Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Max_Capaniero

62 odpowiedzi w tym temacie

#41 Wojfal01

Wojfal01

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów
  • Nick SA-MP:Demjan_Bodrov

Napisano 15 wrzesień 2015 - 13:38

Rzeczywiście, bo to ty spokojnie stałeś sobie meritem, a to ja w ciebie wjechałem czarnym burrito.

#42 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów
  • Nick SA-MP:Max Capaniero

Napisano 15 wrzesień 2015 - 15:07

Nie ja przejechać chciałem na mechy a ty bokiem przejechałeś w przejeździe i mi światło rozjebałęś tym meritem

• 0110 1001 lubi to

#43 0110 1001

0110 1001

Legenda

• Komisja Organizacyjna
  • 1038 postów
  • Nick SA-MP:Vielegard_Costanzi

Napisano 15 wrzesień 2015 - 15:22

Nie ja przejechać chciałem na mechy a ty bokiem przejechałeś w przejeździe i mi światło rozjebałęś tym meritem

to prawda, bóg to widział i nie można zaprzeczać

Najlepiej odpuśćcie sobie tą kłotnię i pójdźcie na kompromis, my nie oddamy Maxa bo ogarnia dobrze grę i ktoś musi zarządzać akademią USSS.

Max jest niewinny jak niemowlak.

#44 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 15:30

Łatwo powiedziec ;ddd

#45 FrediXD

FrediXD

Newbie

• Gracz
  • 5 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 15:43

nie zesrajcie sie xD

#46 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 16:39

Ale spam się zrobił w tej skardze xD, wybaczmy sobie i to zamknijmy bo się tylko wkurwiam ;dddd

#47 Wojfal01

Wojfal01

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 16:46

Wierz mi, chętnie bym to zakończył. Mimo to nie pozwolę, abyś pozostał bezkarny. W ogóle nic ci nie zrobiłem, a ty z pełną prędkością wjechałeś we mnie, a jak ci napisałem na /b żebyś zobaczył skargę na forum to wyszedłeś i mnie zastrzeliłeś. Czy tak się zachowuje osoba zarządzająca akademią USSS ? Nie chcę w jakikolwiek sposób cię wk****ać, chcę po prostu, aby za winę była kara, niezależnie od majątku czy popularności.

#48 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 17:07

No ale miałem powód.. ;dddddd Niech mi jebną to AJ na 20 minut sensu to nima w sumie ;d wjechałem bo prowokowałeś ;d

#49 Wojfal01

Wojfal01

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 17:11

Powiedz mi JAK cię prowokowałem ?

#50 Allerek

Allerek

• Gracz
  • 281 postów
  • Nick SA-MP:Haruto_Bushido

Napisano 15 wrzesień 2015 - 18:02

Capaniero zbanować i tyle, nie no żart. Capaniero robi takie coś tylko w ostateczności, widocznie zrobiłeś słabe Prowo.

#51 0110 1001

0110 1001

Legenda

• Komisja Organizacyjna
  • 1038 postów
  • Nick SA-MP:Vielegard_Costanzi

Napisano 15 wrzesień 2015 - 18:26

Powody IC kolego, uszkodziłeś lampę w samochodzie USSS, no i idąc drogą IC - przez Ciebie na kolejnej akcji ktoś mógłby pomylić samochód z motocylem, skoro nie ma jednej lampy, no a byłaby noc i by to własnie auto wiozło burmistrza, ze strzelaniny, ostatnie auto, pech chciał że wybiłeś lampę. Jak pisałem, ktoś pomyliłby to z motorem, w nocy oczywiście spowodowałby wypadek i jeb, prezydenta czy tam burmistrza szlak trafia, wącha kwiatki. Patrząc na to logicznie, to niszcząc lamę w samochodzie USSS zagroziłeś bezpieczeństwu Stanów Zjednoczonych, a co za tym idzie - agent USSS mógł Cię bezkarnie zabić jak terroryste. Proste, ok?

