Skocz do zawartości


Zdjęcie

#35 - Discord


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Sandra

Sandra

  Legenda

 • Zasłużony
 • 1828 postów
 • Nick SA-MP:Max Jensen

Napisano 07 sierpień 2017 - 17:48


Popularny

dFnvHPR.png
Witajcie!
Wraz z decyzją większości Administracji doszliśmy do wniosku, że wraz z obecnym TeamSpeakiem 3 dodajemy jeszcze jeden komunikator, który będzie OFICJALNYM serwerem Discord naszego serwera. Można korzystać tam z kanałów tekstowych jak i głosowych. Na razie chcemy sprawdzić ile was będzie mogło korzystać z tego ze względu na to, że dotychczas każdy a raczej większość z was korzystała z TeamSpeak 3. • Czym się różni Discord od TeamSpeak 3?
Discord to darmowy program, z którego możecie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację na komputery oraz na telefon (aplikacja na telefon jest darmowa). To samo dostęp do kanałów jest otwarty, nie ma haseł ale są rangi. Rangi będą nadawane dla graczy przez głównych administratorów serwera Discord.
 • Kto jest głównym Administratorem serwera Discord?
Założycielką serwera Discord dla Mrucznik Role Play jestem ja (Sandra) a moim pomocnikiem jest Rogo. To my będziemy odpowiedzialni za działanie i nadawanie uprawnień oraz rang.
 • Chcę kanał dla swojej organizacji/dla swoich e-kumpli. Do kogo się zgłosić?
Kanały będą tworzone dla organizacji, które będą CHCIAŁY korzystać z Discord. Jest to też poniekąd ograniczone ze względu na to, że by mieć kanał dla swojej organizacji (kanał gdzie nikt poza wybranymi osobami nie wbije) trzeba mieć stworzoną rangę na serwerze Discord. Lider organizacji będzie musiał zgłosić się do mnie na PW na forum w celu uzgodnienia daty pojawienia się na Discordzie.
UWAGA!
Jeśli chcecie by wam nie zabrało rangi z serwera Discord to uprasza się byście wychodząc z aplikacji nie rozłączali się z serwerem Mrucznika. Jeśli wyłączycie samą aplikacje to nie zabierze wam rang. Jednak jeśli rozłączycie się z serwerem to rangi zostaną wam automatycznie odebrane.

Wszelkie propozycje dotyczące tego serwera zgłaszajcie mi na PW.
Na forum został dodany widget z serwera Discord. Klikając ''Connect'' połączycie się od razu z serwerem.
Ewentualnie poprzez ten link: https://discord.gg/E9rhhbX

Uprasza się o łączenie się z nim poprzez aplikacje na telefonach albo na komputerze. Życzymy miłych pogawędek :)!

Użytkownik Sandra edytował ten post 07 sierpień 2017 - 21:00


#2 Sandra

Sandra

  Legenda

 • Zasłużony
 • 1828 postów
 • Nick SA-MP:Max Jensen

Napisano 06 marzec 2018 - 22:32


Popularny

Discord zostaje oficjalnie usunięty za brak aktywności ludzi oraz wyciek danych osobowych na głównym czacie.


 

Jestem zażenowana i zdenerwowana tym, że próby uruchomienia nowego serwera głosowego skończyły się na jego usunięciu. Przyglądałam się sytuacji dziejącej się na czacie i w większości to były obrazy a kilkanaście minut temu nawet wycieki danych osobowych. Nie było zbyt dużo aktywnych ludzi więc zdecydowaliśmy się z Asardim na usunięcie serwera Discord i zakończeniu pracy nad nim. Przepraszam za wszelkie problemy i zapraszamy na serwer TeamSpeak3: mrucznik-rp.pl


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych