Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Zbigniew_Pyra

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Delhorrino

Delhorrino

Newbie

• Gracz
  • 5 postów
  • Nick SA-MP:Delhorrino_Gramos

Napisano 16 wrzesień 2015 - 20:16

Nick oskarżonego: Zbigniew_Pyra
Nick oskarżającego: Delhorrino_Gramos
Powód:Obraza
Kara (proponowana): Nie wiem co teraz jest za obraze, warn?
Wyjaśnienie: Wydaje mi sie ze wszystko widac na screenie. Apropo za dm juz dostalem kare.
Screeny (obowiązkowe):http://imgur.com/xVdr5rd

• Ashes lubi to

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 16 wrzesień 2015 - 22:19

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 Pyra

Pyra

• Gracz
  • 58 postów
  • Nick SA-MP:Zbigniew_Pyra

Napisano 17 wrzesień 2015 - 12:12

HAHAHAHAHAHH, nie wierze zacznijmy od tego ze ten oto noobek widząc ze mam matsy nadgminnie chcial mnie zabić[Jest łowcą], ale to nie wszystko, przyjechalem po auto zobaczyl mnie to zaczął strzelac i to nic noweg, co mnie nie widzi to strzela, nie wiem może zazdrość tego oto przygłupa przemawia czy o co chodzi, wyzwalem go ponieważ nie będę znosił noobka który wchodzi na serwer po to żeby go zjebac i zeby dmić każdego Nie dostal kary za dm który wczesniej zrobil. OBIECUJE CI ZE ZA TEN DM SROGO POŻALUJESZ. Pozdrawiam Pyra
świadków mam duzo, ssów nie posiadam ponieważ nie jestem debilem zeby robić tzw "Ss" gram sobie na spokojnie to ludzie przyszpanować chca zabijajac mnie czy cos, pozdrawiam srodkowym palcem te wszystkie dzieci co chca sie dowartosciować zabijajac mnie

• witam, Camillo i kubuś lubią to

#4 Pyra

Pyra

• Gracz
  • 58 postów
  • Nick SA-MP:Zbigniew_Pyra

Napisano 17 wrzesień 2015 - 12:16

Jak by nie dm, nie bylo by sprawy, jestes temu winny jak masz problem mogę cie bardziej zwyzywać choć nawet na to nie zaslugujesz jebany gnoju ktory ciągnie jeszcze od mamusi i tatsuia

• witam i Camillo lubią to

#5 Taki Sobie Ja

Taki Sobie Ja

• Gracz
  • 383 postów
  • Nick SA-MP:Han Hyuuga

Napisano 17 wrzesień 2015 - 13:14

No i prawidłowo pyra powiedział. Odwalasz dmisz zazdrościsz to cie zwyzywał prosta sprawa. Oficjalnie moge potwierdzić

//jeśli nic nie wnosze to prosze o delete

Użytkownik Taki Sobie Ja edytował ten post 17 wrzesień 2015 - 13:15

• witam i Camillo lubią to

#6 Delhorrino

Delhorrino

Newbie

• Gracz
  • 5 postów
  • Nick SA-MP:Delhorrino_Gramos

Napisano 17 wrzesień 2015 - 21:04

Koledzy, koledzy. Ale proszę o spokój to jest forum dla dorosłych ludzi, a wy mi na takich nie wyglądacie. Niestety nie przypominam sobie, abym "odwalał" na serwerze. Staram się grać jak najbardziej RP, ponieważ o to w tym serwerze chodzi. A panie "Taki Sobie Ja" Skarga nie dotyczy pana, to proszę usunąć komentarz i oddalić się. : )

#7 kubuś

kubuś

Zbanowany

• Zablokowany
  • 50 postów
  • Nick SA-MP:albion luevano gangster pierwszy

Napisano 17 wrzesień 2015 - 21:50

Koledzy, koledzy. Ale proszę o spokój to jest forum dla dorosłych ludzi, a wy mi na takich nie wyglądacie. Niestety nie przypominam sobie, abym "odwalał" na serwerze. Staram się grać jak najbardziej RP, ponieważ o to w tym serwerze chodzi. A panie "Taki Sobie Ja" Skarga nie dotyczy pana, to proszę usunąć komentarz i oddalić się. : )

kim ty jestes ze tak sie odzywasz

• Pyra lubi to

#8 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Weteran
  • 1023 postów
  • Nick SA-MP:Danny Bartolocci

Napisano 17 wrzesień 2015 - 23:01

Zbigniew Pyra 30 minut AJ za Obrazę OOC

• Pyra i Camillo lubią to

#9 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Weteran
  • 1023 postów
  • Nick SA-MP:Danny Bartolocci

Napisano 17 wrzesień 2015 - 23:01

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych