Skocz do zawartości

Cześć, wróciłem!


Anorytyk Azjata

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wróciłem tutaj po dość długiej przerwie na razie nie będę mówił kim byłem 2 lata temu i co odrywało moją rolą na tym serwerze, jak widzę jest dużo nowych adminów, lecz też parę starych i zaufanych sanitariuszy tego serwera no cóż zobaczymy się na serwerze. Podpowiedź i za razem zagadka, kiedy grałem na tym serwerze wiem że miałem najwięcej pieniędzy z całego serwera i dużo obowiązków na głowie. Do zobaczenia w grze, lat mam 18.

Odnośnik do komentarza

Rossim to Ty nie jesteś, Vancikiem oraz Valorem także, Kris nie gra w gry, Brusznik nie ma 18lat, Aiko to wariatka i by się przedstawiła, Aaron także nie ma 18lat, Kijoszi też wariat i by się przedstawił, Razor też nie ma 18 lat tylko więcej, Skubany ma w chuj więcej lat od Ciebie - więc jesteś niewiadomkiem, który mało był ważny i nie pełnił dużej roli z zakresu obowiązków bo jestem tu od samego początku i znam każdą twarz z każdego pokolenia mrucznikowego.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza

Np jak ja grałem ciebie sknerus nie było adminem. Wiecie kiedy odszedłem? To tylko osoby wtajemniczone będą wiedzieć jak był bug z Kokainką na kaskę :) Była aferka :D Pozdrawiam Ścigantów - PC

 

Czyli rozumiem, że to "największy majątek" oznacza zbugowaną kasę?

Odnośnik do komentarza

Np jak ja grałem ciebie sknerus nie było adminem. Wiecie kiedy odszedłem? To tylko osoby wtajemniczone będą wiedzieć jak był bug z Kokainką na kaskę :) Była aferka :D Pozdrawiam Ścigantów - PC

 

Nie umiesz czytać? Bo widzę że cienko u ciebie z tym, grałem wtedy na mruczniku.

Odnośnik do komentarza

Np jak ja grałem ciebie sknerus nie było adminem. Wiecie kiedy odszedłem? To tylko osoby wtajemniczone będą wiedzieć jak był bug z Kokainką na kaskę :) Była aferka :D Pozdrawiam Ścigantów - PC

Nie z kokainą, a dragami szczegółowo, poleciała spora ekipa, możliwe, że Ty również.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...