• Capaniero lubi to

#52 Wojfal01

Wojfal01

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 18:37

No nie powiedziałbym, że proste. Szczególnie, że żadnej lampy nie uszkodziłem. Najpierw mówi, że go wyzywałem i prowokowałem od dłuższego czasu. Potem zaś, że wjeżdżając zbiłem mu lampę. Widać jak na dłoni, że to wymyślona historia mająca na celu usprawiedliwić jego przewinienia.

#53 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 20:51

Nie ja stwierdziłem, ze mnie sprowokowałeś tym że we mnie wjechałeś i tym co potem mówiłeś IC, przez co się wk*******m i oddałem ci niszcząc twoje auto a potem jak zacząłeś pi*******ć IC i grozić OOC zostałeś zastrzelony MK xD

To że rozjebałeś moje światełko też miało dla mnie znaczenie bo lubię jak światła w pojeździe są całe i jak stracę swietła to automatycznie mam wyjebane i auto może być niszczone - Ktoś jeszcze tak ma? xD

Użytkownik Capaniero edytował ten post 15 wrzesień 2015 - 20:52

• 0110 1001 lubi to

#54 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 20:53

Powody IC kolego, uszkodziłeś lampę w samochodzie USSS, no i idąc drogą IC - przez Ciebie na kolejnej akcji ktoś mógłby pomylić samochód z motocylem, skoro nie ma jednej lampy, no a byłaby noc i by to własnie auto wiozło burmistrza, ze strzelaniny, ostatnie auto, pech chciał że wybiłeś lampę. Jak pisałem, ktoś pomyliłby to z motorem, w nocy oczywiście spowodowałby wypadek i jeb, prezydenta czy tam burmistrza szlak trafia, wącha kwiatki. Patrząc na to logicznie, to niszcząc lamę w samochodzie USSS zagroziłeś bezpieczeństwu Stanów Zjednoczonych, a co za tym idzie - agent USSS mógł Cię bezkarnie zabić jak terroryste. Proste, ok?

Hahha, Nie nie przesadzaj to nie było burito służbowe, ale powody IC były xD

#55 Rhodes

Rhodes

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 35 postów
  • Nick SA-MP:JamesMcCanister

Napisano 15 wrzesień 2015 - 21:49

Nie ja stwierdziłem, ze mnie sprowokowałeś tym że we mnie wjechałeś i tym co potem mówiłeś IC, przez co się wk*******m i oddałem ci niszcząc twoje auto a potem jak zacząłeś pi*******ć IC i grozić OOC zostałeś zastrzelony MK xD

To że ro*********ś moje światełko też miało dla mnie znaczenie bo lubię jak światła w pojeździe są całe i jak stracę swietła to automatycznie mam wyjebane i auto może być niszczone - Ktoś jeszcze tak ma? xD

Haha to jest nas dwóch xdd

#56 Pawik

Pawik

Street Workout'er

• Gracz
  • 21 postów
  • Nick SA-MP:Antonio_Fanucci

Napisano 15 wrzesień 2015 - 22:18

Ej Capaniero, chętnie bym cie w realu połamał <3

@edit: No bo czytam te jego posty i tylko łapa się do odstrzału szykuje  :lol:  :lol:

Użytkownik Pawik edytował ten post 15 wrzesień 2015 - 22:19

• Wojfal01 lubi to

#57 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 14:07

Ej Capaniero, chętnie bym cie w realu połamał <3

@edit: No bo czytam te jego posty i tylko łapa się do odstrzału szykuje  :lol:  :lol:

Mrrr.. Agresja zawsze dobry wybór :D

• 0110 1001 lubi to

#58 Wojfal01

Wojfal01

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 14:29

Dobra, chyba każdy już się wypowiedział. Dajcie karę i zamknijcie sprawę.

#59 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 14:39

To tobie też niech dadzą kare za dd/cz ;ddd

• 0110 1001 lubi to

#60 Wojfal01

Wojfal01

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów

Napisano 17 wrzesień 2015 - 05:47

Szczególnie, że takiego dd/cz nie było... Puste słowa bez dowodów, a moje oskarżenie poparte jest niezbitymi dowodami w postaci SS'ów. Widać po stanie auta, że to ty we mnie wjechałeś.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych