Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Max_Capaniero

62 odpowiedzi w tym temacie

#21 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów
  • Nick SA-MP:Max Capaniero

Napisano 13 wrzesień 2015 - 22:19

Na to to Ty powinienes mieć ss;)

Nigdy w życiu nie napisałem skargi w /stats mam 1919 dedów z czego za 1900 mogłem zapewne na kogoś ją napisać.. Nie bawię się w robienie ss byle gówna. 

Chyba że HA - hihiih ale i tak nie wstawiłem ... http://screenshooter...2563467/jjbobce

• kielon lubi to

#22 Ventura

Ventura

Specjalista

• Gracz
  • 130 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 06:27

Co wy kurwa pierdolicie? Wam te e-dolarki całkiem odjebały do głowy?

Jak już wspomniałeś, jest nowy bo ma mało dolarów (choć i tak to jest ch*jowy argument), to ma kuźwa prawo nie wiedzieć trochę o RP.

#23 Wojfal01

Wojfal01

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów
  • Nick SA-MP:Demjan_Bodrov

Napisano 14 wrzesień 2015 - 06:32

Tak, nazywajcie nadal mechem człowieka, który jest Vice Bossem w jednej z dwóch grających mafii i gra na tym serwie już 3 lata. Tak, brońcie człowieka, który zanieczyszcza ten serwer tylko dlatego, że go znacie. Czemu cały czas odnosisz się do mojego majątku, który wynosi 40kk? Tu nie chodzi o pieniądze, a przynajmniej kiedyś nam o to nie chodziło... Ale widać serwer się zmienia na gorsze i to przez takich jak ty. Nie masz honoru i odwagi, aby przyznać się do odwalania i do tego oskarżasz mnie!? Proszę Cię... przestań.

• Pawik lubi to

#24 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 16:05

Tak, nazywajcie nadal mechem człowieka, który jest Vice Bossem w jednej z dwóch grających mafii i gra na tym serwie już 3 lata. Tak, brońcie człowieka, który zanieczyszcza ten serwer tylko dlatego, że go znacie. Czemu cały czas odnosisz się do mojego majątku, który wynosi 40kk? Tu nie chodzi o pieniądze, a przynajmniej kiedyś nam o to nie chodziło... Ale widać serwer się zmienia na gorsze i to przez takich jak ty. Nie masz honoru i odwagi, aby przyznać się do odwalania i do tego oskarżasz mnie!? Proszę Cię... przestań.

xDDDD mrucznik ma chyba najsłabsze mafie ze wszystkich większych serverów RP, brak klimatu gry itp.. No to już wiemy dlaczego ;d

A co do majątku mam wyjebane, stwierdzam że piszesz jak kimś byś był a ch**a nikt cie nie zna xD

Do tego to nie ja próbuje oszukać administracje naciąganą skargą..

Użytkownik Capaniero edytował ten post 14 wrzesień 2015 - 16:07

#25 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 16:09

Co wy kur** pi********e? Wam te e-dolarki całkiem odjebały do głowy?

Jak już wspomniałeś, jest nowy bo ma mało dolarów (choć i tak to jest ch*jowy argument), to ma kuźwa prawo nie wiedzieć trochę o RP.

Jest nowy bo gram na wielu kontach od bardzo dawna i go nie znam.

A co do RP to myślę że coś tam umie bo wie jak mnie wkurwić i co napisać w skardze która dla mnie i tak jest nie na miejscu, gdyż to on tam jako pierwszy zawinił.

#26 Wojfal01

Wojfal01

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 17:09

Przemyśl: Najpierw piszesz o tym, że jestem biednym mechem, który ma 14k przy sobie, a potem pier****sz, że nie obchodzi cię ile mam hajsu.

#27 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 17:14

Przemyśl: Najpierw piszesz o tym, że jestem biednym mechem, który ma 14k przy sobie, a potem pier****sz, że nie obchodzi cię ile mam hajsu.

Bo jesteś biedny i stoisz na mechach, jesteś biednym Vice Bosem mafii którego nikt nie zna sory ;/

#28 Wojfal01

Wojfal01

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 17:19

1 "Jesteś biedny" - zaj**isty argument i mocna linia obrony.

2 SS'y potwierdzają moją wersję i obalają twoją.

3 Rzeczywiście, jeśli ty mnie nie znasz to muszę być nowy i nie mogę ogarniać RP. Nie znam cię, bo staram się nie zadawać IC z osobami łamiącymi LKiZ.

Weź się trochę zastanów i przestań oszukiwać OOC.

