro*****c..

 

prosze nie warnowac ja= jimeno valdivia : ))))))))))))

no fakt w trakcie jak strzelałeś do mnie był mega lag i musiałem relognąć, tak trochę bez realnego powodu zabiłem kierowcę więc kara się należy jednak warn jest wyolbrzymiony tak samo jako pisanie, że robię nagminny dm. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...