#29 Wojfal01

Wojfal01

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 17:22

"Jesteś biednym Vice Bossem mafii, którego nikt nie zna sory ;/" Rzeczywiście, bo w życiu chodzi tylko o sławę i pieniądze.

#30 Toltiobi

Toltiobi

Kumaty

• Gracz
  • 53 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 18:10

Uuuuu i jeszcze Max służbowym burito (czyżby minus?) XD

#31 Toltiobi

Toltiobi

Kumaty

• Gracz
  • 53 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 18:11

1 "Jesteś biedny" - zaj**isty argument i mocna linia obrony.

2 SS'y potwierdzają moją wersję i obalają twoją.

3 Rzeczywiście, jeśli ty mnie nie znasz to muszę być nowy i nie mogę ogarniać RP. Nie znam cię, bo staram się nie zadawać IC z osobami łamiącymi LKiZ.

Weź się trochę zastanów i przestań oszukiwać OOC.

Co do punktu 3, to pragnę zauważyć, iż rzeczy ooc nie mają prawa wpływać na grę ic. A ty mi tu gadasz że : '' staram się nie zadawać IC z osobami łamiącymi LKiZ.'' XDDDD

#32 Wojfal01

Wojfal01

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 18:26

Chodziło mi o to, że właśnie dlatego on mnie nie zna (co dobitnie podkreśla pisząc, że nikt mnie nie zna i jestem nowym mechem-nieogarem).

#33 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 19:12

Chodziło mi o to, że właśnie dlatego on mnie nie zna (co dobitnie podkreśla pisząc, że nikt mnie nie zna i jestem nowym mechem-nieogarem).

Ale przecie we mnie wjechałeś i zacząłeś odwalac i wyzywać IC no ja nw kto to jest "Nieogarem" 

Jak starasz sie nie zadawać to zajebiście, ja staram się nie zadawać z kolejno: Debilami,Tępakami,Zjebami,Konfidentami i Noobami.

I z tobą nie będę się zadawał, ale wcale nie sugeruje że spełniasz któraś z tych cech, wcale.

Użytkownik Capaniero edytował ten post 14 wrzesień 2015 - 19:13

#34 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 19:15

Uuuuu i jeszcze Max służbowym burito (czyżby minus?) XD

To było burito cumpla, służbowe więcej by wytrzymało ;(

Użytkownik Capaniero edytował ten post 14 wrzesień 2015 - 19:16

#35 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 19:21

Nie musimy wstydzić sie prawdy :D

#36 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 21:58

Oooo.. Morasznik zamknij tą skarge bo mnie krew zaleje tak sie wkurwiłem na tego odwalacza ;d

#37 Wojfal01

Wojfal01

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 06:45

Tak, ja też o to proszę. Na SS'ach jasno widać, że wina leży po jego stronie. Zamknijcie to zanim się pozabijamy...

#38 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 13:05

Dobra ja tak kończyć to dodam tyle że miałem powód IC do zabicia go bo we mnie wjechał a w LKIZ pisze jasno - A przez to że miałem powód więc nie był to dm a to twoje dd/cz to było wykroczenie drogowe, i ty ty wjechałeś we mnie może nawet na lagu wali mnie to prowokując mnie do strzelania. 

Cytat LKiZ:

Aby wczuć się w Role Play panujący na Mruczniku, prezentujemy krótki rys fabularny serwera:
Los Santos jest miastem opanowanym przez przestępców, nawet cywile chodzą po mieście uzbrojeni. Każdy walczy o swoje miejsce siłą a tych, którzy stoją na drodze do ich celu traktują serią z kałacha. Więc pamiętaj, Los Santos to nie el dorado pokoju gdzie ludzie żyją w zgodzie z Policją i wszyscy poświęcają się radosnej i owocnej współpracy. To miasto, w którym co drugi obywatel jest kryminalistą a na każdym zakręcie może czekać cię śmierć. Więc nie czekaj, weź sprawy w swoje ręcę i dołącz do ludzi siejących zamęt w Los Santos lub grup, które mają na celu uspokojenie motłochu i sprawienie by sprawiedliwość zatriumfowała, bądź zostań (nie)uczciwym pracownikiem i stań się najbogatszym człowiekiem w LS.
Jak życie twojej postaci potoczy się dalej, zależy tylko i wyłącznie od ciebie! Powodzenia!

• kielon lubi to

#39 Wojfal01

Wojfal01

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 13:30

Tak, miałbyś rację gdybym Cię w jakikolwiek sposób prowokował...

#40 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 13:35

Wjechałeś we mnie, akcja była na wyciąganie broni bo jest automatycznie więc non PG maj frend = noł dm.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych